Şimdi Ara

1 Mayıs 2017 Kablonet İnternet Tarifeleri Düzenlemeleri (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.596
Cevap
19
Favori
118.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Goqhan06

4 senedir Kablo net kullanıcısıyım. Şu anda kullandığım tarife; 25Mb/sn, 50GB AKN li, Teledünya Üst Paket, Altın Sinema paketi = 52 TL ödüyorum. 16 Haziran da doluyor. Sanki bana özel gıcıklık olsun diye 25 Mb hızı kaldırmışlar. Sadece genç pakette var. Ne yapacağımı şaşırdım, evde sabit telefon hattı ve aboneliği yok. Sokakta Superonline fiber yok. Çıksam başka alternatif yok.
    Türksatta yüzünüzü güldüren kampanya var,https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,523,100-unuzu-gulduren-kampanya 30 Tl fark var ama hız 25 den 100 mb e çıkıyor (4 kat hızlı), kotada 50 den 100 Gb a çıkıyor. Zaten nadir 50 Gb ı aşıyorm. Bu pakettede üst paket ve Altın sinema paketi var. Sizce mantıklımı?
    Birde diyelim anlaşmayı yaptım, sonrada BTK devreye girdi ve eski düzene geri döndüler. Ben treni kaçırmışmı olurum?
    Saygılar..

Ekleme; Bu mesajı yazdıktan sonra Türksat Müşteri hizmetlerini aradım. Yüzünüzü güldüren kampanyadan faydalanamıyormuşum, saçma sebebi ise; 16 Haziranda teledünya ve internet süresi doluyormuş. Altın sinema paketi 12. Ayda doluyormuş, Altın sinema paketindeki süreden dolayı geçiş yapamıyormuşum. 55 TL cayma ücreti ödersem geçermişim. İyice saçmaladılar

Hocam kotalı bir pakete geçmek ne kadar mantıklı? Ben de size benzer şekilde 10 mbit, 75 GB AKN li paketteyim, genelde 50-60 GB kullanımım oluyor. Ama hız arttıkça kullanımın da arttığına şahit oldum, bu bağlamda kota riski alarak hızınızı artırmanız doğru olmaz diye düşünüyorum. Beklemek ve görmek lazım, hiç cazip tarife yok şu aralar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arandur kullanıcısına yanıt
    Hocam Haklısınız ama AKN li paket kalmadıki artık, benim şansımada tam bu dönemde taahütün bitmesi.
  • 25 mbit 50 GB kota

Teledunya temel paket Hd li

Kabloses 100 dk

2019 mart a kadar tahadut

Toplam 40 TL ödeme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarifeler tam bir saçmalık, uygun tarife bulmak çok zor, benim 1 sene daha taah var ama işler acısı bir durum var.
  • quote:

Hocam Haklısınız ama AKN li paket kalmadıki artık, benim şansımada tam bu dönemde taahütün bitmesi.

yapacağınız şey çok basit: hiç bir şey yapmayın! 2018 sonuna kadar AKK'lı tarifeniz taahhütsüz olarak devam edecek. sinema paketsiz ve taahhütsüz ödemeniz gereken ücret 65 TL civarı birşey. Bu arada daha uygun birşey çıkarsa da geçersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebony

quote:

yapacağınız şey çok basit: hiç bir şey yapmayın! 2018 sonuna kadar AKK'lı tarifeniz taahhütsüz olarak devam edecek. sinema paketsiz ve taahhütsüz ödemeniz gereken ücret 65 TL civarı birşey. Bu arada daha uygun birşey çıkarsa da geçersiniz.

Cevap için teşekkürler,
    Şimdi ben taahüt yapmazsam ayın 17 sinden sonra taahütsüz AKK li olarak devammı edeceğim? Ben bunu bilmiyordum, bu doğruysa düzgün bir paket çıkana kadar veya Türksat geri adım atana kadar taahütsüz devam ederim. Gerçi Altın sinema paketi 12. aya kadar süreceği için 65+9 TL = 74 TL ödemem gerekecek.
    Saygılar..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ebony

quote:

Cevap için teşekkürler,
    Şimdi ben taahüt yapmazsam ayın 17 sinden sonra taahütsüz AKK li olarak devammı edeceğim? Ben bunu bilmiyordum, bu doğruysa düzgün bir paket çıkana kadar veya Türksat geri adım atana kadar taahütsüz devam ederim. Gerçi Altın sinema paketi 12. aya kadar süreceği için 65+9 TL = 74 TL ödemem gerekecek.
    Saygılar..

evet hocam bu imkanın var. Forumdaki bir arkadaş bu tarife için MHM'yi arayıp taahhütsüz kaç lira ödeyeceğiz diye sormuştu. Yalan olmasın 65 yada 75 lira civarı bir fiyat almıştı. 43 liradan sonra büyük fark var gerçekten ama diğer ucubik tarifelerin yanında nisbeten olası bir fiyat. en güzeli de taahhüt yok.

