Şimdi Ara

100 bine Volvo s60 alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
7.812
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 100 bin nakit var çok üstüne çıkamıyorum çok yakmayacak max 1.6 motor araç arıyorum s60 bakıyorum 2-3 gündür bunların kronik bir sorunu var mıdır neye dikkat etmek lazım yada bu fiyata otomatik ikinci el öneriniz ne olur

Bu işten anlayan fikiri olan abilerden arkadaşlardan yardım bekliyorum biriktirmesi kolay olmuyor saçma bir araba almayayım yönlendiriseniz düşünceleriniz ile sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obama_TR -- 9 Mayıs 2019; 1:1:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kullanmadığım için yorum yapamam ama güzel araba bence

• Hem S60 alırsın yanında da keyif alırsın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kronik SORUNU : SATILMAYIŞI

• Aracin acabilecegi arizadan masraftan korkuyorsaniz luks arabaya bulasmayin hocam. Volvo, Mercedes, BMW, Range Rover vs servise girdiginde uzer sizi.

• 180 lik ise baktığın çok yakıyormuş onun dışında 10 numara araç
  • 10 numara araç
    100 numara servis
    Böyle olmasaydı S80 alacaktım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

10 numara araç
    100 numara servis
    Böyle olmasaydı S80 alacaktım...
    Nasıl yani

• S60 ın 1.6 ları Ford motorlu Bu sebeple servis konusunda bir Focus ne kadara çıkıyorsa s60 da üç aşağı beş yukarı aynı fiyatı çıkar

• Alabileceksen 2015 ve üstü modellerden (1.5 T3 motor) al geç. ''biniciysen'' tabi.

olmuyorsa pek bulaşma.
  • Obama_TR kullanıcısına yanıt
    Premium araçların servisi ağır oluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: max0007

Alabileceksen 2015 ve üstü modellerden (1.5 T3 motor) al geç. ''biniciysen'' tabi.

olmuyorsa pek bulaşma.
    Binmek için alıyorum eski arabamı sattım 40 a üstünü tamamlayıp öyle alıyorum en az 3 sene binerim 2015 altında ne sıkıntı var ki ? 2015 üstü 100 bini aşıyor direk

sıkıntı demeyelimde farklar ve artılar;

1. 2015 ve üstü modellerde bildiğim kadarıyla kendi şanzuman ve motorunu kullanması.

2. T3 motor yakıt tüketiminin daha düşük olması.

3. Servis aralığı 30.000 km.de bir.(d2 ve d3'lerde bu 10.000 km.de 1)

4. son olarak volvo'nun bütün mpdellerinde yol tutuşu, güvenlik ve sağlamlık gibi özelliklerini konuşmak abesle iştigaldir.

(temiz, sağı solu fazla oynanmamış 2012-2014 arası modellerinde binicisini üzeceğini sanmam)
  • D2 ve T4 teki powerschift şanzumanlar ve ford motorları sorun çıkarmaya yatkınlar bu yüzden bu motor ve şanzuman ile donatılmamış olan T3,D3,D4ler önerilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi D.Baran -- 9 Mayıs 2019; 2:11:33 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peugeot 508 alabilirsin volvo güzeldir severim ama 100 bin civarına temiz bulmak zor. 508 in temizini bulabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Motor özelliği ve bakım ekseninde soruyorsanız dizel olan D2 modelli Volvo s60, focus dizellerle aynı motoru kullanıyor. Sizin yerinizde olsam 1.5 dizel focus alırım.
    Motor haricinde diğer faktörler benim için önemli dersen volvo alın. Doğal olarak Volvo premium araç.
    Ama şu var ki kasa sağlamlığı yönünden focus iyidir. Benzer karakter de araçlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 9 Mayıs 2019; 18:28:2 >
  • Motorları iyi,şanzıman eğer hor kullanılmamış araba bulursanız 3 değil 5 sene yine götürür.güzel araba,ben dar diye passat aldım

• ben sadece sürdüm.
    bu araç mondeo platformunda üretiliyor kuzenim mondeo sahibi rutin olarak sürdüğüm araç mondeo bu aracı ise bayide test aracı olarak kullandım mondeoya kıyasla suspansiyonları çok daha iyi yol tutuşu beni mest etti sessizliği gidişi (1.5 153 hp civarı hatırlıyorum) çok güzeldi ancak powershift şanzıman sıkıntı açabilir dikkat etmek lazım volvo cidden güzel bir araç yapmış ancak masrafsız olmayacaktır.
  • yksln kullanıcısına yanıt
    Eğer en son çıkan yeni focus değil de eski kasadan bahsediyorsanız; s60 daha güvenli bir araç.
  • nacker kullanıcısına yanıt
    s60 tabiki premium ve daha güvenli ve kaliteli araç, Ama focus 3 mca da gayet güvenli araç. sınıfınında, standartlarında da en iyisidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yksln -- 10 Mayıs 2019; 1:26:24 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.