Şimdi Ara

10 Saatte Mod

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ikinci Kasa Modumla karşınızdayım..

daha önceki kasa Modumu hatırlıyanlar vardır..

Kardeşime verdiğim eski bilgisayarımın içini temizlemek için açmıştımki baya tozlu olduğunu gördüm..fanları ekran kartını PSU yu sokim temizliyim derken birde baktım kasanın içi boşalmış bende dedimki yan kapağına bi pleksi uygulaması yapim kendi kasamdan kalan ince ama uzun bi parça kalmıştı yaklaşık 20cm x 40cm uzunluğunda

tam siyah boyayıp kasayıda siyaha boğmak istemedim..böye beyendim ve boyayı bu şekilde bıraktım özellikle böyle gözükmesini istedim

orjinal hali

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

10 Saatte Mod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombi_80 -- 29 Aralık 2007; 18:45:51 >

• ön panele plexi güzel fikir çok güzel olmuş fakat boyamaya sanki pek özen göstermemişsin gibi?
  • Güzel olmuş eline sağlık

revo'da arkadan çıkmış
  • quote:

Orjinalden alıntı: SpecturA

ön panele plexi güzel fikir çok güzel olmuş fakat boyamaya sanki pek özen göstermemişsin gibi?

Yorum için teşekkür ederim ama boyayı özellikle böyle yaptım değişik bişey oldu..tam siyah yapıp öldürmek istemedim kasayı
  • quote:

Orjinalden alıntı: Jön Türk

Güzel olmuş eline sağlık

revo'da arkadan çıkmış

Revosuz hayat düşünülemez :D :D
  • güzel olmuş kardeşim. fikir güzel olmuş öne plexi
  • Ön panele pleksi güzel olmuş güle güle kullanın
  • çok güzel olmuş eline sağlık bi de bi tavsiyem var öndeki pleksinin arka kısmını zımpara ile buzlama yap daha güzrl durun bence
  • sistem döküntü gibime geldi

boyama kötü yane özen gösterilmeden

ama yan (sağ) kapak ve ön panel plexi kesim, kapak kesim gayet iyi eline sağlık
  • quote:

Orjinalden alıntı: guneysınır

güzel olmuş kardeşim. fikir güzel olmuş öne plexi

Teşekkür ederim kardeşim yorum için saolasın

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orjinalden alıntı: cagan34

çok güzel olmuş eline sağlık bi de bi tavsiyem var öndeki pleksinin arka kısmını zımpara ile buzlama yap daha güzrl durun bence

haklısın güzel olabilir gerçekten..daha işi var ama kardeşim işyerinden dönmeden kasayı bitirip yerine koymak ve ona sürpriz yapmak istemiştim aceleyle bukadar oldu :)

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

quote:

Orjinalden alıntı: by kero

sistem döküntü gibime geldi

boyama kötü yane özen gösterilmeden

ama yan (sağ) kapak ve ön panel plexi kesim, kapak kesim gayet iyi eline sağlık

Öncelikle yorum yaptığın için saol..iyi veya kötü yorumlara açığım ama konunun en başındaki açıklamamı tam okusaydın boyayı bilerek bu şekilde attığımı okumuş olurdun..

tek düz renk siyah yapıp kasayı siyaha boğmak istemedim..değişik bişey çıktı ortaya ben bu şekilde boyayınca beyendim.. çok kötü dursa ve beyenmeseydim tam siyaha boyuycaktım

ayrıca sistem döküntü denemez onunda bi değeri var az veya çok.. imzamda sistemimi okuyabilirsin..bu eski kasam kardeşime vermiştim odasonda dursun benim PC mi işkal etmesin diye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zombi_80 -- 29 Aralık 2007; 21:51:49 >

• güzel mod yapmişin inş güzeL vakitler gecirirsin
  • guzel olmus
  • boya bilerek yapıldıysa guzel olmuş.. cunku o hafiflikleri ve izleri isteyip de yapmak da zor olurdu diye dusunuyorum.. eger isteyerek yaptıysan ne mutlu istedigin kasayı ellerinle şekillendirmişsin.ama bende diger arkadaslar gibi tamamen sıyah ve ızlerden yoksun bir kasa tercih ederdim.her neyse sonucta sen kullanacaksın kasayı ben degil

ön tarafa plexy cok orjinal bi fikir ve gayet şık duruyor cok hosuma gitti.. fakat monte edılen fanın kulaklarının dısı yanı vıdalanan taraflarının gozukmesi hos degil gibi. yanı fanın tamamen gozukmesı (kare şekli kast ediyorum) degisik,goze batıyor.