• Bu saçma sapan fiyat ve kampanyalarla yeni müşteri bulabiliyorlar mı merak ediyorum doğrusu?
  • omergorur O kullanıcısına yanıt
    Doğrusu ben de merak ediyorum, hele şu kotalı paketlerin ucube fiyatlarını görüp hala taahhüt yapan var mı onu da merak ediyorum, adamlar KOTAYI, AKK gibi YUTTURMAYA çalışıyorlar, kota ile akknin alakası yok, ama bunu anlatamıyoruz, kaç defa yazdım ama konuda yazanlar bile hala anlamamış olacaklar ki, yazmaya devam ediyorlar...

Şu anda 1 aydan az bir süre kaldı, ya taahhütsüz devam edeceğim, ya da TurkNet'e geçeğim, işin acı tarafı ikisinde de boyun eğmiş olacağım. Çünkü ben internete her ay 50-60TL vermek istemiyorum, az kullanıyorum ve ucuz paket istiyorum ama BTK kararlarını çöpe atıp acısını Milletten çıkaran ahlaksızlara da hakkımı helal etmiyorum, hiç bir şeye gelmeyen %80-%600 arası zamlar internete geliyorsa ve buna kimse önlem almıyorsa sorumlu tüm kurumları da Allah'a havale ediyorum...
  • Biten taahhütüm için MHM'den aradılar. Kotalı tarifleri kesin olarak reddettiğimi söyleyince 25 Mbit 99 TL'ye bir paket önerdiler! Geç bunları arkadım dedim :) Telefonu kapatmadan önce yeni paket hazırladıklarını, biraz daha beklememi söylediler. Demekki olan bitenden haberdarlar, göründüğü kadar uzaylı değiller. Beklemedeyim.
  • eski müşteriler akn'li tarifeler arasında değişiklik yapabiliyor mu ? ben 25 mb akn'li tarifedeyim 50 mb'e geçmek istiyorum eğer oluyorsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekt

eski müşteriler akn'li tarifeler arasında değişiklik yapabiliyor mu ? ben 25 mb akn'li tarifedeyim 50 mb'e geçmek istiyorum eğer oluyorsa.

kendi soruma cevap vereyim, yapabiliyormuş.
    az önce +10 TL karşılığında tarifemi değiştirdim.
  • Yarın akn li yeni tarifeler geliyor(muş).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 12 Haziran 2017; 22:36:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Yarın akn li yeni tarifeler geliyor(muş).

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,542,dort-kose-kampanyasi

Gel(miş)

• quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Gel(miş)

gelmiş hocam ama sadece yeni abonelere geçerli imiş.

rezalet başka bir şey değil. kimse abone olmasın bunlara..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Gel(miş)

gelmiş hocam ama sadece yeni abonelere geçerli imiş.

rezalet başka bir şey değil. kimse abone olmasın bunlara..

hatta birde şöyle bir madde koymuşlar
    aynı soyadı taşıyan aile üyeleri yeni abonelik ile geçmek isteseler gene geçemiyorlar
    kendi ayaklarına sıkıyorlar

• KabloNet internet tarifelerinde son durum:

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Tarifeler

• Gece 2 sabah 8 kota sayiliyor mu ? Ben çok uzak kaldım da ona göre idman'ı çaliştiricam : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

Gece 2 sabah 8 kota sayiliyor mu ? Ben çok uzak kaldım da ona göre idman'ı çaliştiricam : )

Sayılmıyor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatasoft

Arkadaşlar, binamıza bu ay kablo tv çektiler. Tarifelere baktığımda yeni abone için uygun bir tarife bulamadım.Binada telefon hattı da olmadığı için başka alternatifim yok. Tarifelerde yakın zamanda bir değişiklik olabilir mi? biraz daha bekleye değer mi?.

Hocam uygun aknli paketler geldi

Eskiye göre pahalı ama şuan için alınabilir

• 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.