Şimdi Ara

✎ 0-150 TL Kulakiçi Kulaklık Tavsiye Başlığı / Tek Konu (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
32
Favori
145.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quattro

quote:

Orijinalden alıntı: therkut

Ağırlıklı olarak Dubstep, Alternatif Rock, R&B, Hardcore, Power Metal tarzlarını dinliyorum. Fiyat olarak 100TL-120TL civarlarında kulaklık önerilerinize ihtiyacım var arkadaşlar. Bas ve midleri dengeli dinlemeyi severim. Audio Technica CKS77 ve CKS99 ürünlerini düşünüyorum ama sizlerin de önerileri kararımı etkileyecektir.

Cevaplar için şimdiden teşekkürler...

O modellerden birini alabilirsiniz.

Audio-Technica ATH-CK323iS
    http://www.accessoryjack.com/headphones/in-ear/audio-technica-ath-ck323is-in-ear-headphones-for-smartphone-yellow.html

bu ürün nasıldır hocam ,ya da bu fiyata önerebiliceğiniz mikrofonlu bir kulaklık var mı.
    bir de bu site ortalama kaç günder getirir

• Arkadaşlar merhaba.
    Creative X-Fi Surround 5.1 ses kartıyla laptopta oyun, film, müzik üçlemesi için ve Samsung Galaxy S4 cep telefonu ile kullanmak amacıyla kulak içi kulaklık arıyorum.
    Ağırlıklı olarak R&B tarz müzik dinlerim.
    Samsung Galaxy S4 kulaklığımın bass seviyesi bana çok düşük geldi.
    Berrak ve bass ağırlıklı ses istiyorum.
    50 TL civarında bu isteklerimi mümkün olduğunca karşılayacak bir kulaklık önerebilirseniz memnun olurum.
    Aklımda Sony MDR-EX300SL ve Creative EP-630 modeli var.
    Bu iki modelin karşılaştırmasını ve varsa diğer önerilerinizi bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarmaganozturk -- 9 Ocak 2014; 13:40:48 >
  • 80 liraya sennheiser cx 200 street 2 almayı düşünüyorum sizce almalı mıyım muzik türü karışık ayrica bu kulaklıgin metan garantili olanını nerden bulabilirim?

Edit:izmirdeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mzkmzk -- 11 Ocak 2014; 11:45:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler
    Bass kalitesi çok iyi olan bir kulaklık arıyorum.
    Dubstep,r&b,hiphop,rock dinleyen biriyim.
    Basslarının gerçekten çok iyi olması lazım.
    Bassnectar-basshead denen müzikde basslarda çoğu kulaklıkda bozulmalar oluyor. Bu yüzden çoğu zaman müzikden zevk alamıyorum.kunlandığım telefon iphone 3gs. Para limiti 170 geçmiyicek bir kulaklık arıyorum.

Edit: panasonic RP-HJE200 ü kunlanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obencan -- 12 Ocak 2014; 10:35:45 >
  • -50 Lira Bütçe;
    -Club, house,pop...
    -Biraz bass ağırlıklı,
    -SonyTelefon..

-KULAK İÇİ-
  • 50 lira civarı philips she6000 alacaksınız başka yolu yok. sakın ha gidip creative ep630a para vermeyin benden uyarması. teneke gibi dinlersiniz.
  • JVC HAFX1XJ Kulaklık nasıldır özellik olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheErnesto

JVC HAFX1XJ Kulaklık nasıldır özellik olarak?

sıradan bi kulaklık fiyatı 30-35se alınır.
  • arkadaşlar müzik dinlemek için 20-30 max 50 liraya kulakiçi bir kulaklık alıcam tavsiyelerinizi bekliyorum..
  • lapacı35 L kullanıcısına yanıt
    Ben dün Mediamarkt dan 45 TL ye Sennheiser mx 365 aldım. Şuanlım memnunum. Gayet güzel. Ama biraz daha ucuz olsun diyorsan Teknosa da Mx 271 var 35 TL ye (En azından Pendik Teknosa da var ). Mediamarkt ta da Mx 270 var fiyatı da 40 TL. Ben Mx 365 i tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lapacı35

arkadaşlar müzik dinlemek için 20-30 max 50 liraya kulakiçi bir kulaklık alıcam tavsiyelerinizi bekliyorum..

