Şimdi Ara

10K Dupe Programı Üzerine Genel Açıklama (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
0
Favori
12.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • knight soyuyor diyorsun sadece belli bir kesimi değil tüm oyunu soyuyor diyebilirsin!

ama burada bu adamın yaptığı diğer insanların emekleriyle oynamaktır kendine istediğin şeyi yap millet gitsin parasıyla gb alsın üstelik birde kendinden
    hem milletin aldığı gb parası hemde kendine yaptığı gb ile aldığı itemler

burada gelmiş ko yu suçluyorsun hala :D
    sözüm şu adamı savunana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga -- 2 Haziran 2009; 23:12:22 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Larry

..bunun adi dupeduz hirsizlik..siz kendinize ait olmayan bir yerin aciklarini kullanarak ordan para kazaniyorsunuz..bir de gelip bunun burda aciklamasini yapiyorsunuz..kendinize gorede kilif bulup dedemden kalan miras gibi gosterip neden paylasim diyorsunuz..
    simdi hatirlatiyorum sana..yazdigin bir yazi vardi..birileri seni 15 gb civari dolandirmisti..nedemistin orda Allah biryerlerden cikartir emegimle kasiyorum ben..simdi desifre olunca yaptigin aciklama dogrultusunda soruyorum sana..Senden cikmicakmi bunlarin hesabi.
    Ayrica helal olsun su bu diyen arkadaşlarida burdan kiniyorum..Allah öbür dunyada neyle gelirsen gel kul hakkinla gelme demistir.Yukarda sizin pc calan kişi icinde hirsiz salak demisisn..peki sen ne oluyorsun sorarim sana.?
    örnek verim yaptigin işe..soyulamaz cok guvenlikli bir bankanin acigini buldun..siz soydugunuz..sizin kullandiginiz bir planida başkasi kullaniyor..desifre oluncada once olaya bir kilif sonrada kendini yargilamadan planlari calani karalama yargilama...Ben k2 yerinde olsam direk Ip zaten elindedir..Size mahkemeye veridim ki buyuk ihtimalle vermistir..Yakin zamanda polisler kapiyi caldiginda..Umarim iyi avukatin vardir.
    Bircok insan maddi manevi zarar girdi..Ayrica para kazanma amacli dusunulmemistir diyorsun..Sen onla gbde charda sattin satişlarinda bu olay cikmadan once bol bol gb satişi char satişin vardi.
    kusura bakma arkadaşim bu forumda yada real hayatimda kul hakki yiyen insana hatasi neyse konusurum.

doru soyluyor..

• Dipnot: Kimse beni yanlış anlamasın ben uzun süredir aktif olarak KO Oynamıyorum. Sadece aklımdan geçenleri söyledim. Fırsatı olan değerlendirir demeye getirdim. Azda gerçekçi olmak lazım L.j ' de güzel söyledi aslında Sistem sana yanlış yapıyorsa sende sisteme yanlış yapıcaksın.

Yoksa Larry haksız mı ? Tabiki sonuna kadar Haklı. ama ben işin o boyutuna hiç girmedim. Çünkü o boyuta girersek işin içinden çıkamayız..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orjinalden alıntı: mavisakal1976

quote:

