Şimdi Ara

10K Dupe Programı Üzerine Genel Açıklama (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
153
Cevap
0
Favori
12.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan Abim Neden Yorumumu SiLdin Yaf Gülmem geLdi Güldüm :)))))))))))))))))))

Verdiğin Video'lar Dehşet Ondan GüLdüm Valla
  • valla ne diyim bilenler bilir knight empirda bile birtane bug yokken burda valla şuanda oyun bitmiş durumda aklıma nedense konuyla alakasız olcak ama süleyman demireldi gliba başbakan olduğu zaman kerhnaeleri kapatın demişlerdi adama süloda kapatalımda halk bizimi demişti belki alakasız ama neyse bu geldi aklıma
  • quote:

Orjinalden alıntı: 0 ®h Negatif

valla ne diyim bilenler bilir knight empirda bile birtane bug yokken burda valla şuanda oyun bitmiş durumda aklıma nedense konuyla alakasız olcak ama süleyman demireldi gliba başbakan olduğu zaman kerhnaeleri kapatın demişlerdi adama süloda kapatalımda halk bizimi demişti belki alakasız ama neyse bu geldi aklıma

• millet para verip gb alırken sen orada programla yapıyorsun neresi normal ?
    birde diyorsun kimseye zararı yok

madem zararı yok o zaman verin herkes yapsın sanada zararı gelmez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga -- 2 Haziran 2009; 21:00:55 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: T0lg@

millet para verip gb alırken sen orada programla yapıyorsun neresi normal ?
    birde diyorsun kimseye zararı yok

madem zararı yok o zaman verin herkes yapsın sanada zararı gelmez

milletin parayla gb almasıda legal değil?

program olmasa koxpla kasıp gb yapıyolar bilmem ne o da legal değil?

legal bir örnek verirsen sevinirim.
  • koxpla programla kasılanın 1000 de 1 ini kasabilir misin 1 günde ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: T0lg@

koxpla programla kasılanın 1000 de 1 ini kasabilir misin 1 günde ?

sen bana legal mi değil mi onu söyle önce:)

Ayrıca program dupe yokken bu piyasaki 15-20 TL ye satılan gb ler kimin gbsiydi?

Koxpla kasan çinlilerin.
  • koxp ile gb yapmak herkesin ulaşabileceği yapabilecegi şey ama bunu sadece 3 4kişi.
    bu illegallikten çıkmış aşmış bise aradaki fark bu
  • Boş konuşuyorsunuz ben şu oyunda gb dupesini bilipte yapmayacak adam tanımıyorum bilipte yapmayan ahmaktır zaten hadi oyunda hiç illegallik olmaz oyunun gidişatı güzel olur tamam eleştirirsin dupe yapanı ama oyunun içine zaten edilmiş durumda e doğal olarak böyle içine edildiği için herkes oyunu zevk amaçlı değil ticaret amaçlı kullanmaya başladı %100 de doğru şu anda oyunu ticaret amaçlı kullanmak.
  • Arkadaşlar bu konun bu şekilde uzamasi ve tartisilmasi cok olumlu gecti kanatimce..cunki burada tartisilan konu k2 donen olaylarin hem gözler önüne serilmesi hemde bu oyunu oynayan kişilerin yaptiklari yapacaklari ve oyundan beklentileri ile ilgili bircok şey gözler önüne serilmiş oldu..
    Durum itibariyle son noktayi koyma zamani gelmistir..Gordugunuz uzere hala inanmayan bilmeyen goremeyen arkadaslarimiz gerek videolarla,gerekse kendi 1 sahistan aciklamalarla durumu anlatmis ve bu oyun icinde her turlu illegal durumlarin var oldugunun bilinmesi ve gözler önüne yuzlerce örnek ile serilmesi.
    Bu oyuna emek veren bu oyunu adam gibi oynayan bu oyundan beklentisi olacak arkadaslarim umarim bunlari gordukten sonra,kendi kafalarinda bir kes daha durum degerlendirmesi yapip,bu oyuna verdiginiz zaman paraya ve yasamda feda ettiginiz durumlara degmesi konusunu bir kes daha düşünür.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Herkes bundan 3 yıl öncesine gitsin bir düşünsün.

Yıl 2005. Yılbaşına 1-2 hafta kalmış. Bikere 3 yıl daha gençsiniz deli gibi KO oynuyosunuz. Ve ayrıca KO Bu kadar berbatta değil tam kıvamındaki zamanlar. Ama oda ne bir bug çıkıyor oyunda. 5 5 1 Bugı. ( 5 Sarı 5 Mavi 1 Kırmızı veriyosun İtemini Alıyosun ) Snowman kovalıyorsunuz çıkanları buglıyorsunuz ve istediğiniz itemi seçiyorsunuz. Herkesin kasaları full dolu. En mutlu yılbaşınız. +7 Chitinlar Logosta 700-800M ' ye gidiyor. Fiyatlar o kadar tavan. Şimdi size soruyorum o dönemde bu oyunu oynayıpta ben bu bugdan yararlanmadım diyen içinizde kaç kişi var ?

İnsanlık iç güdüsü garip birşeydir. Eğer size herhangi bir konuda kolaylık sağlıyacak birşey bulursanız kendinizi 1 geri çekersiniz 2 geri çekersiniz ama 3.de engel olamazsınız ve istemeyerekte olsa o şeyden yararlanırsınız.

Demem o ki oyunda bug bulupta kullanmayacak birini ben tanımıyorum.

