Şimdi Ara

1 ay ara vermek zorunda kaldım, moralim bozuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 ay önce Avrupa turu nedeniyle ara vermek zorunda kaldım, tur zaten 1 ay sürdü ve bu süre içinde neredeyse hiç spor yapamadım, günde ortalama 25km yürüdüm e tabi kur nedeniyle oradayken iyi beslenemedim de ve şimdi görüntüm çok değişti, kilom aynı ama kasların üstü kapalı ölçüler de biraz düşmüş, ne kadar sürede toparlarım?Hemen başlamak istiyorum tekrardan 4 yıldır ilk kez bu kadar uzun süre ayrı kaldım spordan moralim çok bozuk hiç spor yapmamış gibi görünüyorum sanki, deneyimi olanlar yani ara verip başlamış olanlardan yardım bekliyorum, iyi günler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Görüntün çok değişmedi dostum sana öyle geliyor tamamen psikolojik. Aralıksız devamlı spora gidenler tatilde hep yaşarlar bunu eriyorum diye panik yaparlar genelde ama endişelenecek bir şey yok, en fazla kaldırdığın ağırlıklar biraz düşmüştür ki iyi beslenmeyle 2-3 haftada yine aynı seviyeye çıkarsın. Olay kafada bitiyor çok takma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lalala25

Görüntün çok değişmedi dostum sana öyle geliyor tamamen psikolojik. Aralıksız devamlı spora gidenler tatilde hep yaşarlar bunu eriyorum diye panik yaparlar genelde ama endişelenecek bir şey yok, en fazla kaldırdığın ağırlıklar biraz düşmüştür ki iyi beslenmeyle 2-3 haftada yine aynı seviyeye çıkarsın. Olay kafada bitiyor çok takma.
    hocam bence yanılıyorsun 3,5 haftadır sakat olduğum için gidemiyorum 1 cm kolumda ölçü kaybı var o 1 cmi kazanmak için ne kadar salonda g*tümden terler akıtmıştım...

puf diye uçtu gitti

bu spor gerçekten çok ama çok nankör

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MikeIsraetel -- 8 Eylül 2018; 21:38:23 >
  • Bir haftadan sonra vücut maalesef atrofiye uğrar.Kas hücrelerindeki sarkoplazmik sıvısı azaldığı için küçülürüz.

Kası büyüten sarkoplazmadır.

4 yıllık bir geçmişin varsa 2-3 hafta içerisinde iyi bir antreman ve yüklemeyle eski haline gelirsin.
  • Bir haftadan sonra vücut maalesef atrofiye uğrar.Kas hücrelerindeki sarkoplazmik sıvısı azaldığı için küçülürüz.

Kası büyüten sarkoplazmadır.

4 yıllık bir geçmişin varsa 2-3 hafta içerisinde iyi bir antreman ve yüklemeyle eski haline gelirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.