..bunun adi dupeduz hirsizlik..siz kendinize ait olmayan bir yerin aciklarini kullanarak ordan para kazaniyorsunuz..bir de gelip bunun burda aciklamasini yapiyorsunuz..kendinize gorede kilif bulup dedemden kalan miras gibi gosterip neden paylasim diyorsunuz..
    simdi hatirlatiyorum sana..yazdigin bir yazi vardi..birileri seni 15 gb civari dolandirmisti..nedemistin orda Allah biryerlerden cikartir emegimle kasiyorum ben..simdi desifre olunca yaptigin aciklama dogrultusunda soruyorum sana..Senden cikmicakmi bunlarin hesabi.
    Ayrica helal olsun su bu diyen arkadaşlarida burdan kiniyorum..Allah öbür dunyada neyle gelirsen gel kul hakkinla gelme demistir.Yukarda sizin pc calan kişi icinde hirsiz salak demisisn..peki sen ne oluyorsun sorarim sana.?
    örnek verim yaptigin işe..soyulamaz cok guvenlikli bir bankanin acigini buldun..siz soydugunuz..sizin kullandiginiz bir planida başkasi kullaniyor..desifre oluncada once olaya bir kilif sonrada kendini yargilamadan planlari calani karalama yargilama...Ben k2 yerinde olsam direk Ip zaten elindedir..Size mahkemeye veridim ki buyuk ihtimalle vermistir..Yakin zamanda polisler kapiyi caldiginda..Umarim iyi avukatin vardir.
    Bircok insan maddi manevi zarar girdi..Ayrica para kazanma amacli dusunulmemistir diyorsun..Sen onla gbde charda sattin satişlarinda bu olay cikmadan once bol bol gb satişi char satişin vardi.
    kusura bakma arkadaşim bu forumda yada real hayatimda kul hakki yiyen insana hatasi neyse konusurum.

doru soyluyor..

güzel konuşmuşsun larry dostum.

• Elky'i burdan alkışlıyorum. Hakkında kötüde söylemiyorum yanlış anlaşılmasın, şahsen ben böyle marifetleri olan yapabilen insanları taktir ediyorum. Yanlız şu bi gerçektir ki bir insan ne kadar aptal olmalı ki bu programın dışa sızdırmalı. Bug'un kalktığınaysa inanmıyorum halen gb siteleri fiyat düşürüyor bu gidişle 25 ykr 1 gb günlerine dönüp gb ile sadece pot alıp rpr yapabilecez (Shard+1 = 21 gb günleri)
  • bende onu diyorumya öyle bir bug bulacak ve o programı kaptıracak yetenek ister
    öyle bir şey buluyorsunda önlemini niye almıyorsun o pc de iş mi yapılır o program olduktan sonra

ama iyi oldu inş dediğin gibi kaldırılmıştır

yapan yaptı geçti artık
    bundan sonra sende yapamayacaksın iyi oldu iyi iyi
  • Şu edit char işi çok kötü oldu onları temizleyemezde artık k2 ayrıca konum neden kapatıldı onuda çok merak ettim.
  • Yazık, okudukça üzüntüm dahada çok arttı. Tebrik eden arkadaşlar var, ayıptır. Aylardır oyuna sırf ticaret yapmak için giren arkadaşlarım var. Geçen sene bugünlerde Xigenon'da Iron Belt nadir olsada pazardayken, şimdi kaç Gb aklım almıyor. Oyunun yine ilk dupe vaktine döndürmek için elinizden geleni yapmışsınız. Geçen sene Şubat ve Haziran ayları içinde oyun tam istediğim kıvamdaydı, keşke geçen sene o aylardaki gibi olabilse. Ama gelin görünki geçen sene Temmuz'da çıkan dupe, bu senede çıktı. Eminim seneyede çıkıcak.
    K2Network her sene belli bölümlerde bilerek belli açıklar mı bırakıyorda böyle hep dupe çıkıyor merak ediyorum. Yoksa bizim insanımız mı çok zeki tartışılır.
  • Merhaba Gençler diyerek yazıya girmiş biraz ukalalık biraz atmosyon görüyorum.millet hikaye yazıyor burda.madem 80 lvl char yapabiliyorsun onuda gbnin yanında çerez niyetine satsaydınya sizin için çok rahat olurdu.bir internet kafede günde 50 tane char üretirdiniz walla :) hadi gb kısmına inanalımda 80 lvl kısmını niye atıyorsun %1ppm lemi kasıosun kardeşim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Dipnot: Kimse beni yanlış anlamasın ben uzun süredir aktif olarak KO Oynamıyorum. Sadece aklımdan geçenleri söyledim. Fırsatı olan değerlendirir demeye getirdim. Azda gerçekçi olmak lazım L.j ' de güzel söyledi aslında Sistem sana yanlış yapıyorsa sende sisteme yanlış yapıcaksın.

