Şimdi Ara

11 Ekim League of Legends Black Box Festivali (Ana Konu) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
3.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hocam siz seslendirmedeyken biz teemonun carkina girdik 3 damgamiz vardi. Benim onumde sevgilisi ve arkadasi ile gelen bir eleman vardi beklerken bayildi onu disari aldim riottan biri vardi adi orcun onunla baya sohbet ettik, teemonun carkindaki sirada yaklasik yarim saat harcadik bi de o aksiyon ile bekleyesimiz gelmedi carktan hediyelerimizi alip ciktik bize 2 tshirt bir mousepad geldi bazilari cok sanssizdi 2 kere cevirip bos cikartan bile vardi. Zaman ilerledikce diger etkinliklerdeki kuyruklar uzadikca uzadi adim atacak yer kalmadi biz de 12 gibi cikip cevahire gittik arkadaslarla. Zaten ben yazdigimda kimse iletisime gecmedi, dolayisiyla kimseyle bulusma sansimiz olmadi. Fotograf cektirdigimiz tek kisi Bay E oldu o da icimizden birisi oldugu icin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 600 rp si yüklenen oldu mu 14 ünde mi girip yükleyebilicez ?
  • Festival bitti ama bilet kodlarıyla işimiz devam ediyor. Bilet kodlarından bir tanesi çalıştı, diğerini girdiğimde "kod bulunmamaktadır" hatası alıyorum. Düşüncem daha tüm kodların Biletix'ten sisteme işlenmediği, çünkü aynı sıkıntıyı yaşayan başkaları da var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: osensei

Festival bitti ama bilet kodlarıyla işimiz devam ediyor. Bilet kodlarından bir tanesi çalıştı, diğerini girdiğimde "kod bulunmamaktadır" hatası alıyorum. Düşüncem daha tüm kodların Biletix'ten sisteme işlenmediği, çünkü aynı sıkıntıyı yaşayan başkaları da var..

Yogunluktan falan da olabilir hocam benim hesaba Arcade MF yuklenmis ama bircok kisiye yuklenmemis yogunluktan

• SychoMind kullanıcısına yanıt
    gün aktif oldu

Riot Kyle, Yumruk Selamı Totem Görünümü, 600 RP en kısa zamanda hesabınıza yüklenecektir.
  • Su etkinlikten önceki gece yazılsaydı içeride bulusulurdu ama nedense tek kelime edilmedi.

Alanda canon d550 ile fotoğraf çekiyordum siyah gözlük ceket vardı gören varsa fotoğraflarınız olabilir isteyene gönderebilirim

Edit: graves oyununda sırf teemo istediğinden dolayı 5 vuruşu atmamakla hata ettim sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: choxerox

gün aktif oldu

Riot Kyle, Yumruk Selamı Totem Görünümü, 600 RP en kısa zamanda hesabınıza yüklenecektir.

Kodu giriyorum böyle bir kod bulunamamıştır diyo
  • osensei kullanıcısına yanıt
    Alana giriş yapılmayan biletlerdeki kod geçersiz oluyor. Eğer alana giriş yaptığı kodda sorun varsa sistemden olabilir bekleyin çözülmez ise ticket atın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alana giriş yaptım malumunuz, fakat kodların bir çoğu sıkıntılı. Ne olur ne olmaz diye ticket'ımı attım ben
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.