Şimdi Ara

1.000 Parça Ahşap Puzzle 29,90 TL !!!! Kargo Bedava (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
8
Favori
31.956
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende ara ara yapıyorum amazon.com.tr'de clementoni fırsatları oluyor ucuzdan kapıyoruz :)

fakat asıl sorun çerçeve bulamamak, örneğin clementoni 1000 parçalar 69x50 ebatında malesef uygun çerçeve bulamadım daha.
    ucuz yollu nasıl tedarik edebiliriz bu çerçeveleri.
    birde puzzle yapıştırıcısı kullanıyorum sıvı olanlardan fakat dağılıyor puzzle kaldırırken yinede.var mı çözümünüz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoyalSalute

Bende ara ara yapıyorum amazon.com.tr'de clementoni fırsatları oluyor ucuzdan kapıyoruz :)

fakat asıl sorun çerçeve bulamamak, örneğin clementoni 1000 parçalar 69x50 ebatında malesef uygun çerçeve bulamadım daha.
    ucuz yollu nasıl tedarik edebiliriz bu çerçeveleri.
    birde puzzle yapıştırıcısı kullanıyorum sıvı olanlardan fakat dağılıyor puzzle kaldırırken yinede.var mı çözümünüz?
    biz mukavvanin uzerinde yapip yapistirici suruyoruz bitince. daha sonra ters cevirip bantliyoruz arkadan. 4000 parcada dahi sikinti yasamadik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almayacak olanada aldırdın deneyim dedim ptt ücretsiz kargo 16 iş günü yazıyo çinden sipariş edecekler heralde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • strat41 S kullanıcısına yanıt
    çok küçük gibi 1000 parça parmak ucu kadar felandır heralde
  • PCkopat065 kullanıcısına yanıt
    bende önden yapıştırıp arka kısmını naylon koli bandı değil de kağıt bantla yapıştırıyordum. naylon daha mı iyi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: ejoker

Puzzle halısı ben de aldım, iyi ve kalitelidi. Fakat kullanamadım. Diğer arkadaşlardan biri mukavva daha rahat demiş, katılıyorum. Mukavvada parçaları bir yerden diğer tarafa sürüklemek çok rahat, halı da sürükliyemiyorsunuz maalesef:(
    Evde yer olmayınca mukavva falan yalan oluyor, halıyı o yüzden sormuştum. En güzeli almamak bunu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • AED07 kullanıcısına yanıt
    quote:

Ürün Özellikleri:
    • 3mm Yüksek Mukavemetli Ahşap Malzeme
    • 200 mikron Lazer Kesim
    • Bitmiş Puzzle Boyutu: 44 x 59 cm
    • Ahşap Kutu Boyutu: 31 x 22 x 5,5 cm

44*59CM daha ne olsun hocam 60*100 mü olsun
  • RoyalSalute kullanıcısına yanıt
    Hocam Ankara'daysanız arkadaşım var cam çerçeve işleri yapıyor ondan fiyat alırım. En fazla 3000'likleri götürüp çerçevelettim. 3000-9000 parça arası olanları o arkadaş gelip evde çerçevelemişti.

Çoook eskiden köpükler vardı. Ayakkabı süngeri gibi bir ucu vardı onlar sizin işi görür ama piyasada var mı bilmiyorum?
    Ufak ebadlı puzzle için 1000-2000 parça için halı çok ideal.
    Ben yemek masasının üzerinde yapıyorum genelde. Ve sıvı yapıştırıcı kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: zucchero

Hocam Ankara'daysanız arkadaşım var cam çerçeve işleri yapıyor ondan fiyat alırım. En fazla 3000'likleri götürüp çerçevelettim. 3000-9000 parça arası olanları o arkadaş gelip evde çerçevelemişti.

Çoook eskiden köpükler vardı. Ayakkabı süngeri gibi bir ucu vardı onlar sizin işi görür ama piyasada var mı bilmiyorum?
    Ufak ebadlı puzzle için 1000-2000 parça için halı çok ideal.
    Ben yemek masasının üzerinde yapıyorum genelde. Ve sıvı yapıştırıcı kullanıyorum.
    en guzel yapıstırıcı 10 liraya alacagınız agac tutkalıdır. puzzle masanın uzerınde yapın. bitince puzzle ı ikiye bölün. vitrin ara cam raflarını (ya da benzeri birşey) kullanarak puzzle ın altına bır cam koyun ve puzzle ı ustune kaydırın. daha sonra kaydırdıgınız puzzle ın ustune aynı raftan bır adet daha koyarak ters cevırın ve masanın ustune kaydırın. bu ve benzeri tekniklerle puzzle ı masanın uzerinde tek parça ters olarak indirdikten sonra:

ahşap tutkalını bıraz sulandırın. vizkozitesini kaybetmesin ama. masada yek pare ters duran pazzle a tutkal surun. ve puzzle ın boyutlarından en az 3-5 cm daha uzun boyutlarda olan mukavvaya da tutkal surun. daha sonra mukavvayı tam ortalı olarak puzzle a yapıstırın. uzerıne cam rafları koyun. onun uzerıne da damacana falan agırlık olarak ne varsa onu koyun. en az 3-4 saat dursun ve kurusun. ondan sonra puzzle hazır afiyet olsun :)

• Pazil hopiside ilk defa goruyorum.Yapmaya ugrasana kadar hazir yapilmisiniyada tablo alin onu asin ne bu ugras

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 4 Aralık 2019; 18:35:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bende345

Vay be... Huzurevinden ne çok katılan varmış buralara.
    +1

• Ne zamandır Atatürk portresi arıyordum puzzle na nasip oldu hemde kendinden varaklı.saolun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Pazil hopiside ilk defa goruyorum.Yapmaya ugrasana kadar hazir yapilmisiniyada tablo alin onu asin ne bu ugras
    bunu hic dusunmemistim, evdeki tum puzzle'lari cope attim az once. tablo siparisi veriyorum su an

• almayı düşünüyorum. çocukluğumda 3 5 tane yaptığımı saymazsak hiç puzzle yapmadım diyebilirim. sizce hangisini alayım. tavsiyeniz ne olur.
  • arda bunu 5 dakkada yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: PCkopat065

bunu hic dusunmemistim, evdeki tum puzzle'lari cope attim az once. tablo siparisi veriyorum su an

Alıntıları Göster
    Ne demek hocam aydinlanmaniza sevindim

• Forumda 2 yıldır Puzzle fırsat konum var ama bu kadar puzzle sever olduğunu bilmiyordum İlgi duyanlar için yılbaşında dünya puzzle günleri başlıyor.
  • Tesekkurlerini ileten herkese selamlarimi iletiyorum :)
    Ben inci kupeli kizi aldim, bakalim nasil cikacak

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.