Şimdi Ara

1 - 2 Haftaya kadar aksilik çıkmaz ise alıyorum xboxı :D (ilk hangi oyunları alayım) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • polisiye gerilim seviyorsan condemned 2 yi unutma derim
    baya idare etsin tekrar tekrar bitirsem bile sıkmasın diyorsan bioshock 1 ve 2 yi mutlaka al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuRRoUnDeR -- 9 Mart 2010; 21:14:18 >
  • Konsolcunun seyir defteri soyle olmali :
    Para varsa sorun yok her iki konsoluda alip her iki konsoldada orjinal takinilmali (mi ? bende parada olsa korsana devam o ayri ;)
    Para orta seviyeyse PS3 ve Xbox alinmali PS3 de zorunlu olarak exc oyunlar secici olarak orjinal alinirken multi oyunlarda torrente yaslanilip xboxla 1 YTL ile FW li makinada oyunlarin senaryo modu hatmedilmeli..
    PAra az ve tek konsola yetecek durumda ise birde babaya da az biraz koltuk cik deniyorsa senin yenine orjinal denir..
    Baska bir sey denmez..
    Yapacak bir sey yok secim bir tane..
    Alacaksin kirdiracaksin sonra kopyanin gozune gozune vereceksin..
    Online monlaynda donup bakmayacaksin.
    Evet bu donem yaniNext Gen donemi online donem ama parasiza degil malesef..
    Bakin arkadaslar cogu kiside gorduk bu para az olunca ORJINAL OYUN ORUCU tutmak zor..
    Illa bir yerden sonra orucu bozmak zorundasiniz ki o zamana kadar verdiginiz paraya yazik kendinizi o kadar SIKMAYA sIKINTI cekmenize yazik.
    O yuzden Parasi az olan arkadaslara ben siddetle FW li XBox oneriyorum bu konsolu hic sevmesemde..

Pudingkk hocam yakinda imzayi guncelleyecem arada bak degisimlere :)

• bence bad company 2 online için al derim.
  • Kopya kullanmayı ballandıra ballandıra anlatmayı bırakın artık.Bir de bazı arkadaşlar ekonomi profesörü edasıyla hesaplar yapıyor.Kullanan kullansın beni ilgilendirmez ama tavsiye etmeyin bari.
  • Siddetle tavsiye ediyorum..
    Ne oldu ?
    Oyun ekonomisine zara mi verdim.
    Turkce oyun cikmasina engel mi oldum,.
    Turk oyun endisturisinin gelismesine balta mi vurdum :)
    Ne oldu ?
    Hay Allahim yaa.
  • arkadaşlar bir numaralı torrent sitesihttp://thepiratebay.org/ tur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Siddetle tavsiye ediyorum..
    Ne oldu ?
    Ne oldu ?
    Hay Allahim yaa.

Evet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelabel

quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Siddetle tavsiye ediyorum..
    Ne oldu ?
    Ne oldu ?
    Hay Allahim yaa.

Evet.

yapmayın ya parası olan var olmayan var.
  • parasi az olan kirdirir diye bi sacmalik mi var ya... ps3 sahiplerinin hepsi sabancinin koçun akrabalri mi??? orjinal xbox kullananlar evlerinde para mi basiyorlar???

orjinal oyun kullanirsan cokersin bitersin batarsin deyip milletin gozunu neden bu kadr korkutuyorsunuz? amac ne yani? ps3 sahipleri varini yogunu oyuna yatirdiklari icin kaldirimda dilencilik mi yapiyor? hayir tabiki elindeki oyunlari satiyor yenisini aliyor veyatakasliyor... ayni sey xboxda da yapilir ama isine gelen yapar isine gelmeyen yapmaz...

ben idda ediyorum orjinal xbox kullanan biri olarak orjinal oyun almada sıkıntı cekmezsiniz hergun kenara bozuk paralari koysaniz her 2-3 ay ayda bi son cikan oyunu alirsiniz o yuzden hic kirdirmayin diyebiliyorum peki herhangi biri sizin dediginize uyup bi anlik maymun istahi ile ballandira ballandira bitiremediginiz bedavanin cekiciligi ile makinayi kirdirsa iki gun sonra ban yese xboxdan zerre kadar zevk almasa millet turnua yaparken o ben ban yedim deyip elinin altinda xbox olamsina ragmen diger orjinal xbox sahiplerine uzaktan bakip imrense ne demo ne update yukleyemese live ile iliskisi bi anda kesilse siz yeni makina alabilicekmisiniz arkadasa?? yada bani kaldirabilecekmisiniz de kirdir kirdir oh mis diyosunuz? ...

