Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.337
Cevap
32
Favori
145.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    -Rock,Dubstep,tekno, tarzı müzikler dinliyorum
    -Tabiiki bass tercihli aşırıya kaçmıcak şekilde. Tiz sesleride duyabileyim :)
    -Telefonla kullanıcam. General Mobile Discovery
    -Uzun süreli kullanımda kulaklarımı rahatsız etmicek ve dışarıya fazla ses vermeyecek birşey arıyorum. Mikrofon olsada olur olmasada çok dert değil.
  • R1 mi almalıyım cks55 mi sizce ?
    trance, dubstep,rap,blues,jazz,klasik müzik dinliyorum
  • Merhabalar, ben bir süredir ruh gıdası ihtiyacımı 5+1 gaming kulaklığımla gideriyordum ama sol tarafındaki bazı sesler gittiği için 5 liralık kulaklıkları kullanıyorum ve bu durum çok canımı sıkıyor. Yeni bir kulaklık arıyorum kulak içi şeklinde.

- Bütçe: 80 civarı. (sen gel 100-120 ver, kat kat iyisi var tarzı gelirseniz ondan alabilirim tabii)
    - Kullanım: Genelde dizi izlerken background sesleri de net gelsin istiyorum. Müzikte de daha çok rock-pop dinliyorum ancak bol enstrümanlı müziklerde de sırıtmasın, arkada kısık bir kemanı duymak hoş olur.
    - Dışarıya dinlediğim müziği olduğu gibi vermesin.

Telefon için ucuzundan mikrofonlu MH650C almaya karar verdim tavsiyenizle. Bilgisayarım için de (telefonda da kullanabilirim) üstte yazanlara göre bir kulaklık önerirseniz sevinirim. Birkaç kulaklık buldum dediklerinize yakın:
    -cks90
    -sennheiser cx street - ii ( bu kulaklık için şöyle bir ilan buldum:http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-sennheiser-cx-200-street-ii-mp3-kulaklik-kacmazzz-142015582/detay . sahtelerinin olması mümkün müdür neden bu kadar ucuz anlamadım?)

Şimdiden teşekkürler

edit: mh650c yerine akg de fiyat olarak yakın. onların arasında bir karşılaştırma yapabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fRozkan -- 12 Kasım 2013; 19:49:29 >

• herkese iyi akşamlar,

sennheiser cx 280 kulaklığım bozulmuş bulunmakta.

150 tl civarına alabilecek bir kulaklık tavsiye istiyorum. genellikle rihanna, david guetta tarzı falan dinliyorum. özellikle radyo fenomen tarzı müzikler. kulak içi kulaklık olarak ne önerirsiniz?
  • Merhabalar
    - 100 tl ye kadar bütçem var
    - Metal müzik dinliyorum
    - Telefonumda kullanmak istiyorum
    - Bas seslerini (tiz sesler de fena olmasa iyi olur), özellikle davul kick, hi-hat seslerini rahat duyabilmek istiyorum
    Şimdiden cevaplayacak arkadaşa teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi starlex14 -- 21 Kasım 2013; 1:22:41 >
  • iphone 3gs kullanıyorum kulak içi önerebilecek olan var mı (ben sennheiser cx200 ü düşünüyorum ama iphone destekliyormu bilmiyorum bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim)