Yoksa Larry haksız mı ? Tabiki sonuna kadar Haklı. ama ben işin o boyutuna hiç girmedim. Çünkü o boyuta girersek işin içinden çıkamayız..

işin içinde Real oldugun için hep bunlar oluyor.. HERŞEY REAL TÜRKİYEDE İŞSİZLİK VAR BİRDE KOLAY PARA.

gercekten bizim burda birsi vardı bir dupeden tam olarak 30 milyar para kazadı. 3 tane car dizdi carlarda car yani.
    rogue warrior pres.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mavisakal1976 -- 3 Haziran 2009; 0:17:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: Romst3rHERE

quote:

Orjinalden alıntı: Jump3r

quote:

Orjinalden alıntı: Romst3rHERE

Ulan hepiniz adama yükleniyorsunuz da sizin içiniz fesat.Neden ben bulamadım keşke yapabilseydim diye içiniz içinizi kemiriyor.Elky iyiki de yapmışssınız programı sayenizde 4 günde 5000gb depoladık.Burdaki içi fesatlarda kendini yesin yapamadıkları için

400 Dü Az önce Ne Ara 5000 Bine Cıktın..

400 bende kalan miktar.Hepsini oyuna yatıracak kadar salak degilim merak etme.Geri kalanı satılmak üzere bekletiliyor

Lan kimi kandırıyosun sen bırak gbyi teleport paran bile yokdur.Aga 1k plscilerin babası seni burda hava atıyor aklınca hadi gülüm hadi kumdan kale yap sen...

• quote:

Orjinalden alıntı: Alp

Yazık, okudukça üzüntüm dahada çok arttı. Tebrik eden arkadaşlar var, ayıptır. Aylardır oyuna sırf ticaret yapmak için giren arkadaşlarım var. Geçen sene bugünlerde Xigenon'da Iron Belt nadir olsada pazardayken, şimdi kaç Gb aklım almıyor. Oyunun yine ilk dupe vaktine döndürmek için elinizden geleni yapmışsınız. Geçen sene Şubat ve Haziran ayları içinde oyun tam istediğim kıvamdaydı, keşke geçen sene o aylardaki gibi olabilse. Ama gelin görünki geçen sene Temmuz'da çıkan dupe, bu senede çıktı. Eminim seneyede çıkıcak.
    K2Network her sene belli bölümlerde bilerek belli açıklar mı bırakıyorda böyle hep dupe çıkıyor merak ediyorum. Yoksa bizim insanımız mı çok zeki tartışılır.

Bu oyuna ben para veriyorum emek veriyorum ama Elky i taktir ediyorum bir çıkarım yok yanlış anlaşılmasın kendisini tanımam bile ama taktir etmek için kendimce sebeplerim var. Yarın 40 lira bayılıp platin almayı düşünürken az önce knight klasörü üstünde shift delete ye elip gidip gidipgeldi. Uzun uzun yazmayı seven biri değilimde genede yazayım madem bana taş atılmış.

Bunun oyun olduğunu unutan insanların yanında Elky nin yaptığı sevimli görülüp taktir edilecek bişey. Oyunu moradondan ibaret sanıp kiralık itemler geldiğinde shell satamıyoz 500k ya kiralıyor diyip o itemi kiralayıp da pk yapabilenlerin yaşadığı mutluluğu kıskanıp bas bas forumlarda bağıranlar officile konu açanlar hatta ticket atanlar attıranlar vardı. Bak burda oyuna normal yoldan para verip lvl kasıp itemsizlikten bilmem kaç lvl charını kenara atmak zorunda kalan madur olan heves alamayanların mutluluğu kıskanılıyor değilmi ?