benim online ile isim olmadigi icin cikan her oyunu 5-6 saatte bitirip cope attigim icin kopya oynuyorum deyin kimse bisey demez. ama parasi az olan maddi durumu el vermeyen kirdirsin sacmaligina katilmiyorum. almasaydiniz o zaman xbox falan. benzin almaya paran yoksa benzinlikden calarim ben benzini deyip 6000 motor araba almayacaksin. aletin kendisini almaya parasi yetenin orjinal oyunada yeter. gerisi isin hikayesi vicdan rahtlatmak icin uydurulan kılıflar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 10 Mart 2010; 3:47:35 >

• quote:

Orijinalden alıntı: .:BBR:.

parasi az olan kirdirir diye bi sacmalik mi var ya... ps3 sahiplerinin hepsi sabancinin koçun akrabalri mi??? orjinal xbox kullananlar evlerinde para mi basiyorlar???

orjinal oyun kullanirsan cokersin bitersin batarsin deyip milletin gozunu neden bu kadr korkutuyorsunuz? amac ne yani? ps3 sahipleri varini yogunu oyuna yatirdiklari icin kaldirimda dilencilik mi yapiyor? hayir tabiki elindeki oyunlari satiyor yenisini aliyor veyatakasliyor... ayni sey xboxda da yapilir ama isine gelen yapar isine gelmeyen yapmaz...

herhangi biri sizin dediginize uyup bi anlik maymun istahi ile ballandira ballandira bitiremediginiz bedavanin cekiciligi ile makinayi kirdirsa iki gun sonra ban yese xboxdan zerre kadar zevk almasa millet turnua yaparken o baksa, ne demo ne update yukleyemese live ile iliskisi bi anda kesilse siz yeni makina alabilicekmisiniz arkadasa?? yada bani kaldirabilecekmisiniz de kirdir kirdir oh mis diyosunuz???

benim online ile isim olmadigi icin cikan her oyunu 5-6 saatte bitirip cope attigim icin kopya oynuyorum deyin kimse bisey demez. ama parasi az olan maddi durumu el vermeyen kirdirsin sacmaligina katilmiyorum. almasaydiniz o zaman xbox falan. benzin almaya paran yoksa gidip 6000 motor araba almayacaksin. aletin kendisini almaya parasi yetenin orjinal oyunada yeter. gerisi isin hikayesi vicdan rahtlatmak icin uydurulan kılıflar.

Burası çok önemli işte,benim de anlatmaya çalıştığım şey buydu aslında.Sen çok daha güzel ve açık bir şekilde dile getirmişsin dostum,bravo

Saygılar..

• quote:

parasi az olan kirdirir diye bi sacmalik mi var ya... ps3 sahiplerinin hepsi sabancinin koçun akrabalri mi??? orjinal xbox kullananlar evlerinde para mi basiyorlar???

herhangi biri sizin dediginize uyup bi anlik maymun istahi ile ballandira ballandira bitiremediginiz bedavanin cekiciligi ile makinayi kirdirsa iki gun sonra ban yese xboxdan zerre kadar zevk almasa millet turnua yaparken o baksa, ne demo ne update yukleyemese live ile iliskisi bi anda kesilse siz yeni makina alabilicekmisiniz arkadasa?? yada bani kaldirabilecekmisiniz de kirdir kirdir oh mis diyosunuz???

benim online ile isim olmadigi icin cikan her oyunu 5-6 saatte bitirip cope attigim icin kopya oynuyorum deyin kimse bisey demez. ama parasi az olan maddi durumu el vermeyen kirdirsin sacmaligina katilmiyorum. almasaydiniz o zaman xbox falan. aletin kendisini almaya parasi yetenin orjinal oyunada yeter. gerisi isin hikayesi vicdan rahtlatmak icin uydurulan kılıflar.

buraya neler yazdımda bansız hayat istiyorum.Ama birşey sölicem ben xbox aldım kırdırdım ne online oynuyorum nede internet kablosu takıyorum.hani zamanında ps2 oynardık arkadaşlarla sadece kendim tek başıma GTA arkadaşımla fifa oynuyorum benim için bu durumum yok alıcak ya!açıklaması yok ! PARA YOK PARA! sende çok oalabilir alırsın takas yaparsın oynarsın online update yaparsın theme yükler demo alırsın cebin rahat için ferahtır takas yapacak adam bulursun oda tamam.Benimde param olsa bende korsana elimi vurusam namertim ama para yok !

