Şimdi Ara

0 532 li hattın prestijine inanıyormusunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
511
Cevap
4
Favori
33.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 532 li bir numara sizi aradığında, tepkiniz diğer numaralara göre farklı oluyormu?

532 li bir numarayı ararken, ağır abidir diyormusunuz :)

• ben inanıyorum o yüzden kendime bir süre önce 532li hat aldım
  • quote:

Orijinalden alıntı: killarmy

ben inanıyorum o yüzden kendime bir süre önce 532li hat aldım

bende
  • aynen :D bende aldım bence prestiji var
  • Bilmeden prestij sahibiymişim meğer :D
  • Artik ciddi ciddi tek hatli doneme geciyorum. 3 hattimda birbirinden guzel. O yuzden soruyorum.
  • Ben de inanıyorum ama aradığım 532'li numara başka operatöre gecmis ve o dıt dıt sesini duyunca tüm karizma yerle bir oluyor bende karşıdakinin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha
    Ben de inanıyorum ama aradığım 532'li numara başka operatöre gecmis ve o dıt dıt sesini duyunca tüm karizma yerle bir oluyor bende karşıdakinin :)

Adam hakli beyler
  • Neyin prestiji yaw...

Böyle şeyleri gözümüzde kendimiz büyütüyor sonrada altında eziliyoruz.

Eğer "ağır abi" imajı bi numarada ise vay halimize.

Elemanın elinde ip4 var 532 li hattı var ama yemeğe parası yok hatta alacak konturu yok.

Prestijli diye çoğu 532 li hatları bu tip ve buna benzer elemanlar topluyor yada elinden çıkartmıyor.

Sonra 532 li hat prestijli oluyor.

Etki artık tersine dönmekte ve 532 hat peşinde koşanlara artık görmemiş gözüyle bakılmakta. ha eleman zamanında almış hattınımı değiştirsin tabiki değil.

Sadece peşinde koşanlar için diyorum.
  • Prestijli mi bilmem ama çevremde birçok kişi tarafından "prestijli" görüldüğünü biliyorum...

Uzun süredir 2 tane 532'li hattım var. Biri özel,diğeri iş amaçlı. Prestij sahibi yaptı mı beni?

Bilmem
  • İnanıyorum. Çevremdeki hemen herkes de inanıyor buna eminim. Nedense bir güven veriyor insana, ticarette falan tercih sebebi oluyor. Saçma ama gerçek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeTha

Ben de inanıyorum ama aradığım 532'li numara başka operatöre gecmis ve o dıt dıt sesini duyunca tüm karizma yerle bir oluyor bende karşıdakinin :)

• Eskidendi çok eskiden...
  • Kusura bakmayın, yanlista anlamayın sozum meclisten disari ama bu tip işlerler uğraşanlar ve önemseyenler ellerinden büyük isler gelmeyenlerdir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstemedende olsa kesinlikle inanıyorum. 536-537 gibi numara verenlerden ziyade 532 verenlere daha çok güvenesim geliyor ve istikrarlı geliyorlar. Gerçi ayağa düştü bu numaralar kimin ne olduğu belli değil. 532 2........ 532 3........ ile başlayan numaraların yeri gözümde ayrıdır.
  • ünide okurken bi kız arkadaştan numarasını almam gerekti.532li bi numarası vardı.bende vaaaay 532 demek demiştim ister istemez.insan ister istemez düşünüyor ama artık kimlerin elinde 532li numaralar var.
  • baı arkadaşlarında dediği gibi yeniden verilmeye başlandığından beri, yeni alanlar var :) ne ağırlığı kalır ozaman. :)
  • 11 sene önce aldım hattımı ve o zaman yeni çıkmıştı 533 ve şansıma da 533 lü oldu hattım...
  • Allahtan insanlar yeni 532 alıp hemen kontörlüye çevirmesin diye Turkcell 80 TL vergi çıkardı veya 1 sene taahhüt koydu. Bu bir nebzede olsa hattın ayak takımı kıvamındaki insanların elinde mundarolmasını engeller. 15 yıldır aynı hattı kullanıyorum ve açıkçası vasıfsız insanların elinde 532 yi görünce üzülüyorum. 15 yıl önce cep telefonu almak her babayiğidin harcı değildi. Hakkını verebilecek kişiler alıyodu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kamyoncu61
    Allahtan insanlar yeni 532 alıp hemen kontörlüye çevirmesin diye Turkcell 80 TL vergi çıkardı veya 1 sene taahhüt koydu. Bu bir nebzede olsa hattın ayak takımı kıvamındaki insanların elinde mundarolmasını engeller. 15 yıldır aynı hattı kullanıyorum ve açıkçası vasıfsız insanların elinde 532 yi görünce üzülüyorum. 15 yıl önce cep telefonu almak her babayiğidin harcı değildi. Hakkını verebilecek kişiler alıyodu.

bu işe bu kadar kafa yoranlar mı prestijli, ilginç...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.