Şimdi Ara

1.85 boy ve görüşümü olumsuz etkilemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bazı arabalarda oturuyorum mesela clio etrafı tam net olarak göremiyorum görüşümü olumsuz etkiliyor. Sizce d segmentindeki bir araç bunun önene geçer mi? Veya c segmenti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam görememekten kastınız nedir? Mesela yeni clio yu kullandım ama rahattı araba kaldı ki benim boyum 1.73.. qashqai yi kullandım, tedirgin oldum sanki sağ aşağı tarafa dönüşlerde hakim değildim..

• Boyum 1.94. İ20'de hiç sıkıntı yaşamıyorum.

• İyi bayramlar olsun

Segmentten ziyade markalara göre değişiyor. Renoların geneli dar oluyor, fluence geniş

Misal C180 de dar gelir

• B sınıfı 1.75 ten uzun birini rahatsız eder.

• Doblo al.
  • 1.88 im C3 aynalarinda ve gorusunde sikinti yasiyorum.Tank gibi olan 7 serisini daha rahat kullaniyorum mesela.

Not:ehliyetim 1 yillik bile degil ona ragmen

• quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

Hocam görememekten kastınız nedir? Mesela yeni clio yu kullandım ama rahattı araba kaldı ki benim boyum 1.73.. qashqai yi kullandım, tedirgin oldum sanki sağ aşağı tarafa dönüşlerde hakim değildim..

Hocam şiirlerinize konu ve ilham kaynağı olan Golf'ü Qashqai ile mi aldatıyorsunuz yoksa ?

• Clio 4 ise koltuğun sol tarafındaki kolu aşağıya indirin koltuğu en geriye alın rahat kullanırsınız arada ben de kullanıyorum sorun olmuyor 87 boyum

• quote:

Orijinalden alıntı: SPECIALIZED

quote:

Orijinalden alıntı: ugurr10

Hocam görememekten kastınız nedir? Mesela yeni clio yu kullandım ama rahattı araba kaldı ki benim boyum 1.73.. qashqai yi kullandım, tedirgin oldum sanki sağ aşağı tarafa dönüşlerde hakim değildim..

Hocam şiirlerinize konu ve ilham kaynağı olan Golf'ü Qashqai ile mi aldatıyorsunuz yoksa ?

Yok hocam allah korusun:) ama araba bende bir merak.. çevremde kim hangi arabayı alırsa illaki kullanırım:) iş gereği kiralıyorsam mutlaka farklı araç bulmaya özen gösteriyorum.. şimdilik b segmentini bitirdim sayılır.. clio,polo,ibiza,corsa,208,i20,c3,rio..( fabia bulamadım)

C de golf,astra,bmw 1,a180,v40,corolla kullanabildim focus,megane,ceed bulamadım.

Suv larda qq kullandım, güzeldi ama arkasını bırakıyor gibiydi

D segmentte de mondeo ve 3 serisi tecrübe etmek nasip oldu.. birde üretimi bitmiş olarak getz,almera ve 206 kullandım. Tabiki hiçbiri bir golf değil..ibret almak için deniyor ve biniyorum:D

• Hocam kendiniz de söylediniz bide boyunuzun üzerine 15 santim gibi olarak düşünün clio ile başım tavana değdi değecek şeklinde idi:)

• c segmenti yeter, clionun camları bile küçük geliyor bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revial

B sınıfı 1.75 ten uzun birini rahatsız eder.

Neye göre bu kriteri oluşturdun? Boyum 1.94 2.5 yıl getz kullandım, 2 yıldır da i20 kullanıyorum. 7 saat İzmit'ten Antalya'ya tatile gidip akşama kadar da havuza denize giriyorum.

• 1.92. Corsa c 'de hiç sıkıntı yaşamıyorum çok şükür ama bugüne kadar hiç broadway kullanamadım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.