Şimdi Ara

*#0228# Quick Start ne işe yarıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
47.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • *#0228# yapınca Quick Start diye birşey geliyor tam olarak nedir bilen varmı ? yapınca Quick Start diye birşey geliyor tam olarak nedir bilen varmı ? Yapsak bataryaya zararı olur mu?

• Hala merak içindeyim.Sonunda dayanamayıp deneyeceğim :)
  • Şarz batarya kalbiritasyon kodu o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turqualitytr54

Şarz batarya kalbiritasyon kodu o

Galiba root lu cihazlarda işe yarıyor sadece
  • Yok o Samsung telefonlarda arama kisnna yazıncada oluyordu aanirsam ama ben GM discovery kullanıyom onda yok mesala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

*#0228# yapınca Quick Start diye birşey geliyor tam olarak nedir bilen varmı ? yapınca Quick Start diye birşey geliyor tam olarak nedir bilen varmı ? Yapsak bataryaya zararı olur mu?

Bende de s3 var. Telefonu şarja taksam da şarj olmuyordu. Bi forumda bunu yaptım düzeldi. Sanırım eski telefonlarda oluyor. Genellikle s3lerde bu sıkıntı var. O yüzden gündeme çıkmış bir şey

• Bu olay bence söyle birşey ;zamanla batarya doluluk oranı telefon tarafından sapıtıyor. atıyorum batarya %55 te ama %62 görünüyor bu nedenle batarya az gidiyor veya tam durumu bilmediğinden şarj yavaş oluyor bunu yaptığınızda batarya yüzdesini düşürüyor ve tekrar şarj etmeye başlıyor. Dikkat ederseniz bunu yaptıktan sonra yüzdesi düşer
  • Eğer şarjınız çok hızlı bitiyorsa yada şarj ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız telefonunuzu şarja takmadan önce bu kodu kullanıp quick start yapın daha sonra çıkın ve şarja takın telefonunuzu şarjdan çıkardığınızda artık daha sağlıklı bir şarja ve daha uzun süre giden bir şarja sahip olacaksınız
  • Pil dolum kotası vardır.
    Onu resetler.
    Pil biraz daha stabil şarj olabilir arızalı değil ise.

• gökdenizsad G kullanıcısına yanıt
    Bana da yardim edermisin bu konuda okudum ama anlamadım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.