Çıkmıyordu demeyin olmuyordu demeyin çoğu kez gördük k2 nin lvl sattığını, edit item sattığını hatta çok öteye bakmaya gerek yok senin o oyunu çok seviyorum dediğin dönemde coins kıtlığında pot alamazken k2 babalık etti alın size 300 tane pot şu kadar dolar dedi ne güzel değilmi ? Pot basacam ytl verecem yok ya ?

Elky bu işi yaparken ve gb satarken seziyorduk gb fiyatlarındaki düşüşden ve güzel bir rakama geliyordu gb fiyatları hem alan için hem satan için kolaydı. Hemde para çinli koxperlere değil yabancı sitelere değil yurt içinde aynı havayı soluduğumuz birilerine gidiyordu.

Daha yazardım yarın shell scripting sınavım var ve hiç çalışmadım. Ya yatıp uykumu alırım yada sabahlarım artık =) Elky'i zekasından dolayı taktir edip çalan ve dağıtan açığı fixlettiren ahmağıda aptallığından dolayı taktir edip alkışlıyorum.

Son söz olarak ise burda elky nin yaptığı şeylerin ahlaki boyutunun tartışıldığını düşünmüyorum gerçek düşünceleriniz bunlar değil yapılan sadece elky'nin pozisyonunu kıskanmak.

• bu konuyla ilgili son eklemelerimi yapiyorum..
    arkadaslar bakin konu burada Elky degil,burada soz konusu olan şey bu tur olaylari yapan kişilerin oyuna ne kadar zarar verdigi ve ne kadar yanliş bir durum oldugudur..Bunu bu konu altinda paylasabilmemiz oyunu oynayan her kesim tarafinda gb satanindan tutanda buglari kullanan,durust oynayan herkes acisindan..Bu tur paylasimi k2 resmi sitesinde bile goremezsiniz..cunki herşeyi ortpas etmek,bildigi gibi yapmak k2 en basit isine gelen ve ben para kazaniyorum boylede gelmis boylede gider ,olayina bir nevi karsi durma ayaklanma ve bilinclenme meselesidir.Ben gercekten cok mutlu oldum cunki..
    bu konun bu şekilde uzamasi ve tartisilmasi cok olumlu gecti kanatimce..cunki burada tartisilan konu k2 donen olaylarin hem gözler önüne serilmesi hemde bu oyunu oynayan kişilerin yaptiklari yapacaklari ve oyundan beklentileri ile ilgili bircok şey gözler önüne serilmiş oldu..
    Durum itibariyle son noktayi koyma zamani gelmistir..Gordugunuz uzere hala inanmayan bilmeyen goremeyen arkadaslarimiz gerek videolarla,gerekse kendi 1 sahistan aciklamalarla durumu anlatmis ve bu oyun icinde her turlu illegal durumlarin var oldugunun bilinmesi ve gözler önüne yuzlerce örnek ile serilmesi.
    Bu oyuna emek veren bu oyunu adam gibi oynayan bu oyundan beklentisi olacak arkadaslarim umarim bunlari gordukten sonra,kendi kafalarinda bir kes daha durum degerlendirmesi yapip,bu oyuna verdiginiz zaman paraya ve yasamda feda ettiginiz durumlara degmesi konusunu bir kes daha düşünür.