bütçe: 90TL
    Dinlediğim müzik tarzı rock

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iPhone3GS- -- 14 Kasım 2013; 18:59:25 >
  • soru çok cevap yok
  • Beyler,
    1 yıl kadar önce Sony mdrEX50LP kulaklık aldım. Çok memnundum ama bozuldu. Garantiye vereceğim.
    Eğer tamir edemezlerse ; Para iadesi alarak üstüne belki 30 40 lira koyarak alabileceğim ve en önemlisi gerçekten farkı hissedebileceğim bir kulaklık var mı?
    not : silikonlu kulak içi arıyorum. Ayrıca Sony mdrEX50LP gibi rahat bir kulaklık olmalı.
    R&B ve pop dinliyorum genelde
    Bası güçlü olursa çok iyi olur
    Ne dersiniz?
  • arddsc38 kullanıcısına yanıt
    sony mdr-ex 50lp öneririm. Aradığın özellikler için bence çok uygun. (Ben kullanıyorum ve çok memnunum)
  • zi Z kullanıcısına yanıt
    Ex300 aldım hocam memnunum ben sağolun yinede ilerde düşünebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shl3000 güzelmi
  • -100-120 TL
    -Metal ve türevleri (Melodic speed , heavy , death) , Rock (Classic , hard vs.)
    -Dengeli
    -Telefon ; HTC One (Beats Audio destegi var bilgi olsun diye söylüyorum belki bir faydası olur.)

Marshall 4090623 ve SENNHEISER CX 275S modelleri dikkatimi cekti.Daha önce Sennheiser Cx 200 Street II kullandım.Başka önerilerede tabiki açığım.
  • Merhaba arkadaslar,

Saglam bir kulakliga ihtiyacim var. saglamdan kastim kablosu, caki falan bir yil gecmeden bozulmayacak. Daha once Sennheiser Cx200 II, Cx300, jays-q-jays gibi kulakliklari 6 ay kullanamadan bozdum. Saglam diye ovulen philips thread 3 ayda yalan oldu. En sonunda 15 liraya uc bes tane Section8 aldim ama istedigim verimi alamadim. Yine de bozulmadi, helal olsun Section8'e.

iPod Nano, Sansa Clip+, iPhone ve iPadde kullanmak uzere, 80$a kadar, dayanikli kulaklik tavsiyelerinize ihtiyacim var. Kulakici olmasi sart. Genelde rock muzik dinliyorum. Brainwavz M2 saglam diye duydum. Onerir misiniz? Baska onerileriniz ne olur?
  • Selamlar.
    150-200tl civarında bir kulaklık arıyorum herşeyden önce mediamarkt'da bulunan bir ürün olmalı, temiz ses vermesini tabiki istiyorum fakat yüksek sesde benim için önemli ve mümkünse dışardaki sesleri duymamakta istiyorum, muhtemelen note 3'ile beraber kullanıcam.
    müzik türü olarak metal ve türevleri dinliyorum, tavsiyelerde bulanacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
    bu linkten önerirseniz sevinirimhttp://www.mediamarkt.com.tr/mcs/productlist/Kulak-%C4%B0%C3%A7i-Kulakl%C4%B1klar,103452,466010.html?langId=-14

• Esselamu Aleyküm.

Güzel bir yanıt alacağımdan şüphem yok. Kardeşlerimden ricamdır;
    100 tl limitim var.
    Bluetooth,
    Uzun pil ömrü sunan.
    Kulak içi ve bas dengesi iyi olan.
    Metal dışında tüm müzik türleri ile bas dengesi güzel.
    İphone 5 ve 5s ile uyumlu.
    Voice over ekran okuyucusunu duyabileceğim. Mikrofonlu, mik kalitesi iyi bir ürün önerisi gerekmektedir.

Kardeşlerim, geçenlerde tranvayda kulaklığımı çaldırdım. Telefonumu da çalıdırmaktan kurtuldum. Zira herif telefonu çalmak için kulaklığı hızla çekmiş kalabalıkta farketmemişim. O yüzden milleti voiceover'ın sesi ile rahatsız etmemek için istiyorum.

İki not;
    Bası severim. Yüksek baslı ve tizleri yemeyecek bir ürün olmalı. Çok şey mi istedim ne? :D

Kullanılmadığında beklemeye almalı kendisini ki, şarj süresi uzun olsun.

