Onbaşı
27 Ocak 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 3)
Gönderileri
arkadaş 20 dakkalık işe tamir ücreti diye 50 tl para mı istenir bu sömürüye karşı kendim yeni klavye takmak istedim lakin bu t5 tornavidaları bulamıyom istanbulda bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
akkadaşlar şimdi getir ilk siparişe özel 21 al 1 öde kampanyası yaptı ya verdim ilk siparişi , başka bir arkadaş adına da üyelik açtım kendi telefonumla sorun şu ikinci kez aynı telefondan ilk sipariş promosyon indirimi tanımlanmadı ben ne yapayım da mağduriyetimi gidereyim
Maksimum 1 sene taahhütlü hattınız varsa ve devretmek istiyorsanız talibim en fazla 40 tl verebilirim aylık
arkadaşlar şikayetvara yazdım ama halen faturalandırma yapıyo adiler sizce ne yapmam lazım
https://www.sikayetvar.com/turk-telekom-ttnet-taahhut-bitmesine-ragmen-zoraki-faturalandirma-yapiyor
geçen senede bu kampanya vardı mailime geldi az önce
dostları haberdar etmemek olmaz :)
beyler leptopun şifresini unuttum giremiyorum tek çare format atmak bu usb yöntemi nasıldır bilen varsa paylaşırsa sevinirim cihaz 64 bit bu arada öğrenciyim bide bedava lisans olursa makbule geçer
geçen günden beri öyle oldu acaba internette dolanırken virüs falan mı kaptı diye aklımda takıldı geri yükleme yaptım ama ona rağmen space, alt gr, fn ,e , gibi tuşlar basmıyo bilen bir cevaplasın lütfen kendimi aciz hissediyorum şuan
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 639
İkinci El Bölümü Mesajları: 116
Konularının görüntülenme sayısı: 37.761 (Bu ay: 116)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 99 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.