Şimdi Ara

1 (124. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.474
Cevap
790
Favori
318.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
221 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
Giriş
    tamamdır saolasın hocam.
  • gelecegindoktoru44 G kullanıcısına yanıt
    Rica. Başarılar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam selamlar,
    Konuyu uzun zamandır takipteydim fakat bir türlü başlayamamıştım. Hazır karantina zamanındayız ve boş vaktimiz bolca var, daha uygun bir zaman yakalayamam diye başlayayım dedim ama konu gitmiş. Rica etsem eski sistemi tekrar paylaşma imkanınız var mı? Özellikle akademik İngilizce adına çok kaliteli bir sistemdi.
  • der die das D kullanıcısına yanıt
    Evet konuyu değiştirdim.
    1.sayfada bunun nedenlerini açıkladım.Yeni konu;https://forum.donanimhaber.com/detayli-ingilizce-ogrenme-rehberi-guncel-konu--142155041
  • Merhabalar,
    Kelime defterini eski konuda yazdığınız şekilde tutuyorum fakat tekrar yaparken kelimenin anlamını hatırlayamıyorum ama deftere yazdığım örnek bir cümleyi okuduğum zaman kelimenin anlamı hemen aklıma geliyor( kelimenin ingilizce olarak yazdığım anlamını okusam zaten anlamını anlayacağım için kendimi deneme amaçlı olarak direk örnek cümle okuyorum bazı zamanlar). Burada bir sorun var mı yoksa kelime öğrenme süreci bu şekilde mi ilerliyor ?
    Teşekkürler.
  • Merhaba arkadaşlar, bir arkadaşımın doktora tezinde yardımcı olur musunuz?

İngilizce kelime bilgisi testini çözmeniz gerekiyor. Hem İngilizce kelime bilginizi öğrenirsiniz hem de arkadaşıma yardım etmiş olursunuz.

Teste ait bağlantı aşağıda...

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf5eS3pp3ztkZTltVj2rXQcQfiCKYiUzBISqS-StZXSgBR3MA/viewform
  • Konu silinmiş konudaki ekran görüntüsünü veya yazıyı alan varsa atabilir mi? Sınavlara yönelik çalışma yapmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • başarılı bir konu

• Programları tamamlayan oldu mu ?

• bu konuyla ilgili bir yazı hazırladım. ilgisi olanlar okuyarak bilgi sahibi olabilirler.

https://kendimedusunceleer.com/dizi-izleyerek-ingilizce-ogrenilebilir-mi/

• Rayto kullanıcısına yanıt

hocam şu an ne durumdasınız?

• icepeak kullanıcısına yanıt

Fenayim 2 kez 5aylik erasmus yaptim.ingilizcem cok iyi durumda. Yakinda toefla giricem 80 ustu garanti bakiyorum

• Rayto kullanıcısına yanıt

özer kirazndan memnun kaldınız mı hocam? ben tüm kitaplarını satın aldım. başlıcam kargom gelince.

işe girdiniz mi bu süreçte?

• icepeak kullanıcısına yanıt

Videolar yeterli. Ise gircem yakinda ins tez donemindyim

• 
Sayfa: önceki 120121122123124
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.