Şimdi Ara

10 polis 1 vatandaşı alıkoyup döverek öldürdü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
255
Cevap
5
Favori
19.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
600 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tartıştıkları güvenlik amiri Birol Yıldırım'ı alıkoyan polis memuru kişiler şahsı döve döve öldürdü. İstanbul valisi ise ölen mağdurun yüzü paramparça olmasına rağmen "şahıs kendi kendine öldü" minvalinde basın duyurusu yaptı. CMK 90'ın uygulanması için yeterli kanıt olmasına rağmen şahıslar tutuklanmadı. HSK 2802 sayılı kanuna göre hakimi görevden alacak mı? O da muamma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 21 Haziran 2021; 17:14:43 >

• ABD'deki cinayetten bin kat daha canice ve söz konusu 1 polis değil en az 10 polis. Organize ve acımasızca öldürüyorlar adamı. Görüntülere istinaden CMK 90'a göre tutuklanmaları için yeterli delil varken hakim bu maddeyi uygulamıyor. Üstelik HSK'da 2802 sayılı kanuna göre yasayı uygulamayan bu hakimi görevden almalı ve muhtemelen almayacak. Yasalarınızı niye uygulamıyorsunuz? Burası kabile devleti mi?

• Koca forumda kimse mesaj yazmamış aloooo uyumayın uyumayın!!!

Yarın bir gün verilen yetkisine dayanarak sizi veya tanıdıklarınızı öldürdüklerinde keşke susmasaydım dersiniz!

Gündemde tutun gündemde!

• welcome to akp republic.

• https://forum.donanimhaber.com/5-haziran-esenyurt-ta-karakolda-supheli-olum-saglam-girdi-cesedi-cikti--149540037

yakın zamanda açmışız konuları , akıl almaz , vicdan almaz bir durum.

• karakolda adamı döverek öldürüp sonrada biz ellemedik bekleme odasında kendi fenalaştı diye açıklamamı yapmışlar doğru mu anladım acaba ?

• Clusive kullanıcısına yanıt

ABD'deki cinayetten bin kat daha canice ve söz konusu 1 polis değil en az 10 polis. Organize ve acımasızca öldürüyorlar adamı. Görüntülere istinaden CMK 90'a göre tutuklanmaları için yeterli delil varken hakim bu maddeyi uygulamıyor. Üstelik HSK'da 2802 sayılı kanuna göre yasayı uygulamayan bu hakimi görevden almalı ve muhtemelen almayacak. Yasalarınızı niye uygulamıyorsunuz? Burası kabile devleti mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonel teletabi -- 21 Haziran 2021; 17:14:23 >
  • DH | equ* kullanıcısına yanıt

Evet doğru anlamışsınız. Adamı karakolda canice dövüyorlar. Adamın cesedinde burnu ve yüzü paramparça olduğu halde vali; "şahıs bekleme odasında beklerken kendi kendine fenalaşıp öldü" diyor.

• Abd'de neden hesap soruldu çünkü halk sesini çıkardı.

Peki ya bizde ?

Yarın bu karakolda öldürülen sen ben olabiliriz.

Dün polis şiddeti ile öldürülenler gibi.

• Adamı tutuklarken öldürdüler. Dünya yerinden oynadı bizde alalen dövüp öldürdüler sonuca bak. Yazık ne kimliğimize nede hayatımıza güvenimiz saygımız kaldı bitirdiler bizi.

• Rezalet, CİNAYET.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lan ülkeyi iyice dingonun ahırına çevirdiler yeter be

• Görüntüleri yayınlayan gazetecilerin ağırlaştırılmış müebbet hapse mahkum edilmesine...

Nazi Almanya'sına rahmet okutuyorlar yeminle. Polis ve bekçileri kendi SS kuvvetleri olarak dizayn ettikleri için polisin görüntülenmesi yasak dediler. Bunlar gidene kadar çok fazla polis şiddeti ve faili meçhul göreceğiz ne yazık ki.

• Adam orada ağır küfürler bile etse polisin o hakkı yok.
    Alırısın kelepçelersin.

İlk önden adama müdahele eden bekçi galiba.

Yazık gerçekten yazık

Orada ne kadar polis varsa görevden alınmalı.
    Darp marp yoktur diyen doktor varsa o da meslekten men edilmeli

• polisler ( istisnaları tenzih ederim) bu aralar fazlaca zalim modunda.

zannediyorum ki başka zalimler üzerlerine musallat edileceklerdir.

• İnşallah terörist felandır diye öldürmüşlerdir. Yoksa şu okulu bitirim de kaçım gidim sıra bana da gelebilir durduk yere

• twitter adalet bakanlığını göreve çağıyoruzs

• Ülkenin durumuna bak

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • muz cumhuriyetinden hallice ülkenin hali. yeminle öyle bir midem bulanıyor ki artık bu adamlar bir daha ki seçimlerde sandıktan çıkarsa ne bilim ya.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.