Şimdi Ara

Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU] (39. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
61
Favori
63.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O program çok yavaş, idle master ile bütün oyunları önce en az 2 saat oynanmış olacak şekilde rölanti et. Ardından ayarlardan oyunları tek tek rölanti et seçeneğine gel. Burdan sonra 2-3 saniye arayla ileri, ileri, ileri yap. Tüm oyunlar bitince ayarlarrdan yine diğer tek tek rölanti seçeneğini seçip ileri ileri yap. Bu olabilecek en hızlı kart düşürme yöntemidir.
  • MurderBunnie kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler geri dönüş için , yaz indirimleri başlamadan önce Idle Master ile hallettim hepsini. Oyun sayısı fazla olduğu için rölanti süresi fazla sürdü ama 2 gün içerisinde tüm kartları düşürdüm. 3-5 kart kalmıştı onları da Archi ile hallettim.
  • ya benim level 45 ama booster düşmüyor hiç 2 kere yada 3 kere düştü 3 yılda
  • SecurityPayne kullanıcısına yanıt
    100+ level olursanız drop ihtimali epey bir artar.
  • Selam beyler, bende oyun oynarken bir sürü kart birikti. Bunları en iyi nasıl değerlendirebilirim? Steam level'im 15 civarı. Cevher yapma olayını da tam anlamadım. Tavsiye verebilecek varsa sevinirim
  • Jiraiya kullanıcısına yanıt
    Topluluk pazarında satıp değerlendirmen en doğrusu gibi görünüyor.
  • Yılbaşı öncesi güncel diyelim
  • Güncel takas botları için link =https://level.guide/keybots/
  • Arkadaşlar envanterime maystery card düştü bu kart ne işe yarar bilgisi olan uzman bir arkadaş varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: please44

Arkadaşlar envanterime maystery card düştü bu kart ne işe yarar bilgisi olan uzman bir arkadaş varmı

Yılbaşı indirim dönemi başladığında kartlar gerçek hallerine dönüşür ve rozet yapılabilir hale gelirler.
  • Defies Description ve The World Is Grim Enough kartlarından arıyorum karşılığında verebiliceğim kartlar bunlardır Mom's Spaghetti,Cry Havoc,Whoooaaaaaaa, Dude! 2.0,Soul of Vitruvius
  • Envamterimde 200 kadar koleksiyon kartı var. Aynı desteden 1-1 olmak kaydıyla her zaman takas yapabilirim. Ayrıca hesaptaki hediye kuponlarını almak isteyen olursa atarım.

steam adresim:https://steamcommunity.com/id/fyureklibatur
  • Hocam ama düşürüyor değil mi kesin olarak ASF?
    Kendi kendine düşürmesi iyi bir olay bence steam idleda uğraşmak gerekiyor çok.
    Ben istiyorum dizimi filmimi izlerken boş durmasın alt alttan oynasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worcestershire -- 24 Mayıs 2018; 15:51:56 >
  • kart ve cevher olup da steam profilin de oyunları az olanlar özelden steam nick ve linklerinizi yazabilrsnz karşılığın da oyun vericem ;=)
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *GameOver* -- 27 Ekim 2019; 13:45:17 >
  • *GameOver* kullanıcısına yanıt
    Kartlar için takas bağlantım:https://steamcommunity.com/tradeoffer/new/?partner=291506438&token=Tfy_yBSK
  • steam satılamayan kartlar mantıklı takas teklifi olan varsa iletişime geçebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 17 Eylül 2020; 15:33:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SecurityPayne

ya benim level 45 ama booster düşmüyor hiç 2 kere yada 3 kere düştü 3 yılda
    Sanırım yaptığın alışveriş geçmişine göre düşüyor dostum o, bana neredeyse ayda bir düşer.
  • killing floor 2 ve grim dawn için eksiklerim var. 2 oyun saati 1000 saat üzerinde ama kart olarak çok şanssızım.
  • Steam satılamayan kartlar için kart başı 20 cevher olarak takas yapabilirim. PM atarsanız takas linki göndereyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi davidddd -- 25 Eylül 2020; 12:23:59 >
  • 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.