İyi Forumlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Herkes bundan 3 yıl öncesine gitsin bir düşünsün.

Yıl 2005. Yılbaşına 1-2 hafta kalmış. Bikere 3 yıl daha gençsiniz deli gibi KO oynuyosunuz. Ve ayrıca KO Bu kadar berbatta değil tam kıvamındaki zamanlar. Ama oda ne bir bug çıkıyor oyunda. 5 5 1 Bugı. ( 5 Sarı 5 Mavi 1 Kırmızı veriyosun İtemini Alıyosun ) Snowman kovalıyorsunuz çıkanları buglıyorsunuz ve istediğiniz itemi seçiyorsunuz. Herkesin kasaları full dolu. En mutlu yılbaşınız. +7 Chitinlar Logosta 700-800M ' ye gidiyor. Fiyatlar o kadar tavan. Şimdi size soruyorum o dönemde bu oyunu oynayıpta ben bu bugdan yararlanmadım diyen içinizde kaç kişi var ?

İnsanlık iç güdüsü garip birşeydir. Eğer size herhangi bir konuda kolaylık sağlıyacak birşey bulursanız kendinizi 1 geri çekersiniz 2 geri çekersiniz ama 3.de engel olamazsınız ve istemeyerekte olsa o şeyden yararlanırsınız.

Demem o ki oyunda bug bulupta kullanmayacak birini ben tanımıyorum.

İyi Forumlar.

O zamanlar inn hostessler dolusu Shard - Raptor- Shell'im vardı
    Oyununu sonuna kadar sömürdüm.
    Gene olsa Gene yapıcaksın
    Oyun falan değil millet para için yapıyor herşeyi

Tamamen ticaret

• Konuyu gördüm verdiğim emeklere gerçekten üzüldüm ağlamaklı bile oldum ki oyuna bu kadar para yatırmış tam da zevk alacağım bi zamandayken. Ama birileri gelip bunları 1 saatte elde edince bayağı koydu doğru söylemek gerekirse. Arkadaşım da senden karakter almıştı benimde küçükte olsa bi payım vardı. Artık ne o çara girerim ne hakkımı helal ederim(yazdıklarım hiç bişey ifade etmiyo olsa bile) kişisel bişey değil zaten bi gün bi şekilde insanın üzerine aldığı hak ona geri dönecektir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

1 Günde 80 olma işine takıldım ben İonia'da şuan kaç tane 80 Lv. char war. Listeye baktınız mı hiç ? Elinizdeki böyle bir programla her gün 1 tane 80 lv. char kasarsınız gibime geliyor ?

Yanlış mı düşünüyorum ?

Forum yöneticisi Larry arkadaşımızın yazdıklarına katılıyorum ve ayriyetten 1 günde 80 char olayından zarar görenlerden birisiyim.şu an charım 80 lvl warrior ve satmak istiyorum müşteri bulamıyorum çünkü 1 günde 80 lvl char kasılabilen bir oyunda kimse gidipte parayla char satın almaz.Yani ELKY eline koluna sağlık(!) Dualarımız Seninle ( ! )
  • kısa öz birşey yazıcam kolay paraya alısan bugün herşeyi yapar gb yapıp satar yarın bu oyun biter kredi karı hırsızlıgı yapar hiçbir farkı yok bence hırsız hırsızdır tartışmanın bir anlamı yok
  • elky senin ve yandaşlarının
  • son birsey burda bu arkadas elky kac kişi cevap yazmıstır bunların 3 de 1 i gb almıstır bu ve bunun gibi adamlarda sitelerden siz aldıkca gb leri bunlar sizi soymaktan gb dupelemekten edit char yapmakdn hiçbir zaman vazgeçmezler bu bu kadar basit
  • İYİ ETMİŞSİN ELKY SENELERDİR KNİGHT BİZİ SOYUYOR SENİN ONU SOYMANDAN O BİŞE KAYBETMEZ SONUNA KADAR HAKLISIN ÖRNEK ŞU GÜNLERDE PRE ALDIM 10 GÜNÜ GİTTİ 1 GÜN ARDREAMA GİREMEDİM GİRİYORYM SACMA SAPAN YERLERE UCUYOR TP OLUYOR PARAMIN HAKKINI VERMİYOLAR İYİ OLDU BU K2 Yİ BATIRAN Bİ PROGRAM YAP DA BİZ DE KURTULALIM BATSIN KAHROLASI MASON ŞİRKETİ OYNAMAK İSTEMİYORUM DA OYNAMADAN DA OLMUYOR ZAMANIM BOL OLACAK TATİLDE ONDAN BAŞLADIM YOKSA 2 SENE ARA WERMİŞTİM YAPACAK BAŞKA Bİ İŞ YOK DEVAM....
  • katliam iyimisin ? ? knight i mi soyuyor bu sahıs bizi soyuyor gb yapıp napıyor bu konunun en aptal mesaji düşünmeden mi yazıyorsunuz anlamıyorum
  • Ben yanıyorum yanıyorum ah neye yanıyorum,enayi gibi plat pre mi almışım eslantda zar zor legal exp kasıyorum 72 lvl ım,millet nelerle uğraşıyor,onca emekle 120 gb yaptım bekletiyorum tamamen legal,adamlar benim kaç ayda legal olarak yaptıklarımı kuruş ödemeden 1günde bir kaç katını yapıyor ben neye yanayım,ya ben çok iyi niyetliyim yada sabırlıyım,ve bu oyunu halen legal oynuyorum illegal işede tamamen karşıyım malesef
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.