Şimdi Ara

10.000'e dayandık gene

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.543
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Test sayımız düşük poziti çıkma oranı yüksek ayrıca. Ülke her açıdan berbat yönetiliyor. Bu kadar basit.

https://m.haberturk.com/son-dakika-koronavirus-salgininda-yeni-vaka-sayisi-9-bin-561-2984522

Bu arada o kongrelerdeki hal nedir? Nasıl bir çifte standart, nasıl bir adaletsizlik nasıl bir hırs bu. Yazıktır, ayıptır, günahtır,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 24 Şubat 2021; 19:56:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  

• Tedbirler yetersiz + Kurallara uyan yok + denetim sıfır = kaçınılmaz son
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4020D9D24

Tedbirler yetersiz + Kurallara uyan yok + denetim sıfır = kaçınılmaz son

Ve açılacağız deniyor. Oyy oyyy

• Açıklanan rakamlar gerçek mi ki   Pandemide verdikleri tek doğru rakam iban numarasıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cem

Açıklanan rakamlar gerçek mi ki   Pandemide verdikleri tek doğru rakam iban numarasıydı.

Test sayısı düşük ama doktor arkadaşlar yakın diyorlar.

• Redeemertr kullanıcısına yanıt

yalakalığa koşun cahiller, belki bir paket çay kaparsınız.

• ben artık şuna inanıyorum;

ülkeyi komple kapatsakda,kimseyi dışarıda çıkarmasak ve ardından serbestlık getirilse haftası geçmez rakamlar yine bu şekle girer..mutasyonunda mutasyonu var,aşıların etkinliğide çok tartışılıyor.abd de biden yönetimi bile 2021 aralık ayında normale döneceğini ve ülkenin %70 kadarını o vakte kadar aşılarının tamamlanacağını,geri kalanların ise "sürü bağışıklı ile" virüsten etkilenmeyeceğini söylüyor..yani şu şartlarda yasakların ,kısıtlamaların vereceği hiçbir şey yok.1 kişi 100 kişiyi etkiler olmuş..sokaktaki çoğu insanında umrunda değil artık salgın filan...

• DARTH_BLACK kullanıcısına yanıt

Yoo girmez. Düzgün aşılama politikası örneğin cenazelerde parti kongrelerinde sarmaş dolaş olunmasa basbayağı düşüyor sayılar.

Ahh pardon suçlu halk tabi. Sevgili Ak parti hükümetin ve reisin kusursuz. 3 maske dağıtamayan esnafı açlıktan öldürdüğü için iş yerini açmak zorunda bırakanlar elbette senin için dünya lideri.

Bu arada ABD Trump'ın gerizekalılıkları yüzünden 400k nüfus kaybettikten sonra temmuzda aşılamaya bitirmeyi düşünüyor.

Üstelik bizimki gibi yüzde 50 60 etkili abidik gubidik aşılarla da değil. Şu anda bile inanılmaz hızla düşüyor sayıları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi amadeus99 -- 24 Şubat 2021; 22:4:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: amadeus99

Yoo girmez. Düzgün aşılama politikası örneğin cenazelerde parti kongrelerinde sarmaş dolaş olunmasa basbayağı düşüyor sayılar.

Ahh pardon suçlu halk tabi. Sevgili Ak parti hükümetin ve reisin kusursuz. 3 maske dağıtamayan esnafı açlıktan öldürdüğü için iş yerini açmak zorunda bırakanlar elbette senin için dünya lideri.

Bu arada ABD Trump'ın gerizekalılıkları yüzünden 400k nüfus kaybettikten sonra temmuzda aşılamaya bitirmeyi düşünüyor.

Üstelik bizimki gibi yüzde 50 60 etkili abidik gubidik aşılarla da değil. Şu anda bile inanılmaz hızla düşüyor sayıları.

ben sokaktadaki insanların tavrına göre söylüyorum,zincirleme gidiyor bu işler ne yazıkki...84 milyon insan var bu ülkede hepside aynı değil.1 kişi 100 kişiyi etkiliyor ise bunun önünün alınmasıda imkansıza yakındır.örneğin istanbulda her gün bir ilçenin pazarı oluyor,çoğu yerel pazarlarda kalabalık ve çoğu kişide dikkatli değil.1 saatlik kalabalık sirkülasyon olsa bu yerlede büyük risk herkes için,hesapda hes kodu olmayan giremiyor pazarlara o durumlarda artık gevşedi heryerde.Bunların örnekleri çoğaltılabilir,siyasilerin mitingleri-toplantıları devede kulak kalıyor ne yazıkki.kısacası herkes salmış bu tedbirleri,yasaklar kalksın daha iyi bana göre..

• Gerçekten denetlemeleri ve kuralları uygulasalar sorun çözülür emin olun.

Sadece şöyle örnek vereyim sokağa çıkma yasaklarında metroların başına birer polis dikip kimlik sorgulasalar yeter.

Ama bunların hiçbirini yapamazlar çünkü yaparlarsa by by olur.
  • Çifte standard kadar sinir bozucu bir şey yok. Adalet duygusuna hasar veren saçma sapan işler.

• Birinden korktukları kadar Allah'tan korkmayanlar var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asuka Kasen

Bu mesaj silindi.

İngiltere Mutantı baskın hale geliyor. O da yüzde 70 daha bulaşıcı. Üstüne kuluçka süresi ve bulaşıcı olduğu sürede daha uzun.

Mesele o. İngiltere ve Almanya'nın 2 ay önce yaşadığını 15 gün içinde yaşayacağız.

• Bak ne güzel söyledin.

Birileri olmayan hastalığı var gibi gösterip vakaları(sayıları) kafasına göre attrırıyor ki

açılma olacağı zaman aa bak vaka arttı deyip yine açmayacaklar.

• Abartmıyorum afrika kabileleri daha iyi yönetiliyor.

• artsın ya da artmasın

o yasaklar kalkacak!

• Kalabalık bir yürüyüş yolu vardı uzaktan baktım girmedim döndüm, çoğu kişi umursamıyor giriyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.