Şimdi Ara

11 Ekim League of Legends Black Box Festivali (Ana Konu) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
3.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Festival icin degil, daha cok arkadaslarimla zaman gecirmek icin geldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler siranin sonunda kirmizi kapsonlu kot pantolonlu bir eleman yaninda kapsonlu hirka giyen bir eleman ve onun yaninda siyah yagmurluk olan bi eleman var oraya gelin bizi bulun

• ab ana konu ne ya önüne gelen herkes her konu da ana konu açıyor bende açıcam yakında amumu ana konu diye yeni konular açılmasın herkes onun altına yazsın
  • istanbul istanbul nereye kadar bursa'ya bekliyoruz.
  • Bindim otobüsü geliyorum geç kaldım ama olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vinicius -- 11 Ekim 2014; 10:12:04 >
  • bagshot kullanıcısına yanıt
    Bos yapma.

Arkadaslar geldik konuya yazan hic kimseden cevap alamadik, velisiyle gelen mi ararsiniz vayne jungle yapalim mi knk xD diyen cocuklar mi ararsiniz hepsi mevcuttu. 2 saat durup ciktik arkadaslarla. Cocuklar icin iyi bir eglence oldu.

• konuyu uplayalım yayın online

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Organize sıfır galiba maçlar başlayacak adamlar aram atıyor

• ekranda gösterilen takımlar farklı
  • kimse alkışlamadı
  • youtube canlı yayın linki varmı beyler ? twitchden başka bir yer yokmu twitch açılmıyo
  • sıkıldım kapattım

• Güzeldi etkinlik, gittiğime değdi. Ashe standından Ziggs topu, Graves standından Mouse Pad, Çarktan Tişört aldım. Günün ilk ses yarışmasına Nasus ile katılıp (Nasıl bi özgüvense artık) Rammus şapkamı da aldım . Tura 2 kişi başladık, 7 kişi tamamladık, ünlü simalarla fotoğraflar çekindik vesaire. Erken çıkmak zorunda kaldığım için forumdan kimseyle iletişime geçemedim o kötü oldu... Yaş ortalaması diyenler olmuş, bence TBF'deki gibi yine sıkıntı yaratacak düzeyde değildi, ki zaten etkileşime girdiğimiz şurada 5-10 kişi...

No SS No Güven'cilere (Foto editlendi):
     11 Ekim League of Legends Black Box Festivali (Ana Konu)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osensei -- 11 Ekim 2014; 16:40:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: osensei

Güzeldi etkinlik, gittiğime değdi. Ashe standından Ziggs topu, Graves standından Mouse Pad, Çarktan Tişört aldım. Günün ilk ses yarışmasına Nasus ile katılıp (Nasıl bi özgüvense artık) Rammus şapkamı da aldım . Tura 2 kişi başladık, 7 kişi tamamladık, ünlü simalarla fotoğraflar çekindik vesaire. Erken çıkmak zorunda kaldığım için forumdan kimseyle iletişime geçemedim o kötü oldu... Yaş ortalaması diyenler olmuş, bence TBF'deki gibi yine sıkıntı yaratacak düzeyde değildi, ki zaten etkileşime girdiğimiz şurada 5-10 kişi...

No SS No Güven'cilere (Foto editlendi):
     11 Ekim League of Legends Black Box Festivali (Ana Konu)

Hangi kodlar verildi peki

• Vatov kullanıcısına yanıt
    Söylemeyi unutmuşum, 5 damga bastırana Arcade Miss Fortune kodu, İsim - Sihidar Adı verilerek yüklenecekti. Biz DH'ciler kodları iyi kovaladığımızdan ötürü vardı Arcade MF, kod sözüm olan bi arkadaşımı yazdım ben de...
  • osensei kullanıcısına yanıt
    O nasus sen miydin hav hav hav
    Çok güzel seslendirme yaptın hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: osensei

Söylemeyi unutmuşum, 5 damga bastırana Arcade Miss Fortune kodu, İsim - Sihidar Adı verilerek yüklenecekti. Biz DH'ciler kodları iyi kovaladığımızdan ötürü vardı Arcade MF, kod sözüm olan bi arkadaşımı yazdım ben de...

He iyi rahatladım . Biri Ziggs kodu falan verilecek demişti Yayını izliyorum bakıyorum çoşkulu bir ortam yok gibi.
  • Ben etkinlikten gram zevk almadım sabah 9.30 gibi girdim içeri yarışmalarda sürekli sıra vardı Ziggs'ten Poro aldım sadece. Teemo ödül bitti diye kapandı . Ashe'de hiç vuramadım Graves için çok sıra vardı sıkıldım çıktım. MF zaten vardı. 600 rp en azında zararımı kapattı. Riot bu kadar kişi için o ufacık salonu niye tutmuş hâlâ merak ediyorum.

• fazlasıyla amatör bir etkinlik
  • Nasus'un şakasını falan seslendiren bendim hocam aynen . Yanımdaki arkadaşım Lee Sin'i iyi kıvırınca, Fnatic Tişörtlü dostumuzun da arkası bol olunca şansa bırakmak istemedim bombayı patlattım

Edit: Vatov Ziggs'ten kastettikleri muhtemelen bombasıdır, kodu falan dağıtmadılar. Hediyelik eşya açısından çok güzel, ama kod açısından çok fakir bi festivaldi. Yanlışlıkla da olsa çok erken giderek iyi etmişim yoksa hiçbir şey yapamazdım, her stanttan en az iki tane olması gerekiyordu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osensei -- 11 Ekim 2014; 22:38:14 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.