Şimdi Ara

10 polis 1 vatandaşı alıkoyup döverek öldürdü (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
5
Favori
19.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
600 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Polis milleti döverek/öldürerek yola getirecekse mafyadan resmiyet haricinde farkı ne?

Cocuklarımıza polisten korkmayın onlar görevini yapıyor diyerek artık kendimiz kandırıyoruz. Bundan sonra polis gördüğün yerde dönüp arkanı gideceksin mi diyeceğiz?

Nasıl bir hukuk anlayışına sahip olan bir ülke durumuna geldik anlayamıyorum.

Hukukçu olmak için yıllarca okuyup yırtınıyorsun sonra kanunları uygulamıyorsun!

• Rejim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • th9 T kullanıcısına yanıt

poliste sonuçta bir insan.her insanin belli bir sabir noktasi vardir.zaten ben polis kesin hakli demiyorum

zaten bende bunu merak ediyorum.1 kişi değil 10 kişi saldirmasinin sebebi ne olabilir.oradaki tüm polislere hakaret mi küfür mu etti? polislerin ifadeleri alinsin sorgulansin.

• jomily J kullanıcısına yanıt
    saldırmaya hakları yok, sabırlarını kontrol edemiyorlarsa istifa edicekler.polisi halka karşı kullanan bir iktidar var, bu durumda polise nasıl güvenilebilir.polis hata yapınca eleştrin korkmayın, kimse kutsal değildir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 24 Haziran 2021; 14:31:15 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Nasıl bir ülke olduk

• th9 T kullanıcısına yanıt

cuntacilar genelde askeriyeden çıktıgı için devlet polisine heralde daha cok güveniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jomily -- 24 Haziran 2021; 18:57:56 >
  • coolhearts kullanıcısına yanıt

Her şeyden önce, ne yalan söylemişim, kime hakaret etmişim? "Hakaret ettin", "yalan sanatçısı" deyip örneğini gösteremeyen mufteridir, namerttir.

Devaminda, tarafsız olmak demek her durumda bağımsız değerlendirme yaparak doğru kişileri/güruhu sorumlu than kişi olmak demektir. Adam öldüren polisin suçunu, o polisin ise alinmasinda, egitimide, gozetilmesinde, disiplininde, yonetiminde, emir-komutasinda, liyakatinde, en ufak bir sirumlulugu dahi bulunmayan muhalefete yıkmaya çalışarak "tarafsiz" olunmaz. Insan öldüren emniyet teskilatinin hesabini, katilleri onlari oraya atayan iktidardan sormak ve en agir sekilde cezalandirilmalarinin takipcisi olmak siyasi bir dusunce degil, insanlik meselesidir. Insan olan once bunu bilir.

• cümlenizden hiçbir şey anlamadım, bir daha yazmayı denermisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi th9 -- 24 Haziran 2021; 19:57:6 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Polisler hala görevde.

• Yolda gördüğünüz polisler arasında katiller olabilir çünkü katiller hala aralarında.

• SS in torpilli polisleri işte.

Hırsızı yakalamaz, gaspı önlemez, katili bulmaz, şiddeti engellemez...

Türkiye de, Emniyette emniyette değilsiniz.

Çünkü Erdoğan bunlara sahip çıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jomily

poliste sonuçta bir insan.her insanin belli bir sabir noktasi vardir.zaten ben polis kesin hakli demiyorum

zaten bende bunu merak ediyorum.1 kişi değil 10 kişi saldirmasinin sebebi ne olabilir.oradaki tüm polislere hakaret mi küfür mu etti? polislerin ifadeleri alinsin sorgulansin.

polis de bir insan evet ve bu yüzden egoya sahip.

nedeni ego olabilir, nedeni zihinsel geri kalmışlık olabilir.

geçen sene Vezneciler'den Beyazıt meydanı'na doğru yürürken kaldırım üzerinde arkadan bir araç gelip arkadaşımla beni arkadan ezecek şekilde birden aramıza girdi, ne olduğunu anlamadan zar zor sağa sola kaçtık, noluyo diye bağırdım, araç hemen kaldırım üzerinde durdu ve içinden iki tane eleman çıktı, noluyo dedim, sana noluyo dediler döndüler yürüyüp yandaki binaya girdiler, bi baktım polis binası, bi baktım bu da sivil görünümlü gibi ama polis aracı. elemanlar da polis. üzerlerinde telsiz tarzı ekipmanlar falan takılı.

polis ordaki karakol'un önündeki kaldırıma çıkıp yayayı çiğnemeye kalkıyor, hem de kasıtlı şekilde, sonra da polislik gücünü kullanıp bir de güç gösterisi yapma derdinde, hani ben "bizi niye çiğnemeye kalkıyorsun, kaldırımda araçla ne işin var" diye hesap sormaya kalksam polisleri binadan çıkartıp bizi nezarete atmaya bile kalkabilir.

şimdi bu olayı kendim yaşayınca "acaba polis neden böyle yaptı, mutlaka bir nedeni olmalı" diyerek düşünemiyorum çünkü akıl ile izah edilen bir nedeni yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 29 Temmuz 2021; 4:50:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.