40 liraya şu kulaklığı alın. 70 liralık creative'den çok daha iyi ve sağlam 2 yıldır kullanıyorum. zamanla mükemmel ses vermeye başladı. bendekine 50 lira verseler satmam o kadar diyeyim.

http://www.n11.com/philips-she6000-kulaklik-P16679944?cid=700501_philips-she6000-kulaklik-P16679944&ref=akakce&v=1.33.1

• 100 liraya kadar çıkabilirim arkadaşlar tavsiye istiyorum. Genel olarak sürekli yanımda gezdireceğim bir kulaklık olduğu için kablo kalitesi önemli. Bas manyağı değilim, ortalamanın üstü bas kalitesi olsun yeter. 2-3 yıldır Creative Ep630 kullanıyordum ve flac uzantılı şarkılarda bile yüksek seste tizlerde patlama yaşıyorum. Artık değiştirme vakti geldi ve daha iyi bir kulaklık almaya karar verdim. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  • 50 liraya kadar bütçem var.Öğrenciyim yolda müzik dinlemek için kulaklık arıyorum.Güzel ses versin dışarı fazla ses kaçırmasın istiyorum.Sennheiser alıyordum önceden fakat son Bimeks ve Media Markt gezilerimde sınırlı çeşitlerde kalmış.Onun dışındaki markalardan kulaklık kullanmadım.Philips olur.Siz ne önerirsiniz
  • 150 lira altı en iyi kulaklık budur bana göre. 2 aydır kullanıyorum ve uzun bir müddet başka bir kulaklık satın alacağımı düşünmüyorum.

http://www.muzikborsasi.com/Beyerdynamic-DTX-41ie-Kulaklik,PR-7806.html
  • Arkadaşlar bütçem 150TL en fazla. Dinlediğim türler Pop, ElektroPop, R&B, Reggae, Hip Hop, Dubstep, Rap, Crunk tarzı müzikler dinlerim.

Kulak içi kulaklık istiyorum. Dışarıya asla ses vermesin mümkünse.

Koşu veya bisiklet sürerken kulaktan düşmemesi lazım. Alacağım kulaklığı Sansa Clip+ veya Clip Zip ile kullanacağım.

Yurt dışından getirtemem. Yurt içinde satılanlardan önerin lütfen.
  • Arkadaşlar 80 tl civarı kulak içi kulaklık almayı düşünüyorum,
    SENNHEISER CX 200-II var aklımda buna alternatif olarak önerileriniz varsa bekliyorum.
  • merhaba arkadaşlar en fazla 150 tllik bütcem var kulak içi kulaklık tavsiyesi istiyorum.
    yalıtım ve bass benim için önemli
    clip zip ve iphone 5 için kullanacagım renkte beyaz yada metalik istiyorum :)
    sennheser meelectorinc ve brainwavz suan için düşündüklerim ama tavsiye istiyorum
    iphone 5 kulaklıgı yetersiz geliyor :)
  • arkadaşlar sennheiser cx 200 II street modelini almaya karar verdim. yalnız fiyat konusunda kazık yiycekmişim gibi hissediyorum. apar topar alma durumum ve uzun süreli bir araştırma yapmamış olmam bu konuda sıkıntı yaşatıyor bana. vatanda şuan 110 tl fiyat var. baktığım bir çok yerde de buna yakın fiyatlar görüyorum. sizce ne yapmalıyım? tavsiyelerinizi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mouse383 -- 5 Şubat 2014; 12:16:52 >
  • Arkadaşlar dün Ankamall-teknosa expressten aldım , markası Skullcandy Sennheiser alıcaktım ancak 100 tlden 70e düştügünü gördüm ve tasarımı hoşuma gitti. MP3 Player ve Telefondan test ettim resmen dışardaki sesleri duymuyorsunuz ve bassları fevkalade. Verdiğim parayı hak ediyor diyebilirim, içinde küçük bi çanta ve garanti belgesi çıktı. Puanım 10 / 8 ürün bu tavsiye ederim

http://www.teknosa.com/urunler/110261721/skullcandy-kulaklik-mikrofon?term=skullcandy

şöyle bi videosu varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Natsumi Saika Saki -- 9 Şubat 2014; 11:23:44 >

• Arkadaşlar Rock ve Dubstep dinliyorum bütçem max 120 tl.Bu iki kulaklık arasında kaldım.SENNHEISER CX 200-II Ve THERMALTAKE TT ESPORTS ISURUS'un arasında. sizce hangisini almalıyım.
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.