Şimdi Ara

1.75 boy kısa değildir...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
2
Favori
29.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Boyunuz 1.75 se kısa hissediyorsanız güzel bir vücut yapmanızı öneririm en azından boy uzama yaşı geçenlerin yapacak birşeyleri var elbet.Vücut geliştirirseniz kısa görüntünüz ortadan kalkacaktır.180 cm boya bile kısa diyen tipler görüyorum.Aslında ideal vücut ölçüleri olduktan sonra boy pekte önemli değildir türkiye ortalamasından kısa olmadığınızı düşünürsek

Ben bazı arkadaşları görüyorum "boyum kısa(boyu 1.75) vücut yapsam nolcak çok kötü dururum" gibi yorumlar görüyorum bazen ,aldırmamalarını söylüyorum ama kafalarına takıyorlar benim boyum 1.78 ben pek takmıyorum mesela.Ama o arkadaşlar çok kafalarına takıyorlar hem onlar için hemde bilgilendirmek için bir konu açayım dedim.Bence vücut yapmak için çokta uzun boya ihtiyaç yok hatta bazı uzun boylarda hayvani duruyor diyebilirim.Ünlülerden örnek vermek gerekirse

Scott Adkins namı diğer Yuri Boyka 1.80

Brad Pitt 1.80

Jason Statham 1.78

Robert Downey Jr. 1.74

Christian Bale 1.83

Neticeye gelirsek boyu fazla kafanıza takmayın 1.74 ve üstü abes durmuyor görüldüğü gibi altı için yapacak birşeyimiz pek yok

Bu arada simage çalışmıyor kusura bakmayın

• 1.65 ne olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ameliyat olup uzatabilirsin
  • Ne olursa olsun doğallığı bozmam

• 1.86'yım ne yapacam
  • Jasonin sirti ne oyle la

• 1.72'yim. 8.sınıftan bu yana yani 7 senedir sadece 5cm uzadım. Vücut geliştirme yapıyorum, tam olarakta Brad Pitt'in resimdeki vücudu gibi bir vucud yapmaya çalışıyorum,az kaldı. Omuz,bel,kalça kemikleri,bacak uzunluğunuz ve gövde uzunluğunuz cok etkiliyor görüntünüzü yani 1.75 olup kısa da gözükebilirsiniz uzun da
  • 1.85 im 190 olsam daha iyi olurdu
  • bence kısa brad pitt falan onları hollywood kutarıyor adamlar sınırda en ideal boy 185 tir
  • Erkekler icin 180den,
    Bayanlar icin 170den,
    asagisi kisadir. Kisa boylulara tavsiyem fit vucut yapmalari. Yani oyle kas isine girerlerse iyi durmuyor ama fit gobeksiz vucut sart.

• 1.73,4 üz Şükürler olsun. 1 haftada 9 ml uzadım
  • igetsky kullanıcısına yanıt
    tom cruise 1.70 o ne yapsın şimdi?En ideal boy 1.85 falan değil 1.87 den sonrası hayvanı duruyor zaten en ideal boy chris evans ve christian bale de olduğu gibi 1.83 tür
  • quote:

Orijinalden alıntı: DreamingLight

Erkekler icin 180den,
    Bayanlar icin 170den,
    asagisi kisadir. Kisa boylulara tavsiyem fit vucut yapmalari. Yani oyle kas isine girerlerse iyi durmuyor ama fit gobeksiz vucut sart.

Birşeyi es geçmişsin. Bayanlar için 1.70 den asagisi sana gore kısa olabilir ama 1.70 den yukarisida yatakta robot gibidir

• quote:

Orijinalden alıntı: Mert_Jeksin

1.73,4 üz Şükürler olsun. 1 haftada 9 ml uzadım

9 mililitre ha. O da iyiymiş

• DreamingLight kullanıcısına yanıt
    aslında sen konuyu tam anlayamamışsın burda çoğu kişiye sor jason statham gibi bir vücudu ve boyu olsun ister.Ya da 1.85 boyum olacağına 1.80 olsun ve scott adkins gibi bir vücudum olsun der herkes.Yani asıl mesele boy değil orantı,estetik,göze hoş gelme
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLAYEREG

tom cruise 1.70 o ne yapsın şimdi?En ideal boy 1.85 falan değil 1.87 den sonrası hayvanı duruyor zaten en ideal boy chris evans ve christian bale de olduğu gibi 1.83 tür

valla benim icin oyle hatta 189 olsa daha iyidir

• igetsky kullanıcısına yanıt
    bu elemanı scott adkinsin vücuda kim değişir cidden merak ediyorum 1.80 olayım scott adkins olayım no problem
  • 1.75'im de göbek var. 1 hafta sonra başlıyorum diyet+spora(P90X)
  • Benim 1.70 hayatımın kadını ise 1.77 ben ne yapayım? O bunun bir sorunolmadıgını sölüyor ama pek inanmıyorum öyle olsa bile ben komplekse giriyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tipi olmayanlarin tesellisi vücut oluyor. Adamda tipin esamesi yok boy 1,85 diye kendini yakısıklı zannediyor. Tip iyi olduktan sonra aşırı bir şekilde obez olmazsan sıkıntı yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.