Şimdi Ara

100mbpslik tarifeden 40mbps alıyorum altyapı 87 gözüküyor.Türknete geçeceğim bi kaç soru.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ispnin sitesinde hat durumunda indirme hizina 41mbps diyor 100mbpslik paket kullanıyorum ama harbi 40ın üstünde alamıyorum. Türknette sorgulayınca 87 diyor arayım soruyum dedim müsteri temsilcisini biz size kesin 87 verebiliyoruz dedi ama pek emin değilim çok biliyor gibi konuşmadı kendisi.

1-Burda söylendiği gibi 41mbps mi yoksa 87 destekliyor mu?

2-Benim ispden direk türknete geçmek yerine önce şuanki internetimi iptal ettirsem ve iptal olduktan sonra başvursam yeni porta verirler, belki harbi 87 alırım?

100mbpslik tarifeden 40mbps alıyorum altyapı 87 gözüküyor.Türknete geçeceğim bi kaç soru.

• Merhaba, altyapınızın desteklediği maksimum hızı size sunuyoruz. Port değişikliği yapmadan da churn geçiş yapabilirsiniz.
  • hocam bu firma bildigin araci eger kendi altyapisi degilse uzak dr. 6 gun evimde internet yoktu. her gun 24 saat icinde cozulecek diye :) avuttular sonra bizden degil tt den kaynakli bizde onlari bekliyoruz, biz ne yapalim diye aglama moduna girdiler :))) 5. gunde iptal ettim gercek saglayicilardan birine gectim. O yazilan cizilenler faso fiso . Karsinda muhattap yok, ne sikayette bulunsan tt den kaynaklaniyor :)) altyapi saglayici ne veriyorsa o :)))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoNSuZ.MaVi -- 14 Şubat 2024; 8:31:29 >
  • Alacağın internet max 55 mbit. Verimli 50 bile zor alırsın. Türknet senin için mantıksız olacaktır. Vdsl için uygun fiyatlı başka seçenekler denemeni öneririm. En fazla 50 mbit paket düşünülmeli bu hatta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bir de poyraznetin hız testini yapar mısınız? Binadaki ortalama kullanıcı hızını veriyor.
    https://poyraznet.com/altyapi-sorgu?utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi circassianman -- 14 Şubat 2024; 13:25:19 >

• circassianman kullanıcısına yanıt

poyraznet sistemi bozmuş. Dolabın dibindeki eve verdiği değerler.

Girmiş olduğunuz adreste 96 MBPS (★) VDSL internet hizmeti bulunmaktadır. Hemen aşağıdaki tarifelerden birini seçerek başvuru yapabilirsiniz.★ Binanızda Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet alan abonelerin en yüksek tahmini hız ortalaması 78 Mbps'dir.

Deyip 100 mbit tarife vermiyor. Binada desteklenen hız 130.

• gulnare G kullanıcısına yanıt

uzaklık ve kayıp vardır .Yoksa bu şekil görünür

Sizde 96 görünüyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.