Şimdi Ara

1.0 TSI GOLF ALDIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
188
Cevap
2
Favori
80.944
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Büyük konuşmayayım ama dsg şanzımanlı araç almam, yakınlarıma da aldırmam. Golfe lafım yok güzel araç.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Daha mantıksızını bulamadınız mı? 93.500tl ye donanımsız, benzinli c segment.

308 veriyorlar, active dizel otomatik o paralara. Hem motor, hem şanzıman hem donanım olarak daha iyi.

Listeye baktım 111 bin yazıyor eğer o fiyattan düşüyorlarsa o zaman almamak lazım bu kadar piyasası düşük araç olmaz .

• quote:

Orijinalden alıntı: ucavuss

Hayirli olsun.Cruise olmaması ilginçmis Yil 2017 halen standart değil demek VW de.

VW'de şu donanım olayı ilginç hakkaten. hadi bazı donanımlar direk gerekli şeyler olmadığı için olmasa da eyvallah dersin de, VW'de 1000bin veriyosun cruise control gibi gayet gerekli bir donanımı olmayan araba alıyosun. insana ilginç geliyo hakkaten. ne var acaba bu cruise control'da da , hiç koymuyolar araçlara.

aynı gruptan Seat'ta cruise control standart. adam geçen sene 38bin'e sattığı ibiza'nın en boş modelinde bile cruise control koyuyodu.
  • cnyttt kullanıcısına yanıt
    Zekaya hayran kaldım. 93.000 böl dörde kabaca 12.000.
  • quote:

Orijinalden alıntı: nightbringer

quote:

308 veriyorlar, active dizel otomatik o paralara. Hem motor, hem şanzıman hem donanım olarak daha iyi.

Listeye baktım 111 bin yazıyor eğer o fiyattan düşüyorlarsa o zaman almamak lazım bu kadar piyasası düşük araç olmaz .

Son durum ne bilmiyorum ama geçen ay 87bine alanlar vardı.

Bence de siz böyle piyasası olmayan arabaları almayın, bizlere kalsın. Benzinli golf falan alın sizde

• hayırlı olsun hocam o paraya dolu dolu dsg leon fr alabilirdiniz
  • quote:

quote:

quote:

Bence de siz böyle piyasası olmayan arabaları almayın, bizlere kalsın. Benzinli golf falan alın sizde

Ben gider golf alırım diye demedim ki eğer o kadar indirim yapıyorlarsa o zaman pahalı fiyattan alan adamın suçu ne benim zararım ne olacak? Hemen öyle anti vw mesajları atmayın ben tüketici olarak düşünüyorum vw umurunda değil yoksa

• Hayırlı olsun.93.500 liraya alınacak en iyi aracı almışsınız.Eşiniz ve daha çok şehiriçi kullanım için ideal bir araç.Hiç bir donanım ekletmeyin.Sıkılırsanız 3-4 ay sonra 100 bine satarsınız.Hızlanması, yakıtı oldukça ideal bir araç.Bol donanımla gelen araçlarıda görüyoruz.Servisten çıkamıyorlar.İyi günlerde kullanın.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben gider golf alırım diye demedim ki eğer o kadar indirim yapıyorlarsa o zaman pahalı fiyattan alan adamın suçu ne benim zararım ne olacak? Hemen öyle anti vw mesajları atmayın ben tüketici olarak düşünüyorum vw umurunda değil yoksa

Hocam eğer bir firma 112 binde indirim yapıp 87 bine araç satıyorsa ( liste fiyatı 118 kampanyalı 112) Allah belasını versin öyle firmanın araç falan alınmaz ordan pazarlık bilmeyen adam kerizmi aptalmı arada 25 bin fiyat farkı var

• Hayırlı olsun hocam , güle güle kullanın ama keşke acele etmeyip biraz daha araştırıp daha donanımlı bir araç alsaydınız. Mesela o paraya ben olsam alttaki gibi bir şey alırdım veya buna alternatif birkaç araca daha bakardım. Neyse artık demek ki kismetiniz bu varmış hayırlısı olsun.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-ogretim-uyesinden-hatasiz-481372917/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hotel california

Hep merak ederdim bu arabaları nasıl kakalıyorlar insanlara diye. Birinci ağızdan senaryosunu dinledik.

Tür:dram

İmdb:9.1

Satis danismani kesin terfi almistir sari renkli 1 motor park sensoru bile olmayan golfu 93 bine sattigi icin

• quote:

Orijinalden alıntı: cnyttt

Geç onu sen yeterki sahibi ol nefessiz binersin golf sahibi olupta pişman olan yok sende olmazsın dostum

Golf sahibi olup da pisman olani ben de gormedim, dogruya dogru :) cevremde su anda en az 4-5 kisi var ustelik

• 1.0 golf bile o kadar uçtu mu ya. Bu eller 98k e s80 full aldı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam eğer bir firma 112 binde indirim yapıp 87 bine araç satıyorsa ( liste fiyatı 118 kampanyalı 112) Allah belasını versin öyle firmanın araç falan alınmaz ordan pazarlık bilmeyen adam kerizmi aptalmı arada 25 bin fiyat farkı var