Ben 17 yaşındayım senin yaşına bakılırsa tek yaşama ihtimalin hatta evli olma ihtimalin var ama ben baba parası istiyip bu zevkten bi nebze tatmak için aldım xboxu.Korsana param yetiyor korsan alıyorum. Ama yine söylüyorum.

İleride İnşallah büyük bir futbolcu olur ve maaşıma zam yaparlarsa Korsan oyun alırsam en adi...........yim.!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vustic -- 10 Mart 2010; 3:50:49 >

• @Vüsal

Sakin ol yahu:)Senin kopya oynayıp oynamaman beni hiç ilgilendirmiyor.Bizim asıl anlatmak istediğimiz,kopyanın tavsiye edilmemesi gerektiği.

Buarada,ileride inşallah çok iyi bir futbolcu olursun

Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vüsal
    quote:

benim online ile isim olmadigi icin cikan her oyunu 5-6 saatte bitirip cope attigim icin kopya oynuyorum deyin kimse bisey demez. ama parasi az olan maddi durumu el vermeyen kirdirsin sacmaligina katilmiyorum. almasaydiniz o zaman xbox falan. aletin kendisini almaya parasi yetenin orjinal oyunada yeter. gerisi isin hikayesi vicdan rahtlatmak icin uydurulan kılıflar.

buraya neler yazdımda bansız hayat istiyorum.Ama birşey sölicem ben xbox aldım kırdırdım ne online oynuyorum nede internet kablosu takıyorum.hani zamanında ps2 oynardık arkadaşlarla sadece kendim tek başıma GTA arkadaşımla fifa oynuyorum benim için bu durumum yok alıcak ya!açıklaması yok ! PARA YOK PARA! sende çok oalabilir alırsın takas yaparsın oynarsın online update yaparsın theme yükler demo alırsın cebin rahat için ferahtır takas yapacak adam bulursun oda tamam.Benimde param olsa bende korsana elimi vurusam namertim ama para yok !

Ben 17 yaşındayım senin yaşına bakılırsa tek yaşama ihtimalin hatta evli olma ihtimalin var ama ben baba parası istiyip bu zevkten bi nebze tatmak için aldım xboxu.Korsana param yetiyor korsan alıyorum. Ama yine söylüyorum.

İleride İnşallah büyük bir futbolcu olur ve maaşıma zam yaparlarsa Korsan oyun alırsam en adi...........yim.!!!

ben sen kirdirin diyosun diye bisey demedim ki... ister kirir ister kirdirma bani yicek olan sensin cokda fifi... beni zerre kadar ilgilendirmez...

benim sozum yukarda orjinal oyun orucu vs gibi kelime oyunlariyla insanlari yanlis yone sevkeden orjinal kullanirsan sıkınti cekersin ölür bitersin diyen arkadasa... bu forumda olan olmayan birsuru ogrenci orta halli ailenin cocugu olup orjinal oyun kullanan arkadaslarim var ben dahil... fakat hicbirimiz ölüp bitmedik sıkıntı cekmedik... cekicek olsak almazdik konsollari... misal ben wii sahibiydim orjinal oyuna para yetistiremedim sattim wii yi. kirdirabilirdim cip takip oynayadabilirdim ama bana gelmez kalkamayacagim yukun altina girmem isteyende kirditiyomu cip mi takiyo napiyosa yapsin kimsenin umrunda olmaz ama yeterki gelip burda kirdir kirdir oh mis beles beles demesin...

• quote:

ben sen kirdirin diyosun diye bisey demedim ki... ister kirir ister kirdirma bani yicek olan sensin cokda fifi... beni zerre kadar ilgilendirmez...

benim sozum yukarda orjinal oyun orucu vs gibi kelime oyunlariyla insanlari yanlis yone sevkeden orjinal kullanirsan sıkınti cekersin ölür bitersin diyen arkadasa... bu forumda olan olmayan birsuru ogrenci orta halli ailenin cocugu olup orjinal oyun kullanan arkadaslarim var ben dahil... fakat hicbirimiz ölüp bitmedik sıkıntı cekmedik... cekicek olsak almazdik konsollari... misal ben wii sahibiydim orjinal oyuna para yetistiremedim sattim wii yi. kirdirabilirdim cip takip oynayadabilirdim ama bana gelmez kalkamayacagim yukun altina girmem isteyende kirditiyomu cip mi takiyo napiyosa yapsin kimsenin umrunda olmaz ama yeterki gelip burda kirdir kirdir oh mis beles beles demesin...

