Şimdi Ara

1.000 Parça Ahşap Puzzle 29,90 TL !!!! Kargo Bedava (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
246
Cevap
8
Favori
31.955
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 14 liraya 35 parçalık olanlardan aldık biz. Çocuklara güzel bir hediye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • serseri006 kullanıcısına yanıt
    Askerde kısım komutanım getirmişti. 4.5 ayda bitirdim tamamını. Terhis oldum resmen puzzle bitince. Tabi 1000 değil 8330 parçaydı. Hep gözümün önüne gelir o TSK arması.
  • Sabah bilgisayardan sipariş geçerim diyordum, bitmiş

• Reobig kullanıcısına yanıt
    Bitmemiş fiyat aynı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fırsat için teşekkürler, Atamızın portresini sipariş verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hemoliz75

Fırsat için teşekkür ederim emeğinize sağlık
    Rica ederim..

• Testili Afrikalı Kadın Zaire Ahşap Puzzle 1000 Parça (UK13-M)
    İnci Küpeli Kız - Johannes Vermeer Ahşap Puzzle 1000 Parça (KR01-M)
    Fatih'in İstanbul'u Fethi Ahşap Puzzle 1000 Parça (TR21-M)

Sabah sabah 90 TL gitti. 2 tane de 1000lik bekliyor evde.
  • Ben de sırf meraktan bir tane sipariş verdim, normalde 1000 parçalıkların boyutları bunun iki katı kadar oluyor, demek ki bu ahşap puzzle'ın parçaları aşırı küçük. Gelsin görelim bakalım, daha önce aldığım iki puzzle gibi bir köşede atılı mı duracak, yoksa ilgimi mi çekecek :)

Artık puzzle seçerken sevdiğim resimden çok kolay yapılabilecek mi ona bakıyorum. Manhattan Manzarası sipariş ettim.
  • berkay956 B kullanıcısına yanıt
    Mobilden tekrar bakınca indirimleri göremedim (kırmızı %71 etiketi) sonra kaçırdık dedim, siz uyarınca masaüstü sürümden sayfayı yenileyince tekrar göründü. Az önce siparişimi de verdim, hem paylaşan arkadaşa hemde bilgilendirdiğiniz için size teşekkür ederim.

BEKLİYOR Nehirde Ayı Ahşap Puzzle 1000 Parça (HV03-M)
    BEKLİYOR Liman Manzarası Yunanistan Ahşap Puzzle 1000
  • Puzzle kurtları buradayken sorayım, evde yer yok, bu puzzle'ları puzzle halısı üzerinde yapsam olur mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de Türk bayrağı şeklinde var 2000 parça. Hala masa üstünde duruyor. Çok zor parça çeşitliliği yok. Tüm parçalar aynı şekilde. Bazen bir parça diğerinin yerine oluyor. Çok uğraştım ama bitiremedim. artık zevkten çok eziyete döndü olay. Çalıştığım için çok zamanım yok böylelikle puzzle sevdasına son verdim.
  • arandur kullanıcısına yanıt
    Puzzle halısı almıştım bir tane çok dandikti. Bence kalın bir mukavva alın kırtasiyelerde vardır. Onun üzerinde yapın çok daha rahat olur. Halılara çok güvenmeyin derim. Alıyorsun tül perde gibi bir şey çıkıyor.
  • PT.Zafer kullanıcısına yanıt
    Evet sağdaki hocam Zevkler uyuşmuş Sağdaki bitti de Amazon'daki biraz yavaş ilerliyorum işlerin yoğunluğundan belki Ocak ayında biter
  • brkprlk35 kullanıcısına yanıt
    Bendekiler olduğu gibi duruyor henüz. En son yaptığımız biraz zorladı ondan belki de cesaret edemiyoruz yapmaya Duvarda çok güzel durdu ama tavsiye etmiyorum ben yine de. Beyin yakıyor çnkü belki ilginizi çeker sizin de 1.000 Parça Ahşap Puzzle 29,90 TL !!!! Kargo Bedava

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• teşekkürler.
  • bir adet piri reis'in haritası ve bir adet kitap ağacı alarak bu kervana ben de katıldım. Teşekkürler
  • fantilatör F kullanıcısına yanıt
    FOtoğraftaki kadar canlı mı renkler?
  • akikara kullanıcısına yanıt
    1.000 Parça Ahşap Puzzle 29,90 TL !!!! Kargo Bedava
    normal katron puzzle'lar kadar parlak ve canlı değil ama yine de iyi bence. bu yapıştırıcı sürülmemiş hali.
    ayrıca o dediğim beyaz lekeler çok net görünüyor buradan. aşağıdaki siyah yerde ve arabanın üstünde lekeler var.

edit: yanlış anlaşılmasın, hayatımda sadece 1 tane puzzle yaptım o da buydu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fantilatör -- 4 Aralık 2019; 11:12:41 >

• almıcam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • fantilatör F kullanıcısına yanıt
    konuda bahsedilen markanın puzzle'ımı hocam ? Ayrıca bunlar sadece paketten çıkarken mi beyazdı yoksa birleştirirken de oluyor mu ? puzzle konusunda en itici bulduğum durum budur, iptal edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reobig -- 4 Aralık 2019; 11:4:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.