Şimdi Ara

1 kişiye karşı 10 kişi dövüşmek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhabalar. Size başımdan geçen bir olayı anlatacağım. Bu olay dün okulda oldu ve başlığa bakınca istemsizce güldüyseniz, konunun devamını okuyun :)

Sokakta 8-9 tane hegomonluk yapan çoçuklae var. Bu çoçuklar hepsi iğrenç, aşalık herifler, yani, mesela, yolda geçen bir kıza arkadan demediklerini bırakmazlar; tek kişi gördüler mi, o zaman sataşmaya başlarlar vb. bildiğiniz sokak çoçukları işte. Biz 12. sınıfdayız ve bunlar da geçen sene okulu bitiren çoçuklar. Yani 13. sınıf öyle. Neyse bunlar bizim sınıfdaki arkadaşlara arada sataşır felan. Ben çalışkan çoçuğum, derslere her zaman önem veririm. O yüzden de okulda pek vakit kaybetmem ve haftada 1-2 defa giderim okula. Sınıfda da 9-10 arkadaş var aslında bunlar birlik olsa, o çoçukları döverler ama içlerinde bi korku, özgüvensizlik vardı. Sınıfta ben ve 2-3 arkadaş onlara göre biraz dövüş sanatında üstünüz. Ben daha önce hiç dövüş kursuna felan gitmedim ama genetik yapım iyidir. Boş vakıtlerımde felan şınav, dambıl, barfiks felan çalışırım. Ama dersler yüzünden ara verdim. Neyse dediğim gibi bu 2-3 arkadaşımdan bazısı okuldan ayrıldılar; diğeri de babası başka yere tayin olduğu için okuldan ayrıldı. Ben de okula gitmediğim için gündemi pek fazla takip edemiyordum. Neyse bizim okul çıkışında sınıftan 2 arkadaşı 8-9 kişi toplanıp dayak atmışlar. Diğerleri de korkusundan heç bir şey yapamamış. Sokak çoçukları da kudurmuş artık. Benim 1 ay sonra haberim oldu. Ulan size napabilirler ki, beni de çağırın beraber gidelim diye bağırdım, çağırdım; ama nafile içlerini bir korku salmış. Bana sen 9 kışıye napacan dedi birisi. Ulan yumruktan mı korkuyorsun dedim ve çekip gittim. O günden sonra art arda okula gelmeye başladım. Yanı bakayım bu adamlar ne istiyor. Okul çıkışında yine bizimkilere "doğru yürü lan" vs. karı gibi laf attılar. Bizimkilerden birisi de bir daha söyle lan diye çıkış yaptı ve ortam gerildi. Ben de fırsat bu fırsat dedim ve uzaktan koşarak içlerinden birisine havadan sallayarak yumruğu yapıştırdım. Yumruk tam çenesine gelmişti ve çoçuk bayıldı. Diğerleri de şoka girmişti herkes bir birine aptal aptal bakıyordu. Bizim çoçukları topladım ve gidelim dedim. Bileğim biraz burkulmuştu ama belli etmiyordum. Neyse yarın gün okul çıkışında da bana aşağı sınıflardan bir çoçuk haber getirdi ki "abi ordakı çoçuklar seni bekliyorlar dedi". Ben de tamam abicim sen git dedim. Bizim çoçuklar da öndeydiler ve aramızda yol farki çoktu. Neyse ilk başta bulaşmayım dedim ne de olsa sınıftakıların intikamını almıştım. Ulan ama gitmezsem, şimdi korkak felan derler hem başka bir yerde elbet karşı karşıya gelecez. Okulun bahçesinden çıktım ve bunlar da okul kapısının önünde çember kurmuşlar. Gittim yanların, kim çağırdı lan beni çoçuk gönderip çağırmak nedir gelin kendiniz çağırın diye lafı attım ortaya. aslında 9 kişiye karşı bir şey yapamam ama içimde saçma bir özgüven var. Ölsem de en azından 8-9 kişiye karşı savaştı desinler felan aklımdan saçma sapan düşünceler geçti. Senı şu saatde şuraya bekliyorum dedi içlerinden en irisi olan. Çoçuk baya büyüktü benden nerdeyse 2 katım. Tamam ulan dedim ve eve doğru gittim. Acele acele yemekfelan yedim. Evden çıktım. Çoçuk güya tek gelecekti ama kalleşliği yaptı. Aslında mallık bende ya. inandım bu adama. Neyse oraya gittiğimde dağlık yer tabi taşın üzerine oturmuş beni bekliyordu. Ben de ceketimi felan çıkara çıkara üzerine yürüdüm. Ulan hala deliriyorum konuştukca. Bana gülerek manyak ve aptalsın oğlum sen dedi ve koşmaya başladı. Biraz sonra durdu. O ara ben de yavaşladım ve yine üzerine yürüdüm. Önünden 9-10 kişi çıktı. Aslında sadece 6-7 si benden biraz iriydi. Ortalarından birini gözüme kestirdim. Ama diğeri önüme koşarak geldi ve üzerime atladı. Göğüsümde olduğu zaman sağ taraftan bi yumruk indirdim, hemen durmadan 3-4 isabetli vuruş yaptım. Kulağına yumruğu geçirdiğim zaman bağırdı ve diğerleri üzerime geldiler. Tabı yerde olanı saymıyorum, geriye 9 kişi kaldı. Beni kavgaya çağıran da arkadan durmuş izliyordu. Neyse 2-3'ü karnımdan sıkı tuttu benim de dengem o kadar iyi değil ve yere yığıldım. Birini yüne gözüme kestirdim ve ağzına, burnuna sert yumruklar attık aslında atacağım son yumruklardı. Buradan sakatlık olmadan ayrılmam ımkansızdı. Bu sefer de hepsi kavgaya girişti. 4-5'i arka kollarımdan yapıştı ve ne kadar da güç sarf etsem nafile. Çıkaramadım ellerimi. Mecburen tekmeyle zaman kazanmak isterken de karnıma sağlam 2 yumruk geldi içim dışım bir oldu size anlatamam yanı. gerçi anlatıyorum da neyse. Halim kalmamıştı artık boyun arkama allah ne verdiyse giriştiler karnıma da. hala yumruk geliyordu. Adamlar bi bok bilmez ona yanarım ben. Tırnıkları yüzümü kan etmişti. Burnumun solu, sağı kandı. Dişlerimi de hissetmiyordum. Sadece kanları yutuyordum. Çeneme de yumruk geldikten sonra biraz affaladım, sonra acıya dayanamayıp bağırdım ulan bırakın lan. Benı kavgaya çağıran da bırakın dedi. Bıraktıkları anda kendımı tutamadım ve o çoçupa doğru yürüdüm. Kafamı karnına geçirdim ve 3-4 metre yürüttüm onu. Yere düştüğü zaman da burnuna yumruk atıyordum gerçi artık eskisi gibi ısabetli ve sert değildi ama olsun. En azından 2-3 'ne ders vereyim yanı dedim. Sonra da arkadan yine tuttular, Boynumdan. En sonda da bu çoçuk ayağa kalktı ve yüzümün ortasına bodoslama yumruklardan saydırdı. O anda da kendımden geçmişim. Hava karalmak üzereydi, Ağzımın içindeki kanlar kurumuştu ve tükürmekten bıkmıştım. Boynum ve karnımda öyle bir ağrı vardı ki dayanamadım bağırdım. Babam da bu sıra şehir dışındaydı. Artık okulun son günleri olduğu için de okula gitmiyorum. Annem de babama söyleyecektı ama yalvardım. Bu işi kendim halledecem. Babam da 10-12 güne döner o zamana kadar da yaram felan iyileşir umuduyla.