Hayırlı güzel günler ve hayırlı ömürler dilerim hepinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akstrev -- 20 Kasım 2013; 1:39:56 >

• Merhaba arkadaşlar
    sony ericsson w995 (walkman) cep telefonum vardı. bilen bilir ses konusunda iyi bir alettir.
    kutusunda çıkan hpm 77 kulaklıktan ise oldukça memnundum :

w995 ile birlikte iyi ikiliydiler, basslar tatmin edici (beni), ses yüksekliği rahatsız etmeyecek-son ses dinlenebilecek kadar iyiydi.

geçtiğimiz hafta o telefonu satarak Xperia SP aldım.
    Fakat bu telefonun ses özellikleri pek hoşuma gitmedi. özellikle ses seviyesi w995'e göre oldukça düşük.
    hem kendi hoparlörü hem de kulaklık için "sesi az" diyebilirim. kutusundan çıkan kulaklık ise tam kulak içi değil, şu :

Bu kulaklığı telefona takınca ses o kadar az çıkıyor ki, gürültülü bir ortamda müziği duymuyorsunuz. ya da arkadaşla konuşunca onu duyuyorum mesela öyle diyeyim. Zaten bu tip kulaklıklar benim kulaklarda da durmuyor hemen düşüyor.

bana istediğim bass kalitesini ve ses yüksekliğini sunabilecek ve uzun ömürlü kullanabileceğim sağlam bir kulaklık önerebilirmisiniz? fiyat aralığı olarak birşey diyemiyorum ne kadar uygun olursa o kadar iyi. bütçeyi sarsmasın.

40 lira seviyesinde Sony MDR-EX50LPB var aklımda ama kargosu v.s. 50'yi bulur, birde siyahını bulmak oldukça zor olacak gibi. Beyazı hepsiburdada 38 lira. Kalbimden yine "sony" almak geçiyor...

Bu arada xperia sp'nin kutusundan çıkan o beğenmediğim kulaklığı pc'ye takınca çokta kötü gelmedi. Sesi de iki kat arttı.
    Telefonda kullanacağım için bu ses azlığı konusu da göz önünde bulundurmamız gerekiyor sanırım.
    Yalıtımı da iyi olsa dışarı duyulmasa çok süper olurdu ama dediğim gibi çok para vermek istemiyorum. Genellikle elektronik müzik dinlerim(House, Trance), ara arada r&b, pop ve rock. Moduma göre yerli slow'da olabiliyor. Güzel şeyler önereceğinizi biliyorum, yazma zahmetinde bulunacaklara şimdiden teşekkür ederim. iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZlatanAhmedovic -- 20 Kasım 2013; 22:49:45 >

• bluetooth kulak içi almak isterseniz eğer jabra bt3030 modelini fazlası ile önerebilirim son ses açın kulak zarınız titremeye başlıyor sonra kısıyorsunuz zaten. ses de bozulma kesinlikle yok... fiyatı yerine göre değişiyor ben 120 ila 150 arası bi fiyat olması lazım ben son ürünü 120 liraya aldım zor zahmet geçen yıl...
  • -50 tl civarı
    -Genelde 80lerin şarkıları dinlerim. Rap dinlediğim de oluyor. Müzik listemde her tarzdan şarkı var kısacası.
    -Bazen bass bazen dengeli.
    -Galaxy S III kullanıcısıyım. PlayerPro yazılımını kullanıyorum.

hepsiburada.com veya hizlial.com üzerinden sipariş vericem. Mümkünse beyaz kulaklık olsun. Beyaz telefona siyah kulaklık pek tercih etmemeye çalışıyorum.
  • zamanında brainwavz m1 imle gayet memnun iken bozulmasıyla ep630a talim ettim. ama beni memnun etmiyor. güngeçtikçe de ses kalitesi düşüyor gibi oldu. sevemedim keratayı.
    maks 100 tl mikrofonlu, rock metal vs hariç genel müzik zevkine uygun bir kulaklık arıyorum. bu kriterlerde iki kulaklık arasında kaldım

Sennheiser MM30i
    Audio Technica ATH-CK400i

ikisi de arabulvarda paket hasarlı 70 tl. hangisi dersiniz. ck400i hakkında neredeyse hiç bilgi bulamadım forumda özellikle onu merak ediyorum
  • indie ve elektronik müzik için ne önerirsiniz 100-200 lira arasında?
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.