Şimdi Ara

0-100 denemem sonuç 6 sn fena degil gibi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
74
Cevap
2
Favori
3.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.youtube.com/watch?v=bPFGQG5kUWM

3.sn de gaz 9. sn de 100 Km

araç 2.0 tdi a6 yoldada cok ama cok az bir egim var

Duz yolda cekilen videohttp://youtu.be/Xst9b8dDlJQ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aggressor19 -- 8 Kasım 2013; 19:18:54 >

• 6 saniye he.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.5 saniye çok başarılı
  • yolda cok az bi egim vardı ama banada 6 sn biraz fazla iyi geldi
  • Bildiğin bayır aşşağı bu az bi eğim falan değil. Aynı yolun dünüşünde yapın bi de testi, 12 sn den aşşa olmaz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

Bildiğin bayır aşşağı bu az bi eğim falan değil. Aynı yolun dünüşünde yapın bi de testi, 12 sn den aşşa olmaz :)

yo cok bi egim yok ama duzundede yapar koyarım cok fazla bi fark olcnı sanmıyorum cunki egim cok az yolun ilerisinde yokus cıkıyorsun düzelmiyor yol

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aggressor19 -- 7 Kasım 2013; 10:43:24 >
  • düz yolda kaç ?
  • 2.0 tdi 177ps olan a6 0-100 8.2 saniyede tamamlar, bu düz yoldaki verilerdir. Siz ya video hızlandırmışsınız ya da bayır aşağı doğru indiniz.

a4 2.0tdi 177 kullanıcısıyım. 0-100 7.9sn bende yani 6.5 sn olması felan imkansız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2.sn'de kalkış, 10.sn'de 100, 6 saniyeyi nasıl ölçtüğünü ben anlamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

2.0 tdi 177ps olan a6 0-100 8.2 saniyede tamamlar, bu düz yoldaki verilerdir. Siz ya video hızlandırmışsınız ya da bayır aşağı doğru indiniz.

a4 2.0tdi 177 kullanıcısıyım. 0-100 7.9sn bende yani 6.5 sn olması felan imkansız.

yarıstıgım a4 ve a5 lerde önüme gecen olmadı hiç quattro olanlar hariç yol az egimli ama cok degil videoyla falan oynamadım ama banada 6 sn biraz fazla iyi geldi diye belirttim zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aggressor19 -- 7 Kasım 2013; 10:52:50 >
  • m.C.k. kullanıcısına yanıt
    biraz daha detaylı ölçmek lagzım haklısınız 2.snın bitisi gibi gaz veriliyor 9.sn nin sonundada 99 km
  • quote:

Orijinalden alıntı: aggressor19

quote:

Orijinalden alıntı: Alfredo

2.0 tdi 177ps olan a6 0-100 8.2 saniyede tamamlar, bu düz yoldaki verilerdir. Siz ya video hızlandırmışsınız ya da bayır aşağı doğru indiniz.

yarıstıgım a4 ve a5 lerde önüme gecen olmadı hiç quattro olanlar hariç yol az egimli ama cok degil videoyla falan oynamadım ama banada 6 sn biraz fazla iyi geldi diye belirttim zaten

Henüz yarışmamışsın, bir 5 serisi eğer son seri ise 7.9 ile tamamlıyor, 3 serisi felan önünde uzar gider 7.4 ile tamamlıyor. Zira ben 5 serisini geçtim ama 3 serisini geçmek mümkün değil. Özetle sen gaza yüklenene rastlamamışsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kadranda gördüğünü 99 km, gerçekte 95 civarında bir değer; üreticiler bilerek, kazaları bir miktar daha engellemek için ortalama +%5 civarında kadran sapmaları ile araçları piyasaya sürerler.

En doğru ölçüm için profesyönel cihazlar kullanmak gerekmektedir.

Aracınızın performansı başarılı, trafiği tehlikeye atmamak şartıyla, hoş heyecanlar yaşatabilecek kapasitede.

Güle güle, kazasız belasız kullanın.
  • m.C.k. kullanıcısına yanıt
    dogru bilgilerne ve iyi dileklerne teşekkürler dostum.
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    bende 5 serisini geciyorumki bi akrabamın son kasa 3 serisi ile denedik geçti fakat 1 araba boyu gecebildi kendide bende hiç beklemiyoduk benim arabada 2 kişi 3 serisinde 1 kişi mevcuttu anlasılan sende sürüs seceneklerinden dinamigi seçip esp yi kapayan bir a6 kullanıcısı ile yarışmamısın a4 ve a5 leri bariz bir sekilde geciyor bu şekilde.
  • Alfredo kullanıcısına yanıt
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aggressor19 -- 7 Kasım 2013; 11:08:45 >
  • Porsche Panamera Diesel bile 3.0 motor ve 250 hp ile 6.8 sn fabrika verisine sahip. Bence siz yanlış ölçtünüz ya da yol bildiğin bayır aşağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: aggressor19

biraz daha detaylı ölçmek lagzım haklısınız 2.snın bitisi gibi gaz veriliyor 9.sn nin sonundada 99 km

ZAten 2.'nin sonundan 9. sn'nin sonuna kadar 7 sn demek oluyor.

Kadran sapması da mkc'nın dediği gibi 5 km civarında olsa bayır aşağı 7.5- 8 sn arası normal değer işte
  • :D yok arkadaslar bayır assagı denecek kadar degildi ama bide duz yolda cekip koycm bakalım ama bir haklı tarafınızda var 6 sn saçma
  • Boşa atsaydınız ztn yokuş aşağı 10 sn de 100 e ulaşırdınız , 2-3 sn için kasmaya gerek yok yani
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.