Evet demek istediğim bu ama arkadaş hemen almazsan alma moduna girmiş. Ben de ayıla bayıla dizel otomatik araç almak isterim o fiyatlara ama fiyat istikrarı yoksa sıkıntı hem o kadar indirim yapılıyorsa bir malda o da düşündürücü

• 1.0 benzinli motor + boşline donanım (daha park sensöru bile yok , vay haline) = 93.000TL

Keşke 2.el daha dolu bir araç alsaydınız

Yinede hayırlı olsun

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: baltalı_ilah

quote:

Hep merak ederdim bu arabaları nasıl kakalıyorlar insanlara diye. Birinci ağızdan senaryosunu dinledik.

Tür:dram

İmdb:9.1

Satis danismani kesin terfi almistir sari renkli 1 motor park sensoru bile olmayan golfu 93 bine sattigi icin

Bodrum'da manitasıyla beraber hd otelde 2 gece 3 gün tatil hediye ettiler. Şuan bardan aldığı sahte viskisini yudumluyor eleman.

• sizin içinize sindikten sonra başkasının yorumunun bir değeri yok, güle güle kullanın. park sensörü cruise control basit şeyler, ender elektronik fabrikasyon gibi yapar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kocatepe

Yeni aracınız hayırlı olsun. Kazasız belasız cezasız kullanmanız dileğimle...

Yorumlara aldırmayın. Çok güzel bir araç aldınız ve çok memnun kalacaksınız. Emin olun tsi motoru kullanıcıları çok sever. Kullanıcı olmayanları çamur atar durur.

Cruise control ve park sensörünü kafaya takmayın. 1500 tlye ekletirsiniz aracınıza.

Liste fiyatlarına bakarsanız rakipleride yaklaşık aynı fiyatlarda...

Birisi de 308 dizel otomatik veriyorlar o fiyata demiş. İnanamadım. Liste fiyatlarına baktım. En baz dizel otomatik 308 kampanyalı fiyatı 110000 tl. Bu arkadaş, 93000 e dizel otomatik sıfır 308 alabiliyorsa bize de alsın yahu. Fena mantıklı geldi bana şimdi 93000 e dizel otomatik 308...

Kia filan demişler, valla ceed çok sevdiğim arabadır da, geçen arkadaşın 4 yaşındaki kiasıyla bir kısmı bozuk yolda biraz seyahat ettik. Yok kia bitti o dakika benim için. Almam demiyorum ama çok ciddi fiyat avantajı olması lazım.

Hocam buğün imkanım olsa bu aracı alırım piyasada bu segmentte golfden daha kalite araç yok

Biri ceed demiş en çol zarar ettiren araçlardan biri

Biri demiş direksiyonunda tuş yok 2015 den sonrakilerin hepsinde var

Biri demiş dsg patlar, en çok satılan otomatik şanzıman haliyle arıza oranı diğerlerine göre orantısal olarak fazla

Benim çevremde şahsen ben duymadım dsğ arızası olan iftira olduğunu düşünüyorum

Bu forumda golf kadar eleştirilen araç yok

Bütün dünyada rakiplerine göre en çok satılan araç golf

Dünya salak forumdakiler akıllı neymiş 93 bin imiş böl dörde kabaca 22000 euro ülkenin parası değersiz ise wosvagen ne yapsın

Bakın zihniyete. İftira,yalan çünkü kendisi inanmış gerisi palavra

Alınacak en kötü tercih,park sensörü denilen şey kaç para,yazıktır dalga geçmektir bu insanlarla...

Dsg konusuna hiç girmiyorum bile. Her 20 30 binde 5 6 bin kavrama ücreti ödersiniz. Buna hazırlayın kendinizi.

Hayırlı olsun.

• Öncelikle aracınız hayırlı olsunkazasız belasız kullanın
    Boş donanım Golfün 93 binlik fiyatı normal diyecek vatandaş pek çıkmaz
    Çünkü donanımı çok kötü polo değil bu neticede ama hissiyat polo
    rakiplerinden de eskisi gibi bir üstünlüğü yok golfün
    Tasarım olarak da çok tutucu
    2 sene sonra yeni kasa ile bu durumu Değiştiremezlerse işleri zor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akifsari -- 14 Eylül 2017; 22:08:53 >
  • Forum olarak (ben dahil) b sınıfının artık 90-100 bin , c sınıfının 130 bin d sınıfının 170-180 bin olduğunu bir türlü kabullenemedik, kabullenemeyeceğiz belki de. Ama fiyatlar burdan geriye dönmez artık. Birçoğumuz 1 yılda arabanın fiyatını değil de o yılın sadece zamını biriktirebiliyoruz belki de. 1.0 tsi golf de efsane pahalı ve son derece boş olsa da 2.elde asla zarar etmeyeceğini düşünüyorum. Zaten dünyada en çok satılan 3.araç konforlu ve güzel sürüşü de var. Allah kaza bela vermesin inşallah.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.