Şimdi Ara

0000000 nin yeni videosu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
256
Cevap
0
Favori
49.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: KnightMare

ben indirdim izledim. güzel kesiyor herif ama % 70 item %30 el becerisi.yani asıl iş itemde herifte bi ayak yok anlıcanız

comboyuda itemler yapıyodur heralde
  • ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK YAVAİ YAAAAAAAAAAA
  • herif in inventory full armor sürekli deiştirio ordanda kazanıo
  • Güzel paylasım...

Suanda iniyo... Ama biraz fazla 146 MB
  • indiriyoz bakalım
  • bu adam felaket yaaa iyiki xıgenonda diil
    ama serverler arası da var tabi
  • yaw dikkat ettiyseniz bizim forumdaki adamlarıda yıkmış
    a:l:k:o:c u yıktıgını gördüm. CeeK'i gördüm(humandı ama galiba ırk değiştirdiği ara)
  • Bu adam deli beyler napıo bu canavqar bu herif yaw ona kalsa partydekileri de öldürecek.Öldürmeye susamışKorkulur bu heriften
  • ne bu ya resmen hayran oldum chara yok arkadaş orda bi bölümde charın özellikleri görünüo ha dikkatli bakarsanız özellikleri görürsünüz
    ayrıca alkoc yatmıo o videoda..
  • quote:

Orjinalden alıntı: kivancoxxx

ne bu ya resmen hayran oldum chara yok arkadaş orda bi bölümde charın özellikleri görünüo ha dikkatli bakarsanız özellikleri görürsünüz
    ayrıca alkoc yatmıo o videoda..

• Ya video Çok güzel

Ama dikkatimi bişiler çekti F9DeviL İle trollü basıyolar...İşte çoğu town çekio..1 rogue kalmış tam onun yanına giderken Slm yazıyor Orda koptum..

Bide Karus olmuş :D
  • rapıde upload etsın bırı yaw
  • yaf ben daha sindiremdm indirenler lutfrn rapids
    areden bi upload pl
  • yaf şunu rapidshareden uplload edin lütfen
  • ne yawası yaa ben yarım saatten biraz fazla sürdü indirmem...we ilk werilen linkten...evet güzel olmus video CeeK i folloş etmişler =D...herkezin canına okumuslar particek...aynılarını bende diez de yapıyorum =))...ama lvl we item farkıyla o daha güçlü...dikkat edin adamın giydiği chitinler +8...
  • quote:

Orjinalden alıntı: cenk_325

Ya video Çok güzel

Ama dikkatimi bişiler çekti F9DeviL İle trollü basıyolar...İşte çoğu town çekio..1 rogue kalmış tam onun yanına giderken Slm yazıyor Orda koptum..

Bide Karus olmuş :D

hehehehe ben de koptum orda sen diyince dikkatli baktım harbi manyak ya:D
  • rapidden upload edecek kimse yokmu????
  • Paylaşım için sağol
  • bu adam genelde o kadar hizli pk yapiyor ki lumpine yada sealth i nerdeyse hic kullanmiyor ya :DD fazla yakinindan gecmeyin tehlikeli .... ama sere.fsizin birisi gercek hayatta orasi ayri bende izleyecektim ama boyutu cok buyuk ya limitli dsl baglantim var onu indirirsem baya gider izleyemeyecem 2. sini
  • Link Bozuk DüzeLtilSin Lütfen Hata Veriyor R.a.p.i.d e Upload Edin pls
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.