gelelim bazi kafana takilan ve aciklamak istedigm seylere...
    L.J demiski sistem sana yanliş yapiyorsa sende sisteme yanliş yapicaksin..
    Bugun turklerin dunya uzerinde geri kalmislik ve yeterince çadaslik seviyesinde olamamasi,buna parelel olarak insanlarimizin istedikleri yaşam standlarina ulasamamasi sebebide bu sözde gayet iyi aciklanmis..Bugun avrupada insanlar kendilerine yapilan bir haksizlik yanlislik karsisinda sonuna kadar hakkini hukuki yollardan aramaktadir..Hukuki yollarla cozulemeyen durumlarda icinde oldugu durumun adaletsiz ve duzeni bozuk oldugunu gordugu an o olaydan ve durumdan elini ayagini ceker.
    Bugun L.J arkadasimizin dedigi söz sistem sana yanliş yaparsa sende sisteme yanlis yapicaksin sözu turkiyede insanlarin kendi hak ve hukularini bildigi dogrultuda aramasiy es deger bir bazdadir.siz kendi hak ve hukukunuzu kalemle degilde silahla cözmeye calisirsaniz bugun turkiyenin gidisatinda olan durum karsiniza sak diye cikar.
    Birileri kisa yoldan zengin olmus hangi devlet ve millette varki vay bravo ya iyi etmisin sözu..siz bu sözu kullandiginiz an ,sizin yasadiginiz madur oldugunuz bu durumlarin ilerde daha vahimleri karsiniza cikicaktir..3 sayfa boyunca dini yonden inanc yonunden insani insan yapan degerler dogrultusunda bu konuyu enine boyuna tartistik..
    Kimileri dediki real hayat bunu goturuyor bende olsam bende yaparim,kimi dediki her olumsuzluga ragmen yapmasi yanlis ve onlarca yuzlerce insani madur etti..
    Bugun ely yaptigini baskasida yapabilir,ama burada herkesi ayni kefeye koyarak bu kim olsa yapardi lafi..derfisin fikri neyse zikridir lafina denktir..herkesi karsindaki gibi sanmak hatadir,
    Insan ve ulke olarak yasadigimiz zorluklar ne olursa olsun birlik olarak,hak aramada hukuk cercevesinde aramak,yanlisi yapana alkiş tutmak yerine dislamak ve olmasi gereken dogrulari konusarak cevremizde paylasarak buyuyebilir gelisebiliriz.
    Her zaman dedim son cumlemi onla kapaticam..
    "BİR YERDE ADALET YOKSA ORASI HER GEC İMPARATORLUK OLSADA CÖKER"

• quote:

%100 Haklısın bide burda kendini savunuyor Elky...Tamam yapıyorsun anladık ama bu kadarda artistlik ve bonkörlük yapmana gerek yok ve kul hakkı yediğin doğru ha bi bankanın hesabında açık bulup kendine geçirmişsin ha gidip şirket oyunun para hilesini bulmuşsun onu Tl ye dönüştürmüşsün Allah senin bi yerinden o parayı çıkartır ve aynen şöle dersin;

YA DERSİN BU NEDEN BÖLE OLDU NEDEN BANA OLDU HAYRET BİŞEY DERSİN SONRA FORUMDA DONALINIRKEN AKLINA GELİR BELKİ BAK BAK BEN BU KADAR LAF YEDİM KUL HAKKI YEDİM BANA HAYIRLI GELMİCEĞİNİ BİLDİĞİM HALDE BU KADAR LAF SÖLEDİLER OLMAZ DEDİM BAK ALLAH VERDİ BAŞIMA DİYECEKSİN EMİN OL BUNDAN BİZ BURDA ÖĞRENCİYİZ CEP HARÇLIKLARIMIZLA ARKADAŞLARIMIZLA 1 PLATİN PARASI ALMAK İÇİN KAÇ GÜN PARA BİRİKTİRİYORUZ NE KOXP KULLANDIN NEDE İLLEGAL BİŞEY BİLDİĞİM HALDEDE KULLANMADIM AÇIK VE NET SÖLEYEBİLİRİM FORUMDA HERKEZ BENİ UPGRADECİ DİYE TANIR TEK GEÇİM KAYNAĞIM ODUR VE ALLAHTA TAKDİR ETTİĞİ İÇİN BELKİ BENİ SEVİNDİRİYORDUR ONU BİLEMEYECEĞİM HAYATINDA BAŞARILAR İNŞ DARA DÜŞMESSİN