Neyse arkadaşlar bu gün itibarile ağrılarım azaldı, yüzümdeki şışlikler iniyor yavaş yavaş. Ama hala acıyor.

Şimdi de eylülden itibaren bir spora başlamaya karar verdim. Boks, Kıvk-boks, muay-thaı ve ya MMA. Pek anlamadıgım için kararsızım. Bu gune kadar dovusle pek ilgim olmadı püf noktaları konusunda. Tecrübeli arkadaşlar bana yardım ederse mutlu olurum.

Eylülden Mart'a kadar spor yapacağım. Sıkı çalışacağım için iyi bir gelişme olacagından şüphem yok. Mart civarı da o kalleşler bitecek. Tabi bu sefer Allah ne verdiyse dalmayacam, taktikle vs.

Şimdi, boks mu mt mi kick boks mu mma mı?
    biraz araştırdım, MMA i çok sert . Direkt başlamak iyi değil diyorlar. Tabı bunlar net'in dedikleri. Sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sizi konu dışına alalım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sınıfda değil sınıfta diye yazılır kardeş, arada Türkçe de çalış ana dilimiz sonuçta her gün kullanıyoruz.

• OKUMAYIN CSB

• Dövüş sanatları savunmak içindir,salona giderken bu hareketleri sadece salonda kullanacaksın derler. he önerimi sorarsan Boks yada Kick Boks. ama sırf onları dövmek için bu sporu yaparsan başarılı olamazsın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Del Toro kullanıcısına yanıt
    öğretmenim burday mıydınız?
  • Arawn VITA A kullanıcısına yanıt
    Muay thai öğren. Bir daha da 10 kişiyle kavga etme. Edeceksen de en irisini hedef alıp ona çalış.
  • kardeş bu ne
  • bire on girmek için öyle boks mma yetmez. ninjutsu krav maga yapmalısın bunu da 10 15 sene yapıp usta olmalısın. krav maga için israil ordusuna ninjutsu için de uzak doğuya gidebilirsin
  • Hayaldir 1 e 10 karsi dövüşmek.karsindakiler cok ciliz olacak sen güçlü olacaksin bu da zaten pek mumkun degil.Sinav barfiks dambıl ise yaradi mi bari ? Yaomasaydin ne olurdu ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.