Şimdi Ara

10K Dupe Programı Üzerine Genel Açıklama (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
0
Favori
12.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merak ediyorum Para yaparken ss mevcut acaba char yaparkende ss varmı elinizde.?
    Ama dedemin yıllarca kazandıgı olay saçma.Bu Oyun dedenin değilki pw serverden buralara getirsin sn burda emek harcamıyorsun 2-3 kod ile oyunun içine ediyorsun.Birde derler ya türkler bencildir(bazıları) haklılar.
    Seninde takıldıgın site var hatta orda no dc paylaşıyorsun site adını vermeyeyimde orada herkes dupe methot falan yazmış azda olsa paylaşım ruhu var ama genede hll olsun böyle bi kurnazlık düşünmüssünüz .
    Benim yandıgım bu 80 lwl char yapıyosunuz ya içim gitti ona dupe gb falan hiç ilgilenmem
  • quote:

Orjinalden alıntı: collossus

Millet emeğiyle aylarca kassın aylarca moradonda ticaret yapıp para kasmaya çalışsın sen gel bir programla herkesi enayi yerine koy sonrada bide marifet gibi gel buraya konu aç.Milletin aldığı premiumlar GB ler boşa gitsin.Sizin gibiler yüzünden çarımı satamıyorum değeri düştükçe düştü.İnsanları ne kadar maddi zarara uğrattığını anlayamadın.

Bu adamı tanıyan ismini cismini bilen varsa bu yazının linkini ve bu herifin kimlik bilgilerini K2 ye ticket atın belki bu hak ettiği cezayı çeker.

Milletden kastın 3-5 Türk ve yabancılarsa onlar millet olmaz
    3-5 Türk ilede Millet olmaz oyunu şu ana kadar hilesiz hurdasız oynayan 1 kere bile denemek istememiş çok az kişi vardır.

@CeFurkan
    Kardeşim sen kendine exp kasıyorsunda.
    Onlar kendine para kasıncamı sorun oluyor?
    Koxpda exp kolaylaştırıcı hatta senin EW lerde raptor vs düşürmeni sağlar para kasmanıda kolaylaştırır. Bf de para kasarsın yanlışmıyım?
    Paylaşsalardı bu programı eminim sen kullanırdın...

• 1 günde 80 olsa...

30 günde 30 tane 80 olsa

hepsini 200 den satsan

16 bin YTL

yazık türk milletine...milleti zengin ediyolar şu büyük tuvaletten yapılma oyun için...
  • 1 Günde 80 olma işine takıldım ben İonia'da şuan kaç tane 80 Lv. char war. Listeye baktınız mı hiç ? Elinizdeki böyle bir programla her gün 1 tane 80 lv. char kasarsınız gibime geliyor ?

Yanlış mı düşünüyorum ?
  • Ben Video ya baktımda 9.000 exp geliyor 9k yani 64 lwl asas'a 75 lwl adama gelecegi 3k falandır yada 5k 1 günde 80 yada 83 olurmu bilmem çok az exp yani ama çok seri ise olur videoda biraz seri idi
  • http://www.youtube.com/watch?v=atwxwKFMABo&feature=related
    alin buraya bakin arkadaşin programinla yapilan diger olay.. oyle 9 k falan degil direk statlar 255
  • peki o programa yazılan id şifre char id şifresimi yoksa o programın özel id şifresimi

eğer programa ait yani sizin kullandığınız şifre ise o çalan kişi nereden biliyor ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Larry

http://www.youtube.com/watch?v=atwxwKFMABo&feature=related
    alin buraya bakin arkadaşin programinla yapilan diger olay.. oyle 9 k falan degil direk statlar 255

