Şimdi Ara

1.2 tsi hırlama sesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2016 model 1.2 tsi jetta aracımın motorundan hırlama sesi geliyor (egsoz patlak sanki) turbo motor olduğundan diyorum ama ,sizin araçlardada böyle bir ses varmı?Teşekkürler.

• Benim aracımda 2016 bmt 1.2 comf. 1500 devirden sonra turbo ile beraber hor horr diye bir ses geliyor ve araba ani hızlanıyor. Eğer aynı sesden bahsediyorsak bu ses benim çok hoşuma gidiyor ve turbodan kaynaklanan normal bir ses olduğunu düşünüyorum. Jetta 1.2tsi güzel seçim
  • Merhaba, Hiç arastirdiniz mi? Bu normal mi? Aralik başında aldığım 1.2 comfortline dsg aracimda da ayni ses var. Serviste usta ile test ettik ve bunun egzostan yankı yaptığını ve zamanla gececegini söylemişti.
  • 1.2 dsg mi 1.4 dsg mi..?
  • hoor sessie ayrı, hırıltı ayrı.

1.2 TSI 90HP Polo aracımda da vardı aynı ses. hala var mı bilmiyorum, bir süredir fark etmiyorum. ama özellikle konunun üzerine gidip kurcalatmadım. ilk aldığımda çok belirgindi. şimdi kulak alışkanlığımı, yada geçti mi bilmiyorum ama sesi duymuyorum.

özellikle düşük hızda yada sessiz yerlerde gaza basınca duyuluyordu. gazı bırakıp, anlık tüketime göre yakıt akışı kesildiğinde bu ses de kesiliyordu. yüksek hızda da oluyordu ama genelde yol sesinden duyulmuyordu.
  • belki bir şeye kızmıştır araba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.