Şimdi Ara

1 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.475
Cevap
790
Favori
318.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet reklam vardı . silip diğerini indiririm o zaman .
  • Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bana bağlaçlar lazım. Verdiğiniz sitede yok. Şöyle şundan sonra cümle gelir şundan sonra wh'ler gelir şeklinde bir site biliyor musunuz? Bir de other,others konusu lazım aynı şekilde Şimdiden teşekkür ederim.

• Eline sağlık hocam. Tek tek uğraşıp link link paylaşmışsın. Mesajım bulunsun, bakacağım sonra.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir konu teşekkürler emeğin için uğrayacağım tekrar.

• Bende ingilizce çalışmaya başladım ancak o kadar umutsuzum ki çünkü nasıl çalışacağımı tam bilmiyorum Ekrem Uzbayın proficiency kitabını aldım ilkokuldan beri okullarda öğretilen belirli kelimeler ve grammer bilgim mevcut.

Günde 2 saat ayırmayı planladım eğer 2 saat düzenli devam edersem benim için maksimum performans olacak.

Benim sorunum nasıl çalışacağımı nereden başlayacağımı bilmemek konu sahibi ve diğer çalışmaya başlayacak arkadaşlar isterlerse tavsiyede bulunabilirler çok sevinirim 😊 (Konularınızı henüz okuyamadım bu sorular sorulmuştur mazur görün)

• quote:

Orijinalden alıntı: güzelbirhikaye

Bende ingilizce çalışmaya başladım ancak o kadar umutsuzum ki çünkü nasıl çalışacağımı tam bilmiyorum Ekrem Uzbayın proficiency kitabını aldım ilkokuldan beri okullarda öğretilen belirli kelimeler ve grammer bilgim mevcut.

Günde 2 saat ayırmayı planladım eğer 2 saat düzenli devam edersem benim için maksimum performans olacak.

Benim sorunum nasıl çalışacağımı nereden başlayacağımı bilmemek konu sahibi ve diğer çalışmaya başlayacak arkadaşlar isterlerse tavsiyede bulunabilirler çok sevinirim 😊 (Konularınızı henüz okuyamadım bu sorular sorulmuştur mazur görün)

Öğrenme amacınız nedir?
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Ben erasmusa gitmeyi istemiştim ama olmadı bu yıl son sınıfım ama staja gitme hakkım var o yapılacak sınavdan barajı geçmem gerek emin değilim sınav ya B1 ya da B2 seviye ve sınav ekim ve mart ayında yapılıyor sürem kısıtlı ve bu son şansım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güzelbirhikaye -- 18 Eylül 2016; 23:28:19 >
  • Cidden çok faydalı konu teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzelbirhikaye G kullanıcısına yanıt
    Sınavda sadece speaking becerisi ölçülüyor mu?
    Ona göre tavsiye vereceğim.
    Erasmus sınavında ölçülüyordu ama geçen yıl erasmus sınavı B2 staj sınavı B1 seviye yapıldı farklıydı yani ben girmediğim için staj sınavını bilmiyorum internet sitesi üzerinden baktım yazmıyor ama bu hafta okula gidip soracağım isterseniz öğrenince size mesaj atayım veya şimdi müsaitim diyorsanız 2 biçimde de nasıl çalışır yazarsanız sevinirim bu arada konularınız çok uzun bu sorular çok sorulmuş rahatsız olduğunuzu söylemişsiniz kusura bakmayın :(

• güzelbirhikaye G kullanıcısına yanıt
    Speking becerisi için şu site:
    http://forum.donanimhaber.com/m_112832452/tm.htm
    O dersler bittikten sonra gramer çalışacaksınız.Elinizde gramer kitabı vardır zaten.Sonra şu derslere çalışın;
    https://forum.donanimhaber.com/m_113187434/tm.htm

Nasıl çalışılması gerektiğini şurada yazdım:
    https://forum.donanimhaber.com/m_120197816/tm.htm

Bunları aynen uygularsanız iyi düzeyde öğrenip UNUTMAZSINIZ.

Hocam çok teşekkür ediyorum size birde şöyle bir isteğim olacak o kadar uzun konular hazırladığınıza göre üşengeç değilsiniz yaparsınız diye umuyorum benim gibi herkesin aklında ingilizce öğrenmek var herkes erteleyip duruyor mesela ben çok vakit ayıramıyorum gerçekten bu yıl üniversite son sınıfım çok yoğun olacak. Benim gibi günde 1-2 saatini ayırabilecek insanlar için etkili ve düzenli çalışmak isteyen ve geçici heves değil bunu sürekli yapacak insanlar için bir konu hazırlar mısınız çok şey istediğimi biliyorum yine mazur görmenizi isteyeceğim :) Ama sizde demişsiniz herkesin seviyesi farklı ne için istediği farklı vs diye o yüzden böyle dedim çünkü benim durumumda olan birçok insan olduğunu düşünüyorum

Edit:Proficiency kitabından çalışmalı mıyım sizce yoksa sadece sizin önerdikleriniz yeter mi proficiency kelime üzerine çok güzel bir kitaba benziyor gibi siz ne dersiniz

Edit:İstek ve sorularımı geri alıyorum konularınızı okuyorum orada hepsinin cevabı varmış bu kadar emek verip bizi de bilgilendirdiğiniz için teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi güzelbirhikaye -- 19 Eylül 2016; 0:16:52 >

• Emeğinize sağlık.

• eline sağlık
  • hocam çok teşekkür ederim ilgi icin, takip ediyorum

• eline saglik , hala bir inglizceyi bile bilmeyen arkadaslara cok buyuk yarari olucaktir, bu kadar tutkuyla yapiyorsun keske bi site acsaydin, bari bu isten para kazan, dil setlerinide ordan satarsin bence guzel is
    Hocam merhabalar. Uzun zamandır çalışmalarınızı takip ediyorum, öncelikle çok teşekkür ediyorum.
    Neyin nasıl yapılması gerektiğini anladım evet, lâkin zaman planlamamda sıkıntı olduğundan her defasında aksıyor çalışmalar.

Stj.Avukatım şuan ve akşam 20.00'da işten çıkıyorum. Eve varış 21.00, 01.00 uyku, 7.30 tekrar kalkış.
    Ofis içerisinde şahsi uğraşlar ile uğraşmak vicdanımı raharsız ettiğinden, iş dışında birşey ile ilgilenmiyorum.
    Şu kısıtlı zaman içerisindr 1 yıla yayarak bir çalışma planı oturmaya çalışıyorum.
    Öneriniz olacak mıdır?
    Hatta yanlış anlamazsabız, ücreti mukabilinde sizden profesyonel destek almak isterim.

Herşey için tekrar teşekkür ederim :)

• Hocam amacım zaten para kazanmak değil.
    Amacım para kazanmak olsaydı bir tane blok açardım reklam ekleyip para kazanırdım.
    Siteyle uğaraşacak vaktim de yok zaten.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.