Stat işi dupe den daha önemli.Hadi gb alırsın ama 255 fll statlı bi char ne demek
  • oyunu oynayan kisilerden rica ediyorum biri k2 resmi sitesine su 2 videoyu koysun..ve sorsun.. yalanladiklari bu olaylarin birebir videolari burda..
    video linkleri:
    gb icin:http://www.youtube.com/watch?v=SefB2pJt8yU&feature
    statlar için:http://www.youtube.com/watch?v=atwxwKFMABo&feature=related
    işte bu yuzdendirki biraktigimdan beri..k2 ile mucadelem..verdiginiz saatleriniz emekleriniz paralariniz her defasinda dedik diyoruz havaya gidiyor..yazik gunah..onlarca guzel oyun varken hala ..milletin sirtindan milyonlarca dolar kazanan musteri memluniyetsizligi,dupesi hack koxp milleti illahlah ettiren ,binlerce kişi pot parasi bulamazken birilerine peş kes cektirilen,insanlari asosyal yapan,emeklerini bir anda silen bu oyuna hala devam edenler icin artik hic bisi demicem sadece..kendinize emeginize paraniza yazik edersiniz..görün anlayin artik.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orjinalden alıntı: Romst3rHERE

quote:

http://www.youtube.com/watch?v=atwxwKFMABo&feature=related

Stat işi dupe den daha önemli.Hadi gb alırsın ama 255 fll statlı bi char ne demek

Statlar öyle oluyor ama Hp ve Mp neden öyle kalıyor onu anlamadım :S

• quote:

Orjinalden alıntı: Elky

Merhaba Gençler

Bu forumda ve yabancı kaynaklarda da duyduğunuz, gördüğünüz DUPE programı olarak tanıtılan program, bu forumda daha önceleri paylaşım yapan ama bir süredir yazı yazmayı, paylaşım yapmayı bırakan 3-4 kişilik bir ekibin ürünüdür. Bendeniz Elky, Cecil ve SeKaSoft zaten deşifre olduk, 4. arkadaşın adını vermeyeceğim.

Bu program aslında satış amacıyla düşünülmemiş, kendi çıkarlarımız doğrultusunda GB ve EXP (bu program EXP de kasıyordu, hem de 1 günde lvl80 oluyordunuz) kasmak için bu küçük grup tarafından kodlanmıştı. Fakat bir talihsizlik ve güvenlik istismarı sonucu program arkadaşımızın makinesinden çalındı. Çalan SALAK da, programı kendi kullanıp GB satmak dururken, program vasıtasıyla 2 günde kazanacağı paraya, gitti programı GB toptancısına sattı. Tabi Sadece 1 toptancıya satmadı 3 kişiye birden sattı ama yine diyorum sattığı meblağ, böyle bir program için mantıksız bir meblağ idi. Resmen altın yumurtlayan tavuğu bir kaç altın yumurtaya sattı bu hırsız, salak. Program önce GBciler, sonrada onların devamlı müşterileri arasında hızla yayıldı ve 1 gün sonra akşam USKO Serverları dolaylıda olsa bizim yüzümüzden yaklaşık 1 gün kapalı kaldı.

Serverlar geri açıldığında 2 yeni patch gelmiş ve bu programın çalışırken kullandığı 2 hatalı/sorunlu Quest (Görev) sunucu tarafından KALDIRILMIŞTI. Yani programı 1737 göre ayarlasakta (DMA ve Pointerlari günceleştirsek de) yada eski sürüm 1734 ile oyuna giriş yapsakta (yaptık denedik) program çalışmıyor. Bu inanılmaz hatalı questler, biraz güvenlik açığı yaratan arkadaşımız, biraz da çalan hırsız sayesine fixlendi / düzeltildi. Artık ne bizim nede başka bir programcının bu hatalı questlerle para yada Exp kasması mümkün değil.

Sıkça sorduğunuz ve söylediğiniz yanlışlara da açıklık getireyim,
    * Program Hazzard Kumar oyunuyla uzaktan yakından alakalı değildi.

* Programın kaynak kodlarını yada tam çalışma mantığını paylaşmamız mümkün değil, zaten versekte kaynak kodları İŞİNİZE YARAMAZ. Çünkü biz dahi kasamıyoruz, fixlendi.

