Şimdi Ara

1 aydır alkol almıyorum 31 promil alkol çıktı!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
40
Cevap
0
Favori
3.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

4yıldır neredeyse her gün araba kullanıyorum hiç çevirmeye takılmadım aklıma geldi yazıyım dedim alakası yok ama

Alıntıları Göster
    Sigara içmek,üzüm gibi meyveleri çok tüketmek promilin artmasına sebep eğer sigara içmediniz ve meyve yemediyseniz alette hata vardır yüksek ihtimal.

• quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Sigara içmek,üzüm gibi meyveleri çok tüketmek promilin artmasına sebep eğer sigara içmediniz ve meyve yemediyseniz alette hata vardır yüksek ihtimal.

Sigara kullanmıyorum. Sadece azcık karpuz yemiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyundai Motor Company

quote:

Orijinalden alıntı: canvarol

Sigara kullanmıyorum. Sadece azcık karpuz yemiştim.

Alıntıları Göster
    Usta bir de karaciğer fonksiyon testlerini yaptırsana belki karaciğer zayıftır 1 ayda atamamıştır diye aklımdan geçti şimdi..

• quote:

Orijinalden alıntı: Hector Priamson

Usta bir de karaciğer fonksiyon testlerini yaptırsana belki karaciğer zayıftır 1 ayda atamamıştır diye aklımdan geçti şimdi..

Alıntıları Göster
    biraz alkol al, ihtiyaçtan vucut kendisi üretmeye başlamış alkolu demekki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: evolvo

biraz alkol al, ihtiyaçtan vucut kendisi üretmeye başlamış alkolu demekki...

Alıntıları Göster
    Bünyen baya bir depolamış demekki:) Şaka bi yana kullanılan cihazların kalibreleri veya kendileri bozuk olabiliyor... Kan testi istemek en doğal hakkın. Sıkıntı yaşarsanız kan testi talep edin..
  • quote:

Orijinalden alıntı: last_legant

Bünyen baya bir depolamış demekki:) Şaka bi yana kullanılan cihazların kalibreleri veya kendileri bozuk olabiliyor... Kan testi istemek en doğal hakkın. Sıkıntı yaşarsanız kan testi talep edin..

Alıntıları Göster
    Peki kan testi istendiğindeki prosedür nasıl işliyor?

Aracı orada bırakıp ekip otosuyla acile mi gidiliyor?

Bizim aracımızı polis mi sürerek hastaneye götürüyor? Sonra polisi çevirme yapılan yere bırakıyoruz sonuca göre.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Niyet 0070

Bizim aracımızı polis mi sürerek hastaneye götürüyor? Sonra polisi çevirme yapılan yere bırakıyoruz sonuca göre.

Alıntıları Göster
    belki de zımbırtısını değiştirmediler bir önceki üfleyenden kalmıştır kim bilir kaç kişi üfledi ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: power003

belki de zımbırtısını değiştirmediler bir önceki üfleyenden kalmıştır kim bilir kaç kişi üfledi ona

Alıntıları Göster
    aaaaaabi benim doğuştan kafam güzel diyeceksiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abzurt Teori

aaaaaabi benim doğuştan kafam güzel diyeceksiniz

Alıntıları Göster
    Olacak o kadar da Levent Kırca'nın bi şakası vardı. Çevirmede memur üfleyin diyor o da hazır üflenmişi var diye balonu uzatıyordu. Neyse alkol almamak lazım değil mi arkadaşlar. Hele aksırana tıksırana kadar hiç içmeyin. Misalen şarap içmeyin üzüm yemeyi tercih edin.

Bu akşam bütüm manavlarını dolaştım İstanbulun. Deyin.

Bu alkolmetrenin ağızlığını her seferinde değiştirmek gerekmiyor mu? Milletin üflediğine mi üfletiyorlar adamı, olmaz ki. Birde paparaziler gelmeyince, Feberbahçe futbolcusu olmayınca kandaki alkolün düşmesi için sizi de nazikçe 3 saat bekler mi devletimin polisi?

• quote:

Orijinalden alıntı: AiQUiDiE

Üzüm aldık mı?

Abi bi bira be.Ama beni bozuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: laktik

Olacak o kadar da Levent Kırca'nın bi şakası vardı. Çevirmede memur üfleyin diyor o da hazır üflenmişi var diye balonu uzatıyordu. Neyse alkol almamak lazım değil mi arkadaşlar. Hele aksırana tıksırana kadar hiç içmeyin. Misalen şarap içmeyin üzüm yemeyi tercih edin.

Bu akşam bütüm manavlarını dolaştım İstanbulun. Deyin.

Bu alkolmetrenin ağızlığını her seferinde değiştirmek gerekmiyor mu? Milletin üflediğine mi üfletiyorlar adamı, olmaz ki. Birde paparaziler gelmeyince, Feberbahçe futbolcusu olmayınca kandaki alkolün düşmesi için sizi de nazikçe 3 saat bekler mi devletimin polisi?

Alıntıları Göster
    2 kez polis cevridi alkol muaynesi için birincide alkol varmi dedi bagajda olacakti dedim güldü gidebilirsin dedi ...

2.de ; ilk ve tek o aleti üfledim memur bey hiç kullanilmamiş bir agizlik poşetten çıkardi üfletti her gelen aracada yenisini üfletti
    her seferinde agizlik degişiyordu oraya firlatiyodu ..

büyükçekmeceden beykente çıkarken eski opet şimdi kadoil orda polisleri görmeyi çok özledim

• quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

quote:

Orijinalden alıntı: AiQUiDiE

Üzüm aldık mı?

