Şimdi Ara

1000 TL BONUS KAMPANYASI ( Garanti BBVA Yeni Müşteri Kampanyaları ) (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
31
Favori
37.354
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 2 gündür müşteri temsilcisine ulaşamıyorum. World’un özellikle Axes’in gözünü seveyim. Vip müşteri hattından gece gündüz her an, her aradığımda dakikasında bağlanıyorum. Garanti 3 gündür kredi kartımı daha onaylamamış, müşteri hizmetlerini arıyorum müşteri numaram yok gibi bir şey deyip mh’ye bağlamıyor. bir de gaza gelip nasılsa dijital başvuru hemen sonuçlanır deyip hisse hesabı falan da açtım. Burdan borsaya falan da girmeyi düşünüyordum. Adamlar 3 günde müşteri olup olmadığımı bile belirlememişken, ben ne uğraşıyorum bunlarla? Findeks Kredi notum 1900. Zaten daha yükseği yok. Hangi kartı istesem anında verirler. Bankalar kredi ve k. kartı satmak için sabah akşam beni arıyorken, ben garanti’nin kredi kartımı onaylama keyfini, beni müşteri olarak kabul edip etmediğini belirlemesinin keyfini bekleyeceğim. Yemişim kampanyasını. Pazartesi günü mh’ye bağlanabilirsem kampanyaya dahil değilsem kapatırım kartını da hesabı da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arjin81 -- 12 Ağustos 2023; 19:21:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garanti bonus web sitesinden kredi kartı başvurusu yaptım ve anında onaylandı hemen sonrasında mh. aradı ve gerekli bilgileri aldı. Yalnız şöyle bi durum var kartınız onaylandı fakat diğer bankalarda ki limiti düşürün diyor.

Ee şimdi hiç kullanmadığım teb bonus var. 2 aydır cüzdanda duruyor. :) Zaten kampanyalar aynı değil mi.?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • A101 kampanyası için kod gelmedi, nereden göreceğiz bu kodu?

Edit: 1-2 gün sonra hedoye kutusuna düşüyor kod.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 30 Ağustos 2023; 1:32:25 >
  • Shovel Knight kullanıcısına yanıt

A101 kodunda aynı durumu yaşadım kayıt açtırdım bakalım. Size sonradan gönderdiler mi acaba hangi yolu izlediniz?

• Garanti ye sakın bulaşmayın. Haa bulaşmayı düşünüyorsanız diğer kredi kartı limitlerinizi düşürün 2 3 gün sonra garantiye başvuru yapın. Çünkü ya 0 yada 1-2k limit tanımlıyorlar. Öyle olunca geçmiş olsun daha da artırmıyorlar.

bana 2k limit verdiler. sonra diğer bankaları düşürün dediler. düşürdük ama gel gelelim artırmıyorlar. Dengesiz bir banka. Şikayet var a girdim. son 1 yıldır bir tane bile şikayete cvp yazmamışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar A101 kodu geldi garantiden ama kodu kullanamıyorum. a101.com.tr'de 315 tl sepet yaptım kodu ekliyorum ve kodu kullan deyince "Bu kupon kodu yalnızca bir kez kullanılabilir." diye bir uyarı veriyor. A101 müşteri hizmetleri ile görüştüm durumu anlattım ama anlamadı, kodu size niye verdiler diye soruyor :) siz kodu nasıl kullandınız A101.com.tr'de ?

• Kampanya devam ediyor anladığım kadarıyla her ay bizde hesap açtık kart aldık harcama yapacağım yarın takipteyim

• Garanti bey milleti bonus vaadiyle tokatlıyor. Ne A101 bonusu yüklendi.Ne davet et kazan bonusu nede 1000tl bonus.. hepsi için kayıt açtırmadan yatırmayacaklar belli oldu

• Selam arkadaşlar,

Müşterimiz Olun - Elektrik Faturası Kampanyası'ndan yatması gereken ödül 3 ay geçmesine rağmen hala yüklenmedi.

Sizlerde durum nedir acaba?

Kampanya linki: Müşteri Ol Elektrik Faturası Kampanyası | Garanti BBVA

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.