Bir gurup ileri zekâlının sorduğu yada söylediği bir zırvalık var ona da cevap vereyim,
    Dupe vs. buldunuz neden paylaşmadınız? Hemen bir örnekle açıklayım; Dedenin yıllarca çalışarak kazandığı bir servet olsa ve ölürken sana bu serveti bağışlasa, sen gider bu serveti hiç tanımadığın, tersine senin insanlara faydalı olsun diye yaptığın işlere küfür eden insanların çokça bulunduğu bir ortamda bu serveti paylaşır mısın?

Tüm bu açıklamaları neden yapıyorum,
    Program ele ayağa düşüp adımız bu işe karıştığından beri günde 100 kişi MSN de bu konu hakkında soru sormakta, hakaretlere varan saldırılarda bulunulmakta. Bunlara tek tek her seferinde aynı cevabı vermek maalesef beni yordu. Şuan kullandığım aktif MSN kapattım. Kimseyle paylaşmadığım sadece yakın dostlarımın bildiği yeni bir msn açtım. Diğer deşifre olan arkadaşlarda aynısını yaptılar.

İmza Elky

Bence arkadaşım hikaye yazmışsın , yok program fixlendi felan vs.vs. o programı çalan arkadaşıda alnından öpüyorum , keşke bi forumda sitede daha önceden yayınlasaydı veya ko2 ye bildirseydi süper olurdu.Fixlenen bi program diyorsun ama gene gb ler 3 Tl den sitelerde satılıyor nasıl oluyor bu iş peki..? olayı örtbas etmek başka yolu yok bunun umarım daha fazlası maddi olarak çıkar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erc4nk -- 2 Haziran 2009; 15:26:40 >

• stat ne yapar eder bulurlar da gb :S
  • hp mp oyle kalmiyor arkadaşim iyi seyret artiyor yukarda hp ve mp barlarina bakarsan görüsün
  • quote:

hp mp oyle kalmiyor arkadaşim iyi seyret artiyor yukarda hp ve mp barlarina bakarsan görüsün

Tamam gördüm ilk mesleğini seçmediği içinde fazla artmıyor anladım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4HeaveN

quote:

hp mp oyle kalmiyor arkadaşim iyi seyret artiyor yukarda hp ve mp barlarina bakarsan görüsün

Tamam gördüm ilk mesleğini seçmediği içinde fazla artmıyor anladım.

adamın 80 lvl deki halini düşünsene bide .Zaten bu char cıplak halde bile 3-4 milyar eder ki
  • bu adama ait yani Elky
    legal yollardan olmadigi icin.
    butun char satişi gb satişi kaldirilicaktir.., bu arkadaşin satişlari legal degildir.Ayrica yasaklilar (Bu kişilerle alişveriş yapmayin ust konu )listesine bizzat adini ben eklicem..
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • ohaa yaa :S ymn ederim agzım acık kaldı oyuna nolmus öle :S:S

bn oynarken en fazla bi dupe wardı. böle full stat flan :S adama saniyede kac exp gelior yaa :S 1 saatte 80 yaparsın :S:S

yok arkadas bu videoları gordukten snra k2 nin bu sorumsuzlugunu gordukten snra dewam eden adam varsa aklına tüküreyim.
  • Arkadaşlar İronKo nun sahibi Abdullah'tır ver 150 lira bak statt lar nasıl uçuyor bu sadece private serverlerde mümkün K2 böyle işlere girmez.İronKo da da 83 olabiliyorsun birebir herşey mümkün Usko ya da çok benzer karıştırmayalım .Ben derim ki Ne arkadaşın dediği ne de Usko nun editlemesi mümkün değildir inanmıyorum.
  • Yalan değil arkadaşım. Programlar doğru ve %100 Usko'da çalışıyor. İnanmıyorum falan demeyin durum böyle allah kahretsinki !
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.