• Antor sende tutturmruşsun bi elkynin zekası elkynin zekası.Bu elkynin zekasımı yoksa k2nin aptallığımı yani bu açık durduğu sürece bilirleri bulacakdı elbet talih kuşu elkynin başına mıçtı işde benim arkadaşlarım arasında visual basicde uzmanlaşmış kişiler var bende yavaş yavaş bişeyler öğreniyorum onların sayesinde.Bizim tek eksiğimiz patchleri takip etmememiz.O bulmasa 1 aya kalmaz başkaları bulurdu zekayla alakalı değil her patchde mutlaka bir açık çıkar elkyde iyi takip etmiş bu açıkları olay bu yani.Yoksa sende bi text eklemeyi bil bide kodları öğren 2 snni almaz o programı yazmak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: King Leoric

Antor sende tutturmruşsun bi elkynin zekası elkynin zekası.Bu elkynin zekasımı yoksa k2nin aptallığımı yani bu açık durduğu sürece bilirleri bulacakdı elbet talih kuşu elkynin başına mıçtı işde benim arkadaşlarım arasında visual basicde uzmanlaşmış kişiler var bende yavaş yavaş bişeyler öğreniyorum onların sayesinde.Bizim tek eksiğimiz patchleri takip etmememiz.O bulmasa 1 aya kalmaz başkaları bulurdu zekayla alakalı değil her patchde mutlaka bir açık çıkar elkyde iyi takip etmiş bu açıkları olay bu yani.Yoksa sende bi text eklemeyi bil bide kodları öğren 2 snni almaz o programı yazmak.

Zannettiğin kadar boş bir insan değilim 2 yabancı dilim 3 farklı programla dilim var hepsinede hakimim 6. senesinden 9. senesine giden elektronik müh öğrencisiyim (2. üni talihsizlik kader nasip kısmet)

Zeka zannettiğin şey oturup 3-5 kodu öğrenip aha .exe yaptım süperim lan ben bill gates oldum demek değildir. Zeka coderlik işidir, zeka o açığı görüp o kadar stabil bir hale getirebilmektir. Tamam kahraman ilan etmiyorum ama taktir edin ki kimsenin aklına o kart olayıyla dupe yapmak gelmezdi onun aklına gelene kadar, kimsenin aklına civciv patlatarak dupe yapmak gelmezdi o adamın geldi. Adam resmen sineğin kanadından yağ çıkartma fabrikası kurmuş o programla ben taktir ettim. Kendimden üstün görmüşsem onu karalamam taktir ederim, aynı arabayla gözünü karartıp sırf ara açmak için makas atan hatunuda taktir ederim, benden iyi gitar çalanıda taktir ederim. Bak burdan kaç kişi feyz aldı demekki buglı questler bulunup data yollanarak sürekli exp alınabiliyormuş, demekki sürekli win win durumları yapılıp para kazanılabiliyormuş.

Şimdi sende otur o programlama bilginle tyon meat görevi veriyormuş veya asga fruit veriyormuş gibi yapan program yap. İstemeden kırıcı olmuşsam kusura bakmasın kimse gecenin 1 i ve ben dünden 2 saatlik uykuyla duruyorum =) Ben shell olaylarına devam size kolay gelsin.

• quote:

Orjinalden alıntı: Antor

quote:

Orjinalden alıntı: King Leoric

Antor sende tutturmruşsun bi elkynin zekası elkynin zekası.Bu elkynin zekasımı yoksa k2nin aptallığımı yani bu açık durduğu sürece bilirleri bulacakdı elbet talih kuşu elkynin başına mıçtı işde benim arkadaşlarım arasında visual basicde uzmanlaşmış kişiler var bende yavaş yavaş bişeyler öğreniyorum onların sayesinde.Bizim tek eksiğimiz patchleri takip etmememiz.O bulmasa 1 aya kalmaz başkaları bulurdu zekayla alakalı değil her patchde mutlaka bir açık çıkar elkyde iyi takip etmiş bu açıkları olay bu yani.Yoksa sende bi text eklemeyi bil bide kodları öğren 2 snni almaz o programı yazmak.