Seninkide çok ilginç bir huy ya! bende mesela bir huy var kiralık dvd film falan alamam illla satın alıcam o durucak orda çekmecede ama benim olucak.
    Yani oyun takası falan bana göre değil ben oyunu alıcam ve üstüne üstlük beğenicem ve takas yapıcam imkanı yok! sağda solda görüyorum GTA IV satıyorlar ben ek paketleriyle birlikte toplam 3 hikaye bitirdim.Ama bugün yine oynuyorum.Yani ben takas yapamam.İşte bu yüzden korsan alıyorum belkide senin dediğin gibi bende aslında dişimi sıksam takas yapsam sonra biraz para biriktirsem kırdırmama gerek kalmazdı ama TAKAS yapmak zorunda olucaktım bunuda ben kabullenemiyorum yukarıda anlattığım gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vüsal
    quote:

Seninkide çok ilginç bir huy ya! bende mesela bir huy var kiralık dvd film falan alamam illla satın alıcam o durucak orda çekmecede ama benim olucak.
    Yani oyun takası falan bana göre değil ben oyunu alıcam ve üstüne üstlük beğenicem ve takas yapıcam imkanı yok! sağda solda görüyorum GTA IV satıyorlar ben ek paketleriyle birlikte toplam 3 hikaye bitirdim.Ama bugün yine oynuyorum.Yani ben takas yapamam.İşte bu yüzden korsan alıyorum belkide senin dediğin gibi bende aslında dişimi sıksam takas yapsam sonra biraz para biriktirsem kırdırmama gerek kalmazdı ama TAKAS yapmak zorunda olucaktım bunuda ben kabullenemiyorum yukarıda anlattığım gibi.

oyle tabiki insanlarin huylari karakterleri cesit cesit. bende xbox oyunlarimi satmiyorum yada takaslamiyorum koleksiyon gibi bisey yapiyorum kendi capimda buda benim hobim. ben sadece ps3 oyunlarimi satip takasliyorum ama god of wardan sonra ps3 ude saticam cok yuk oluyor maddi acidan.

yani dedigim gibi kimse her oyunu ciktigu gibi oynamak istiyorum hepsini oynamak istiyorum internetten inditmek istiyorum kirdirdim makineyi diyen adama ne diyiceksin? hic bisi diyemezsin... taki sizde kirdirin mutlaka kirdirin yoksa batarsiniz surunursunuz deyip tam anlamiyla milleti yanlis yone cekmedigi surece.. ayni sekilde bende bi oyunu almak icin 3-4 ay para biriktirmeyi yada oyunu hergun sitelerden fiyati dustumu acaba diye takip etmeyi yada 2.el konusunda uygun fiyatli oyun arastirmayi seviyorum. misal dirt2 yi forumdan iscanthere nickli arkadasdan cok uygun fiyata aldim yeni oynuyorum. kac ay oldu oyun cikali ne kaybettim? hicbisey... boyle boyle aldigim oyunlar gozumde 10 kat daha degerli oluyo 10 kat daha zevkle oynuyorum. herkesede tavsiye ediyorum...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 10 Mart 2010; 4:39:15 >

• Gears Of War 2
    Resident Evil 5
  • bugune kadar aldığım oyunlar ve fiyatlar siz değerlendirin ;

Gears of war çok temiz 2. el 20 lira
    Pes 2008 makineyle geldi Bedava
    Call of Duty 3 20 lira
    Pgr 4 Zavviden 19 Tl sıfır
    Forza 2 2. el temiz 15 Tl
    Forza 3 Sıfır shopto dan 50 Tl

Pes dısında diğerleri ücretli ama sigara parası çerez parası gibi fiyatlar ile aldım. Makinem şuan Orijinal ve Tr garantili. 2 yılda böyle devam edecek.Oyunları aldığım fiyata da verebilirim ya da oyunlarımı takaslayabilirim.Sizce ben birşey kaybetmiş miyim? Mesela forza 3 ü MW2 ile direk takas yapabilirim.
  • Modern Warfare 2
    Bad Company 2
    Army of Two 2
    Assassin's Creed 2
    Mass Effect 2
    Bioshock 2
    RE V
    FEAR 2
    Forza 3
    OF 2
    Dark Athena
    CoJ Bound in Blood

tavsiye edilir.
  • yorumlar için teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.