Şimdi Ara

1 haftada 2 kilo almak normal mi? (gainer kullandım?)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar dostlar, geçenlerde konu açmıştım kilo alamıyorum diye, neyse efendim 18 şubatta gainer kullanmaya başladım büyük ihtimalle yarın kutu bitecek (1950 gramlık kutu) şu an 62.5 kiloyum kullanmadan önce 59-60 arası gidip geliyordu kilom, sizce bu kadar sürede gainer ile bu kiloya ulaşmak iyi mi? yoksa daha fazla mı almam gerekirdi? düşününce 1 haftada 2 kilo bana doğal ve sağlıklı geliyor fazlası saçma olurdu bence ama yine de size sormak istedim sonuçta gainer ucuz bir ürün değil insan merak ediyor paramın karşılığını aldım mı diye, şimdiden sağolun.

• kilonu sabah uyandığında tuvalete çıktıktan sonra ölçmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirbeyin

kilonu sabah uyandığında tuvalete çıktıktan sonra ölçmelisin.

O aldıgın kilolar çiş olup gitcek
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majardoma

quote:

O aldıgın kilolar çiş olup gitcek

çiş mi olur başka bişey mi olur orasini bilemicem

• quote:

hocam geçti artık ama çok fark edeceğini sanmıyorum kilom hala 62-63 arası değişeceğini sanmıyorum pek fazla, 3-5 gramı bir kenara atarsak sizce paramın karşılığını almış mıyım yani bu kilo ideal mi?
  • Tartı olayına aç karnına + tuvalete gitmişken yap ki en doğru sonucu bulabilesin.İlk hafta 1.5 kg civarı alabilirsin ama 1 ayda 6-7 kgyi geçmek zor fazlası anca yağ olur.Ben 1 ayda 4.5 kg aldım gainerla senle aynı kiloda başladım.Böyle devam et.Şu an muhtemelen 1 kg almışsındır.
  • boy kaç senin
  • 1 haftada 4 kiloda alınır. kaç kilosu su ? kaç kilosu boşaltım sistemi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: trybskts

Tartı olayına aç karnına + tuvalete gitmişken yap ki en doğru sonucu bulabilesin.İlk hafta 1.5 kg civarı alabilirsin ama 1 ayda 6-7 kgyi geçmek zor fazlası anca yağ olur.Ben 1 ayda 4.5 kg aldım gainerla senle aynı kiloda başladım.Böyle devam et.Şu an muhtemelen 1 kg almışsındır.

hangi gaineri kullandınız hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: sinyortr1

quote:

Tartı olayına aç karnına + tuvalete gitmişken yap ki en doğru sonucu bulabilesin.İlk hafta 1.5 kg civarı alabilirsin ama 1 ayda 6-7 kgyi geçmek zor fazlası anca yağ olur.Ben 1 ayda 4.5 kg aldım gainerla senle aynı kiloda başladım.Böyle devam et.Şu an muhtemelen 1 kg almışsındır.

Hardline progainer. Aslında gainerlar içinde içerisinde şeker oranı en fazla olan gainer bu. Yani içerik olarak en dandiklerinden birisi. Fiyatı da en ucuzudur ama ben hiç bilmeden salondan almıştım. Ama o 4.5 kgnin asıl sebebi gainer değil , en kolay kas ilk 1 ayda kazanılır. Her geçen ay kas kazanımı zorlaşır. Sen kas kazandıgında vücudun tuttugu su ve glikojen miktarı da artıyor , dolayısıyla aldıgın kilo artıyor. O yüzden en kolay 1. ay kilo alınıyor. İlk ay bununla 4.5 kg aldım , 2. ayda 2 kg aldım. 3. ayda da kullansaydım 1-1.5 kg alırdım aynı beslenme tempom ile. (günde 3 defa yemeklerden sonra , toplamda 800 civarı kalori verecek şekilde kullanıyordum gainerı). Yani ilk ay gainerı kullanmasam yine en az 2.5-3 kg alırdım , gainerın ekstra katkısı aşırı fazla olmaz. Esasında fiyat/performans oranı en değmeyecek olan ürün gainerdır ama yine de maddi sıkıntısı olmayan alırsa faydalıdır.

• quote:

quote:

quote:

Hardline progainer. Aslında gainerlar içinde içerisinde şeker oranı en fazla olan gainer bu. Yani içerik olarak en dandiklerinden birisi. Fiyatı da en ucuzudur ama ben hiç bilmeden salondan almıştım. Ama o 4.5 kgnin asıl sebebi gainer değil , en kolay kas ilk 1 ayda kazanılır. Her geçen ay kas kazanımı zorlaşır. Sen kas kazandıgında vücudun tuttugu su ve glikojen miktarı da artıyor , dolayısıyla aldıgın kilo artıyor. O yüzden en kolay 1. ay kilo alınıyor. İlk ay bununla 4.5 kg aldım , 2. ayda 2 kg aldım. 3. ayda da kullansaydım 1-1.5 kg alırdım aynı beslenme tempom ile. (günde 3 defa yemeklerden sonra , toplamda 800 civarı kalori verecek şekilde kullanıyordum gainerı). Yani ilk ay gainerı kullanmasam yine en az 2.5-3 kg alırdım , gainerın ekstra katkısı aşırı fazla olmaz. Esasında fiyat/performans oranı en değmeyecek olan ürün gainerdır ama yine de maddi sıkıntısı olmayan alırsa faydalıdır.

hocam b gaıneler kac paraya spora gıtmıyorm 61 kıloyum soyle 68 70 kılo oldugunda gıtmek ıstıyorm

• quote:

Orijinalden alıntı: aatifchauche

quote:

quote:

quote:

hocam b gaıneler kac paraya spora gıtmıyorm 61 kıloyum soyle 68 70 kılo oldugunda gıtmek ıstıyorm

Gainerlar pahalı 5.5 kg 170 tl falan ve 1-1.5 ayda bitiyor normal kullanımda. Sana sırf kendi etkisi en fazla 2-2.5 kg civarı oluyor , onun dışınd aldıgın kilo zaten kendi alacagın kilolar oluyor.

Öyle bi saçmalık yapma spor yapmadan gainer alırsan sadece göbegin büyür daha kötü vücudun olur. Heralde utandıgından 61 kgde spora gitmek istemiyorsun utanmana gerek yok sporda senin kilonda biçok insan var , zayıfsın diye kimse gelip dalga geçecek değil. Direk spora başla ve yiyebildiğin kadar ye , düzgün kilo alırsan. Spora başlamadan alacagın kilonun çoğu yağ olur , kas değil.

• kas kütlesi aldığını düşünmüyorum
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.