Zannettiğin kadar boş bir insan değilim 2 yabancı dilim 3 farklı programla dilim var hepsinede hakimim 6. senesinden 9. senesine giden elektronik müh öğrencisiyim (2. üni talihsizlik kader nasip kısmet)

Zeka zannettiğin şey oturup 3-5 kodu öğrenip aha .exe yaptım süperim lan ben bill gates oldum demek değildir. Zeka coderlik işidir, zeka o açığı görüp o kadar stabil bir hale getirebilmektir. Tamam kahraman ilan etmiyorum ama taktir edin ki kimsenin aklına o kart olayıyla dupe yapmak gelmezdi onun aklına gelene kadar, kimsenin aklına civciv patlatarak dupe yapmak gelmezdi o adamın geldi. Adam resmen sineğin kanadından yağ çıkartma fabrikası kurmuş o programla ben taktir ettim. Kendimden üstün görmüşsem onu karalamam taktir ederim, aynı arabayla gözünü karartıp sırf ara açmak için makas atan hatunuda taktir ederim, benden iyi gitar çalanıda taktir ederim. Bak burdan kaç kişi feyz aldı demekki buglı questler bulunup data yollanarak sürekli exp alınabiliyormuş, demekki sürekli win win durumları yapılıp para kazanılabiliyormuş.

Şimdi sende otur o programlama bilginle tyon meat görevi veriyormuş veya asga fruit veriyormuş gibi yapan program yap. İstemeden kırıcı olmuşsam kusura bakmasın kimse gecenin 1 i ve ben dünden 2 saatlik uykuyla duruyorum =) Ben shell olaylarına devam size kolay gelsin.

Yine herzamanki gibi döktürmüşsün karışık ve sana göre anlamlı olan bana göre laf kalabalığı olan cümlelerini sen dupenin win win win yani hazzardla yapıldığını sanıyorsan başdan yanılıyorsun.

• antor burada yazdiklarina inan anlam veremiyorum..
    cunki bir insanin bu tur yanlisini nasil alkislarsin ve basari olarak gosterisin,diyosunki bu bir kiskancliktir,hayir bu elky bu zekasini kalpta atiyorum oyun adina yada başka bir durumda kullansaydi vay bunu turkler bulmus helal olsun o gence demelerimi sence guzel,kalkipta bugun **** su adami ya **** gitmis oyunda bug yapmis demesimi guzel,birakin baskasini bizler artik degismek zorundayiz,turkiyenim canim insanlari yapabildiklerini 3 kagida dokmek yerine kendilerinin ve yasadigi bu ulkedeki insanlarin adina guzel birşeylerle gelisitip butunlestirdigi an ilerimiz acik olacaktir..
    Ama bunun ilk sardi,oncelikle inanclarinimizi kaybetmemek,ve sonra her şeyi uc kagida dokmeden yapabilceklerimizi dogru olan yolda kullanmaktir.
    sana tek ornek vericem bill gates para kazaniyormu kazaniyor dimi? ama milyonlarcada bu işletim sisteminin kopyasi ve aciklarida var..Ama adam bu işi edabiyla adabiyla yapiyormu yapiyor..ha mucadelesinide yapiyor.
    Durustluk bize birşey kaybettirmez..Aksine olmadigimiz surece hep kaybetmek zorundayiz,ve dunyanin gozunde 3 tane uyanigimizla biz vay bunu yaptiklar deyip turklerin adini karalanmasi yerine..3 tane turkumuz bu acigi kapatti demeleirni yeglerim..
    Yeri geliyor oyundaki turkler yuzunden bu durum oldu konularina sende birşeyler yazip cikiyorsun..Bu tur kisi ve olaylara alkiş tutmayalim,tutmayalimki gelecekteki insanlarimiz bunlar bes para etmez yalanci sahtekar millet denilmesin,ve kendi icimizde sistem bana yanlis yapiyorsa bende sisteme yanlis yaparim yerine,sistem bize yanlis yapiyorsa bizde o sistemi kaldiririz mantigi ilerlesin,ilerlesinki boyle bir mantik ..aramizdaki koyu renkli ici kararan insanlarin bu ulkede bu halkin icinde yeri olmasin...yeri olmasinki bu ulke canim yurdumun insanlari refaha huzura kulture bilime gelecegindeki cocuklarina torunlara guzel birşeyler biraksin.

