Şimdi Ara

Sakinleştirici-Kas Gevşetici İlaçlar ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
21.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, bazenleri bazı şeyleri aşırı derecede kafaya takıyorum, saatlerce aynı şeyi düşünüp yemeden-içmeden kesiliyorum, kendi kendimi strese sokuyorum yani kullandığımda tüm bu sorunlardan uzaklaştıracak ilaç var mı? Kısa sürede etki edecek bişiler lazım. Kullanınca insanı cesaretlendiren ilaç filan varsa o da olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dimox -- 7 Eylül 2013; 10:40:48 >

• Güncel
  • okb olmuşun la sen
    ben her ne kadar forumda antidepresanları kötülesem kullanmayın desemde kaybettim şuan lustral special kullanmaya başladım malesef
    ama unutmayalım kaybedince değil vazgeçince yenilmiş sayılırız
  • Okb miyim bilmiyorum ama internetten biraz araştırdım okuduğum kadarıyla okb'ye yatkınlığım varmış..

Konu hakkında bilgisi olan veya benzer durumda olan arkadaşlar ne önerirsiniz?
  • Anafranil 10 mg ile başla.
  • Kas gevsetici ilaclar seni bunlari dusunmekten ali koymaz, ben finaller zamani asiri sinir stresten baldirimdaki kaslar kasilmisti agriyodu kas gevsetici igne iyi gelmisti.Senin ilacin gulup, eglenmek gezmek dolasmak herseyi dusunmemek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melisa çayı içebilirsin. denedım çünkü.
    psikiyatriye gitmeyi dene. çay. ıdaretenlik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostum bende de okb belirtileri vardı.Ama çözüm yine insan yani insan beyni.O ilaçlar işe yaparamaz takıntıların nedeni korkular.Korkunu yendiğin an geçer tüm takıntılar.Takıntıları beslemeyin
  • git kendine prozac yazdır, prozac kullan. müstakbel bir eczacı olarak tavsiyem budur.
  • Yorumlar için teşekkürler, bu hafta içinde doktora görünmeyi düşünüyorum sonuca göre bişiler yapcam. Önerisi olan yazabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.