bu konuda cagan34 arkadasıma katılıyorum buzlama goruntusuyle daha hos olabılır.zaten kasanın yapımında bı suru orjinal sey denemıssın.en azından forumda on panel de bu sekılde bır plexy ilk kez goruyorum.yanı kımse ıyı/kotu ya da estetik degil tartısması yapamaz cunku ınsanların onune sen koydun tasarımı.. buzlamayı denemelisin. calısmalarının devamını sabırsızlıkla beklıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aopen700 -- 30 Aralık 2007; 12:06:45 >

• Çok Güzel Olmuş ön paneli çok beğendim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ..::PHONOMANiA::..

güzel mod yapmişin inş güzeL vakitler gecirirsin

quote:

Orjinalden alıntı: Legend©

guzel olmus

İkinizede teşekkür ederim beyler cevaplarınız için

quote:

Orjinalden alıntı: Haluk33

boya bilerek yapıldıysa guzel olmuş.. cunku o hafiflikleri ve izleri isteyip de yapmak da zor olurdu diye dusunuyorum.. eger isteyerek yaptıysan ne mutlu istedigin kasayı ellerinle şekillendirmişsin.ama bende diger arkadaslar gibi tamamen sıyah ve ızlerden yoksun bir kasa tercih ederdim.her neyse sonucta sen kullanacaksın kasayı ben degil

ön tarafa plexy cok orjinal bi fikir ve gayet şık duruyor cok hosuma gitti.. fakat monte edılen fanın kulaklarının dısı yanı vıdalanan taraflarının gozukmesi hos degil gibi. yanı fanın tamamen gozukmesı (kare şekli kast ediyorum) degisik,goze batıyor.

bu konuda cagan34 arkadasıma katılıyorum buzlama goruntusuyle daha hos olabılır.zaten kasanın yapımında bı suru orjinal sey denemıssın.en azından forumda on panel de bu sekılde bır plexy ilk kez goruyorum.yanı kımse ıyı/kotu ya da estetik degil tartısması yapamaz cunku ınsanların onune sen koydun tasarımı.. buzlamayı denemelisin. calısmalarının devamını sabırsızlıkla beklıyorum.

Buzlama olayını deniycem evet güzel olur gerçekten..bu arada boyayı özellikle bu şekilde yaptım..hatta dikkatinizi çektiyse ön kapakta köşeleri siyak üst alt ve kenarları önce gri sonra üzerine hafif siyah ile açıktan koyuya doğru bi geçiş yapmaya çalıştım

yorumun için teşekkür ederim

• hızlı ve güzel bi mod olmuş tebrikler
  • ilk moduna göre kötü önpanel güzel ama bu kadar hızlı mod yapanda görmedim doğrusu
    gayet şık duruyo (bu eski kasanın sistemiden bahsettimde)
  • aga modun gayet güzel hoşuma giddi değişik bi çalışma

yalnız nikindeki resim dikkatimi çekti o elinde tuttuğun araba tamiyamı ,elektriklimi benzinlimi acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: nisso

hızlı ve güzel bi mod olmuş tebrikler

o sürede ancak bukadar olabilirdi :) Kardeşimin kasasıydı sonuçta işten eve dönmeden halledip yerine koymak istedim..yotrum için saol

quote:

Orjinalden alıntı: by kero

ilk moduna göre kötü önpanel güzel ama bu kadar hızlı mod yapanda görmedim doğrusu
    gayet şık duruyo (bu eski kasanın sistemiden bahsettimde)

yukarıdada bahsettiğim gibi diğer kasamdan artan pleksiler vardı ve kasayı dağıtmışken başliyim dedim.. kardeşim evedönmeden bitirmeye çalıştım..yorum için teşekkürler

quote:

Orjinalden alıntı: SnakeMannn

araç HPI Sprint2 :) tamiyaya elimi sürmem ben :D herkez bi TT-01 lafı tutturmuş gidiyo..ne motoru ne ESC si nede şasesi kalite değil.. rulman yerine plastik halka,Yağlı amortisör yerinede yaylı kuru bi sitem koymuşlar ve en ucuza maal etmişler..

diğer şaselerimde HPI RS4 Evo3 PLUS Full aluminyum modifiyeli ve Traxxas Revo 3.3 :D
    aga modun gayet güzel hoşuma giddi değişik bi çalışma

yalnız nikindeki resim dikkatimi çekti o elinde tuttuğun araba tamiyamı ,elektriklimi benzinlimi acaba

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.