Abi bi bira be.Ama beni bozuyo

Alıntıları Göster
    Baya manidar bir sonuç olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Niyet 0070

Hayır; Eğer üflemeden önce kan testi diye tutturursan, üflemeden gönderiyorlar uğraşmamak için Birde geçen yine alkol çevirmesi vardı, polis durdurdu, durdum, devam et dedi, durduğuna göre alkol yok, alkollü olan durmuyor kaçıyor zaten dedi. Harbiden de yanımdan jet hızıyla Range geçti bir tane

• quote:

1 aydan fazla hatta, alkol almıyorum 31 promil alkol çıktı. yarım saat önce çevrimede ölçtüler.
    Ya 50 nin üzerinde çıksaydı??

Alkol metre 50 promil üzerinde çıkarsa ve ehliyetinize el konulmak istenirse, alkolsüz olduğunuza da eminseniz, hastanede doktor nezaretinde kontrol talep edebiliyorsunuz.

Ayrıca bazı ilaçlarında ve ağrı kesicilerde alkol içeriği bulunduğunu hatırlatırım, bunun için ilaçların üzerine trafiğe çıkılmamalı yazar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iGroN

quote:

1 aydan fazla hatta, alkol almıyorum 31 promil alkol çıktı. yarım saat önce çevrimede ölçtüler.
    Ya 50 nin üzerinde çıksaydı??

Alkol metre 50 promil üzerinde çıkarsa ve ehliyetinize el konulmak istenirse, alkolsüz olduğunuza da eminseniz, hastanede doktor nezaretinde kontrol talep edebiliyorsunuz.

Ayrıca bazı ilaçlarında ve ağrı kesicilerde alkol içeriği bulunduğunu hatırlatırım, bunun için ilaçların üzerine trafiğe çıkılmamalı yazar.
    trafiğe çıkılmamalı yazmasının sebebi içinde alkol bulundurması değil, analjezik olduğundan dolayı hafif derecede de olsa sedatif etki yapabilmesidir. yani bir kutu ağrı kesici de içseniz alkolmetrede birşey çıkmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: rubinstein

trafiğe çıkılmamalı yazmasının sebebi içinde alkol bulundurması değil, analjezik olduğundan dolayı hafif derecede de olsa sedatif etki yapabilmesidir. yani bir kutu ağrı kesici de içseniz alkolmetrede birşey çıkmaz.

Alkollü olan ilaçlar ise bazı şuruplardır. Onlardanda çok fazla içmeniz lazım ki alkolmetrede 50+ çıksın. Alkolmetrede çıkıcak kadar içtiğinizde de zaten büyük ihtimal overdose yüzünden hastanelik olursunuz.
  • quote:

Benim kullandığım haplardan biri alkol içeriyordu. Gerçi bunlar nefes ile alkol oranı belirtmez fakat hastanede yapılan kan testinde çıkabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iGroN

quote:

Benim kullandığım haplardan biri alkol içeriyordu. Gerçi bunlar nefes ile alkol oranı belirtmez fakat hastanede yapılan kan testinde çıkabiliyor.

Alıntıları Göster
    Olabiliyor hocam böyle durumlar ya cihaz arzalı yada arkadaşların dediği gibi ya senden önceki bir arkadaş alkollüydü ve ağızlığı değiştirmeyip sana üflettiler yada yediğin şeylerden de olabilir bazı meyvelerde ve yiyeceklerde çok olmasada alkol mevcut hatta Parlıament ve Marlboro gibi sigaraların kağıtlarının alkolle yıkandığı söylenir yani sigaradan sonra bile olabiliyor bizzat başımada gelmiştir gece arkadaşlarla halı saha maçından gelirken polis durdurdu sigara kullanırım üfledim 18 promil alkol çıktı polise dedim memur bey ben alkol kullanmam bu ne dedim memur beyde sigaradan ve yemeklerden sonra üflersen belli bir promil çıkabilir demişti.

• quote:

Orijinalden alıntı: McLaren64

Olabiliyor hocam böyle durumlar ya cihaz arzalı yada arkadaşların dediği gibi ya senden önceki bir arkadaş alkollüydü ve ağızlığı değiştirmeyip sana üflettiler yada yediğin şeylerden de olabilir bazı meyvelerde ve yiyeceklerde çok olmasada alkol mevcut hatta Parlıament ve Marlboro gibi sigaraların kağıtlarının alkolle yıkandığı söylenir yani sigaradan sonra bile olabiliyor bizzat başımada gelmiştir gece arkadaşlarla halı saha maçından gelirken polis durdurdu sigara kullanırım üfledim 18 promil alkol çıktı polise dedim memur bey ben alkol kullanmam bu ne dedim memur beyde sigaradan ve yemeklerden sonra üflersen belli bir promil çıkabilir demişti.

Alıntıları Göster
    Alkol testine ilk defa dün girdim 9 yıldır ehliyetim var denk gelmemişti.
    Dün de kaza raporu için üflettiler.
    Öncesinde 3 saattir yoldaydım,sayısız meyveli sakız-şeker ve sigara tüketirim yoldayken,gayet sıfır promil çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: çapultra

Alkol testine ilk defa dün girdim 9 yıldır ehliyetim var denk gelmemişti.
    Dün de kaza raporu için üflettiler.
    Öncesinde 3 saattir yoldaydım,sayısız meyveli sakız-şeker ve sigara tüketirim yoldayken,gayet sıfır promil çıktı.

Alıntıları Göster
    Direk alkol almayınca yediğin içtiğin en fazla bikaç promil alkol gösterir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.