• Diyorsunuzki başkası değilde bir türk buldu Türk bu forumdaki herkese pm den programı verdimi ? yok.
    ozaman böbürlenmenin ne anlamı var? Yabancı biri bile bulunca herkese açık bir forumda paylaşım yapıyor hf cracklandı ve adam paylaştı Ionia dupesi kimden çıktı sanıyorsunuz Bulan Türkmüdür ? Tabikide hayır.Bulan bir yabancı sanırım.burda elky i tebrik ediyorsun ama adam paylaşmadı bunu unutma ha dersin kimse paylaşmaz ozaman neden övüyorsun adamı anlamıyorum yabancıda bulurdu türkde herkes gerizekalı değil.Ben vb den anlamıyorum .

Bu arada elky i savunanlar helal olsun diyenler Yukarda 1-2 adam var diyorki k2 yi soyuyor sanki k2 de kalan gb 500 iken elky denilen şahıt 200 ünü çaldı yav sahibi onlar zaten adam char satıp gene size sattı gene kimi dolandırdı siz türkleri sizin yüzünüze tükürseler yagmur yagıyor dersiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: yellowboyy

Herkes bundan 3 yıl öncesine gitsin bir düşünsün.

Yıl 2005. Yılbaşına 1-2 hafta kalmış. Bikere 3 yıl daha gençsiniz deli gibi KO oynuyosunuz. Ve ayrıca KO Bu kadar berbatta değil tam kıvamındaki zamanlar. Ama oda ne bir bug çıkıyor oyunda. 5 5 1 Bugı. ( 5 Sarı 5 Mavi 1 Kırmızı veriyosun İtemini Alıyosun ) Snowman kovalıyorsunuz çıkanları buglıyorsunuz ve istediğiniz itemi seçiyorsunuz. Herkesin kasaları full dolu. En mutlu yılbaşınız. +7 Chitinlar Logosta 700-800M ' ye gidiyor. Fiyatlar o kadar tavan. Şimdi size soruyorum o dönemde bu oyunu oynayıpta ben bu bugdan yararlanmadım diyen içinizde kaç kişi var ?

İnsanlık iç güdüsü garip birşeydir. Eğer size herhangi bir konuda kolaylık sağlıyacak birşey bulursanız kendinizi 1 geri çekersiniz 2 geri çekersiniz ama 3.de engel olamazsınız ve istemeyerekte olsa o şeyden yararlanırsınız.

Demem o ki oyunda bug bulupta kullanmayacak birini ben tanımıyorum.

İyi Forumlar.

Kesinlikle katılıyorum arkadaşa.
    Hepiniz bence adamı kıskanıyorsunuz.
    Siz yapcaydınız bu programı ve ya yakın bi arkadaşınız yapsaydı bütün accountlar gb dolmicak mıydı?
    Ve ya 80 lwle bi günde kasıp bi gün mage oyniyim bi gün rogue diye keyif yapmicak mıydınız.

Açıkçası söyliyim program bende olsaydı piyasanın çarkına sıçardım.
    Gerekirse cafe bile kapatılır bunun için.
    Koyardım çocukları oturup izlesinler.
    3.-5 bişiler de onlara atardım.

Tebrik ediyorum programcı arkadaşları.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.