Şimdi Ara

1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.595
Cevap
19
Favori
118.256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Goqhan06

4 senedir Kablo net kullanıcısıyım. Şu anda kullandığım tarife; 25Mb/sn, 50GB AKN li, Teledünya Üst Paket, Altın Sinema paketi = 52 TL ödüyorum. 16 Haziran da doluyor. Sanki bana özel gıcıklık olsun diye 25 Mb hızı kaldırmışlar. Sadece genç pakette var. Ne yapacağımı şaşırdım, evde sabit telefon hattı ve aboneliği yok. Sokakta Superonline fiber yok. Çıksam başka alternatif yok.
    Türksatta yüzünüzü güldüren kampanya var,https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,523,100-unuzu-gulduren-kampanya 30 Tl fark var ama hız 25 den 100 mb e çıkıyor (4 kat hızlı), kotada 50 den 100 Gb a çıkıyor. Zaten nadir 50 Gb ı aşıyorm. Bu pakettede üst paket ve Altın sinema paketi var. Sizce mantıklımı?
    Birde diyelim anlaşmayı yaptım, sonrada BTK devreye girdi ve eski düzene geri döndüler. Ben treni kaçırmışmı olurum?
    Saygılar..

Ekleme; Bu mesajı yazdıktan sonra Türksat Müşteri hizmetlerini aradım. Yüzünüzü güldüren kampanyadan faydalanamıyormuşum, saçma sebebi ise; 16 Haziranda teledünya ve internet süresi doluyormuş. Altın sinema paketi 12. Ayda doluyormuş, Altın sinema paketindeki süreden dolayı geçiş yapamıyormuşum. 55 TL cayma ücreti ödersem geçermişim. İyice saçmaladılar

Evet beklediğime değdi, allahtan Altın sinema paketi yüzünden geçiş yapamamışım, şanslıyımki taahüt son günü bugündü ve Türksat geri adım attı sonunda. Yeni çıkan AKN li paket eskisinden pahalı ama yinede hiç olmazdan iyidir.
    Yeni taahütüm;
    ilk 3 ay Bedava kampanyası
    24 Mbps hız 150 GB AKN li ekosınırsız paket ayda 59,99 TL + taahütüm devam eden Altın sinema paketi 9 TL Toplam; 69 TL
    (önceki taahhütüm; 25Mbps/50GB AKN li)
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,524,3-ay-bedava-kampanyasi

• Yaklaşık 2 yıldır binaya Türksat altyapısı çekilmesini için uğraştım ve sonunda 1 hafta önce gelip çektiler. Bu arada son bikaç aydır internet kampanyalarına bakmamıştım. Bi bakayım dedim ve eski AKN li tarifelerini hiçbiri yok. Hemen hepsi KOTA lı olmuş ve fiyatlar çok geldi. Az da olsa iyileştirme yapmışlar ama yine de yetersiz. O kadar uğraştım ama ben yine biraz beklemeyi düşünüyorum. Zaten Ttnet taahhütüm devam ediyo. Şimdilik bekleyelim bakalım inşallah Bu saçma tarifelerden vazgeçerler biran önce.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zerre kadar aklı olan şu Türksat'ı adını ağzına bile almaz ama işte burası Türkiye zaten başımıza gelen herşey bu tepkisizliğimizden gelmiyor mu? Türksat ile düdüklenmeye devam..... Kollektif bilinçaltımız var "Vur Kafasına Al Ekmeğini". Başka ülkede olsa böyle bir firmayı iflas ettirir oranın kullanıcıları. Bizimkiler de neredeyse tapacaklar Türksat denen kan emici firmaya. Adamlar resmen hukuku arkadan dolaşıyorlar ve insanlar bunu bile takdir edecekler neredeyse.

Önce 25mbit'ti paketleri AKN sonrası 16mbite düşmesin kullanıcı yüksek hız alamasın diye 24mbite indirdiler paketlerini sonra da bu kota saçmalığı. Bunları görüp de hala Türksat diyene herşey müstehak ben daha birşey demiyorum

Ankara'nın göbeğinde yaşıyorum Ayda 105TL fatura ödüyorum Türksat'a verdiğim her kuruş haram zıkkım olsun. Neyseki Aralık'ta taahhütüm bitiyor 100mbit TurkNet'e geçeceğim ayda 59TL'ye...

• Turk telekom zam yapmis tarifelerine ins kablonet yapmaz xd

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9600_G_T

Turk telekom zam yapmis tarifelerine ins kablonet yapmaz xd

yaptı yapacağı kadar zaten takip etmiyorsunuz sanırım. Zam yapmayan tek kurum TurkNet şuanda
  • confuest kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorumda 2-7 tl arasi ev kullacilarina zam yapmis dun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

valla hocam insanlar bu kadar tepkisiz kaldığı sürece minimum en düşük internet paketini 100lira da yaparlar bu adamlar.
  • Türksat taki Dört köşe kampanyasi akn li olmasına rağmen sınırsız Degilmi? Bir çok arkadaş kota geldi falan diyor. Tamam 50 gb akn var ama onda da ekosınırsız. Hatta Temmuz 3 de benim ttnet taahhüt bitiyor. Ben geçmeyi düşünüyordum. Buraları okuyunca kafam karıştı.

• Şuan Türksata geçilmez Türknete geçin
  • h_k_yavuz H kullanıcısına yanıt
    10 ve 24 hızları akn li eski gibi eko sınırsız diğer hızlar kotalı Yen'i tarifeler böle

• AirJET A kullanıcısına yanıt
    Türknet e güvenemedim açıkçası. Benim burada kabloneti kullanan bile yokken Türknet i kullanan hiç çıkmaz. Turkneti duyan bile yoktur sanırım bizim buralarda.

• sbjk kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Zaten en düşük paketten başlayacağım. 39,90 olandan. Ondan sonra bakarız.

• quote:

Evet ciğerimizi söktü Allahsız adamlar.

Bu arada ilk mesaj niye güncellenmiyor? Kota aşımı Gb başına 2 değil 0.50 lira olması gerek?

Ayrıca aktif olarak AKN'lı Ekosınırsız tarifeler şu an Türksat sitesinde mevcut.

• Beyler mevcut tarifem 24mbps ye kadar 35GB AKK yalın internet 62 TL ödüyordum. 2 yıl tahattüttü dolacak var mı bir tavsiyeniz kapatayımmı bunu ?
  • V2 kullanıcısına yanıt
    Vdsl hizmeti alabiliyor iseniz Türknet şuan en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Vdsl hizmeti alabiliyor iseniz Türknet şuan en iyisi

Teşekkürler hocam. Hangi tarifeyi tavsiye edersiniz?
  • V2 kullanıcısına yanıt
    Tek tarife var başka seçeneğin yok zaten, 59 tl herşey dahil
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Vdsl hizmetini alıp alamadığımızı nasıl öğrenebilirim?

Bu arada 59,99 TL, 25 Mbit, 75 GB taahhütüm önümüzdeki ay bitiyor. Şu anda en avantajlı firma/tarife hangisi?
  • Dün telefonla sözleşme yeniledim umarım kotalıya geçmemiştir 2 yıldı sözleşme...

• Blindfire kullanıcısına yanıt
    25mbit 25 gb tarifemin taahhut suresi doldu. Mevcut tarifeden devam etme imkanim var mi?

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.