Şimdi Ara

10 yıl geçmişe dönük hesap işletim ücreti geri alınıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
63
Favori
86.788
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ABSOLUT.

10 yıl geriye dönük borçlu çıkartmasınlarda almayalım kalsın.
    ben yazayım hatta hemen,
    2 yıldan fazla geriye dönük işlemlerin dökümanını almak için banka ücret isteyecektir muhtemelen, özellikle garanti, pusuda bekliyordur şu an
  • mahmut716 kullanıcısına yanıt
    Hesap cüzdanı yazdırmak istiyorum deyin, hesap cüzdanına ücret alınamıyor. Yazdırın cüzdana, hakem heyetine cüzdanla başvurun, faiziyle gaskilleyin bankaya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hiç vermedim bundan

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çağrı merkezinden dekont talep etsek verirler mi

• Bundan 3-4 ay önce beni arayıp akbanktan arıyoruz geçmişe yönelik 800 küsür hesap işletim ücreti alacağınız var mobil bankacılık kullanıyorsanız hemen yatıralım iadenizi diyen benzer kişiler için yeni gelir kapısı... Birde seçenek sunmuşlardı saolsunnlar chip para mı istersiniz nakit mi yatıralım diye :)
  • Ben hep enpara kullandigim icin beni ilgilendirmeyen bir durum :)

Saka bi yana bu isten muzdarip olanlar icin buyuk firsat. Umarim haberin devami gelir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m@xman

Bundan 3-4 ay önce beni arayıp akbanktan arıyoruz geçmişe yönelik 800 küsür hesap işletim ücreti alacağınız var mobil bankacılık kullanıyorsanız hemen yatıralım iadenizi diyen benzer kişiler için yeni gelir kapısı... Birde seçenek sunmuşlardı saolsunnlar chip para mı istersiniz nakit mi yatıralım diye :)
    3 sene öncede hesap isletim ucretleri geri yattı.

Aynı dolandırıcılik yöntemiyle yapikrediden arandım.

Tek merak ettiğim bilgilerimizi kim satıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • işlemler kolay olsaydı; tam 10 yıl önce askere gittiğim için maaş yatmayan maaş hesabımdan hemen o ay işletim ücreti kesen, arayıp "maaş hesabından kesilen bu ücret de neyin nesi" diye sorduğumda, "maaş yatmamış, keseceğimiz ücret bizim bileceğimiz iş" diyen şube müdürüne sahip akbanktan o parayı geri almayı isterdim açıkçası...
  • İşbankasından son 10 yılın hesap özetini istedim, emaile excel formatında gönderdiler. Hakem heyeti bunu da kabul ediyor dediler. İyi dedim excelden sadece işletim ücreti olan kısımları çıkartıp vericem bakalım

• mikropzoft kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerini mi aradınız? Nasıl istediniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Amcui

Müşteri hizmetlerini mi aradınız? Nasıl istediniz
    Müşteri hizmetlerini aradım önce dedim iadesini istiyorum bu ücretlerin, bize gelen bir tebligat henüz yok dedi, şubeye gidip detaylı bilgi alabilirsiniz dedi

İnternet şubesinden de hizmet dökümü excel veya pdf formatında çıktı alınabiliyor, ama en fazla 2 yıllık bir dönemi verebiliyor

Normal şubeye uğradım bireysel işlemlerden dekontları alayım dedim. Eski işlemleri tek dekont çıkaramıyoruz ama isterseniz hesap dökümü verebilirim dedi. Hatta isterseniz excel formatında emailinize göndereyim, düzenleyip o şekilde hakem heyetine verebilirsiniz dedi. Ben denedim 2 yıllık çıkıyor o dedim. Ben size 10 yıllık gönderebilirim dedi ve kendisi gönderdi.

Telefon şubeden istemedim ama muhtemelen aynı işlemi onlar da yapabilir. Ama iade konusunda banka talep kabul etmiyor. Mecburen hakem heyeti ile uğraşıcaz

• Hesaplari kapattirdik ettik nasil geri alacagiz ?

• çalıştığım banka 150 lira kesmiş benden. 2013 ve 2014 de sonra zaten otomatik ödeme vermişim.

150 lira için nereye başvuruyoruz ? bunların dekontları mı lazım. hesap dökümü olur mu ?

• iş bankası internet şubesinden geçmişe dönük 10 yıllık döküm alınıyor.

ancak yıl aralarını 2 şer yıl filtre yapın.

excel ile ctrl f de DÖNEM diye aratın çıkıyor.

örneğin 2009-2011 arası seçerek alın dökümleri

• quote:

Orijinalden alıntı: flyer_mig

Hesaplari kapattirdik ettik nasil geri alacagiz ?
    +1
    kapatılan hesaplarda ki hareketleri nasıl göreceğiz??
  • vcente70 kullanıcısına yanıt
    Up

• babam adına tahsil edebilir miyim acaba.
  • 2011 yılında açmış olduğum ve yaklaşık 2 yıl önce kapattığım hesabım da hesap kesim ve işletim ücretleri mevcut bunlarda kapsama giriyor mu?

• Bizim bir tanidik aldi akbanktan hepsini neo karti vardi

• Vaktiyle böyle herkes alıyordu bende canım ciğerim iş bankası için başvuruda bulundum. 100 tl gibi İade çıktı ama işbankası karabasan gibi üstüne çöktü kararı bozdurdu 300 tl geriye ödedim. Buda bana ders oldu.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.