Şimdi Ara

1.90 Boy - 90Kg - Vücut Şekillendirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar 20 yaşındayım ve 1.90 boyundayım 90 kiloyum .. daha önce spor yapmadım , vücudum şekilsiz göbeğim omuzlarımla aynı genişlikte veya göbek tarafım daha geniş olabilir , göğüslerimin arası çok dar yani şekilsiz bi vücudum var

Sorum şu düzenli spora başlarsam vücudumun şekli git gide düzelir mi ? Omuz genişlemesi , göğüslerimin arasının genişlemesi vs. ya da vücudumun nasıl bi şekli olur spor yaptıkça ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MajorWindows -- 17 Kasım 2020; 15:4:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Evet düzelir.senin yerinde olsam ilk aylar kalori açığı verip kardiyo+ ağırlık.sonra kilo almaya başlardım kas kütlesi kazanmak için sonra yine kilo verirdim b9yle giderdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • melez 72 M kullanıcısına yanıt
    Düzelmeyeceğinden korkuyorum ama çalışarak iyi bi vücud da yapmak istiyorum bakalım çalışıp görcem nasıl olcak

• Güzel olur hocam merak etme.
    Yaş 20 hormonlar tavan zaten biraz üzerine düşsen sonuç alırsın. Bacaklar en çok ihmal edilen bölge genelde , öyle bir hataya düşmeyin.
  • Göğüslerinin arası dar değil, kalçan öbliklerin aşırı geniş. Ciddi bir yağ yakım sürecine girip üst vücudunu olabildiğince genişletme gerekiyor. Şu an gördüğün şey bir yanılsama. Omuzların veya göğüslerin dünyanın en dar omuz ve göğüs değil. Sadece pelvik bölgende çok fazla yağlanma var ve anatomik olarak doğuştan gelişmiş. Düzeltilemeyecek bir durum yok, fakat hızlı sonuçlarda bekleme.

• JimmyCool1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam dm bakar mısın ?

• 1.90 a şu göbekle 90 kg çok az , bu vücut 100 den az kesin değil
  • asrin43 A kullanıcısına yanıt
    😂 ? Yalan borcum mu var hocam benim sana

• MajorWindows kullanıcısına yanıt
    bu işin peşini bırakacağımı sanıyorsan yanılıyorsun
  • asrin43 A kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım diyeyim hocam o zaman :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.