Şimdi Ara

1000 TL BONUS KAMPANYASI ( Garanti BBVA Yeni Müşteri Kampanyaları ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
31
Favori
37.352
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: samil422

Şimdi eskiden garanti hesabımızın olup olmadığını hatırlamıyorum,e devlet üzerinden kontrol ettiğimizde de garanti bankasından hesap çıkmıyor,yani e devlet e güvenebilir miyiz?
    E devlete de güven(e)meyeceksek başka nereye güvenelim 😃 orada gözükmüyor ise sorun olmaz büyük ihtimalle

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Akbanktan 3 gün once ilk kredi kartimi aldim ondada yeni kart alana 1000e 200 chip para var toplamda 1000 tl chip para veriyo. Garantide hic kartim hesabim yok onada basvurcam ordanda 1000 tl bonus gelir. Akiyo mubarek. Sarı liralari uyguna aliyorum1000 TL BONUS KAMPANYASI ( Garanti BBVA Yeni Müşteri Kampanyaları ) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Territory -- 7 Ocak 2023; 18:6:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .Supremacy. kullanıcısına yanıt

Hocam ayrıca 6 ay sifir fazili 10 bin tl taksitli nakit avansdan da yararlanabiliyormuyuz? Denediniz mi?

• Kampanyadan faydalanmak için hangi kutuları isaretliyecegiz?
    1000 TL BONUS KAMPANYASI ( Garanti BBVA Yeni Müşteri Kampanyaları )

• Bende bunu merak ediyorum Kredi kartının yanında normal hesapta açmamız gerekiyor mu?

• samil422 S kullanıcısına yanıt
    Kredi kartı gelmeden çıkmıyo o kart gelince anlarız

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Dark Territory kullanıcısına yanıt
    Hem de Akbank daha delikanlı 1000 tl harcadığın gibi şak 200 geliyor, 5 günde temiz, garanti gibi harman vade değil

• Debit kartım yıllardır var ama Kredi kartım yok bana vermiyorlar, tekrar şansımı denesem dahil olurmuyum acaba?

Bazı hesaplar hareket yoksa 10 sene geçince kapanıyor. Şöyle yaparsanız anlarsınız. Başvuru ile müşteri olmaya çalışın sistem ilerlerse sıkıntı yoktur. Şubeye gelin derse önce müşteri olmuş sonra hesabınız kapanmıştır. (Yüksek ihtimalle)

• NEVERDIES kullanıcısına yanıt

Olmaz ne yazık ki.

Önce vadesiz hesap açın görüntülü görüşme ile hesap açıldıktan sonrada garanti mobile uygulaması üzerinden kart başvurusu yapın

Biz bu şekilde yaptık

• +

• hangi kk önerirsiniz arkadaşlar ? bol bonus kazanımlı

• Görüntü görüşmeyle müşteri oldum ama Benim ilk başvuru sanıyodum 2013 de açılmış bi hesabım varmıs adres askerlik şubesi çıkıyo askeriye felanda açmış olabilir neyse ama kart geldi bugünsıfır faiz 6 ay ödemeli 10 bin tl yi onayladı geçti hesabıma, 1000 tl yi daha denemedim

• dezenfekte39 kullanıcısına yanıt

mh görüştük 12 yıl önce hesabımız vardı dediğimizde mobilden ilk defa başvuru yapan alabilir dedi. inşallah doğrudur.

• darkcald kullanıcısına yanıt
    12 yıl çokmuş hocam doğru olabilir o zamanlar mobilden başvuru olmuyordur zaten. Ama benim daha 2022de kapatmıştım kredi kartı ve hesabı vermezler diye düşünüyorum ,

• dezenfekte39 kullanıcısına yanıt

sonra baska mh olmaz dedi lafları tutmuyor birbirini

• Arkadaşlar merhaba, daha önce 500 TL'ye katılan oldumu? Bonuslar hemen yattı mı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.