Şimdi Ara

Steam Koleksiyon Kartı Takas Merkezi [ANA KONU] (36. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
781
Cevap
61
Favori
63.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.. Bugun nasil oldu nerden geldi bilmiyorum ama Envanterime Mysterious Card diye bişiy geldi böyle işiklar altinda bi kart. Bu nerden gelmiş olabilir ve bu nedir, Olayi ne yani.. Bunu tamamlarsam ne olur 1'den 9'a kadar varmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sedat.

Arkadaşlar merhaba.. Bugun nasil oldu nerden geldi bilmiyorum ama Envanterime Mysterious Card diye bişiy geldi böyle işiklar altinda bi kart. Bu nerden gelmiş olabilir ve bu nedir, Olayi ne yani.. Bunu tamamlarsam ne olur 1'den 9'a kadar varmiş.

Yılbaşı kartları onlar yavaş yavaş geliyor herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilerkan87

quote:

Arkadaşlar merhaba.. Bugun nasil oldu nerden geldi bilmiyorum ama Envanterime Mysterious Card diye bişiy geldi böyle işiklar altinda bi kart. Bu nerden gelmiş olabilir ve bu nedir, Olayi ne yani.. Bunu tamamlarsam ne olur 1'den 9'a kadar varmiş.

Peki bu kartları tamamlarsam ne kazanım elde ederim.. Bazıları 1den 9a kadar tamamlamış ama ne rozet gelmiş ne başka bişey.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: anilerkan87

quote:

Peki bu kartları tamamlarsam ne kazanım elde ederim.. Bazıları 1den 9a kadar tamamlamış ama ne rozet gelmiş ne başka bişey.

Rozet işleyeceksin onlarla başka değil level atlatıyor falan

• elimde woodle tree adventures, brillant bob, dedective novel, shiplord adlı oyunlarının steam keyi var.
    bu oyunlar bende yüklü olduğu için kullanamıyorum. isteyen arkadaşlara oyun başı 2 kart ile takas edebiliriz. (oyunlar en az 3 kart vermektedir. yani asgari 1 kart karınız olacak.)
    tüm oyunları alana 1 kart iskonto yapıyorum.
    1 oyun=2 kart
    2 oyun=4 kart
    3 oyun=6 kart
    4 oyun=7 kart
  • Burası bi canlansa güzel olur aslında steam level kasanlar için karşılıklı oyun rozetleri değişebilirim

Karşılıklı rozet değişimi yapabileceğim oyunlar:

Deadly Profits
    Forsaken Uprising
    Galactic Hitman
    Gnarltoof's Revenge
    Grimm
    Krog Wars
    Absconding Ratwor
    Break Into Zatwor
    Attrition: Nuclear Domination
    Bold New World
    Endorlight
    Fiends of Imprisonment
    Medieval Mercs
    Mini Attack Submarine
    North Side
    Starship: Nova Strike
    Temper Tantrum
    The Slaughtering Grounds
    Wyatt Derp 2: Peacekeeper
  • YQQ4 kullanıcısına yanıt
    Evet aktif olsa kullanışlı bir konu olacak ama maalesef :)
  • Level atlamak için kart toplamam gerekiyor. Bu işin en ucuz yolu nedir. Steamda 40 kuruştan aşağı oyun yok gibi. Bundledan mı almak gerekiyor oyunları. Öyleyse nereden alabilirim?
  • ZeeR Z kullanıcısına yanıt
    Csgo key karşılığında 15-17 set arası kart verenler var.En ucuz ve zahmetsiz yöntem o sanırım şuan için.
    Trade gruplarında biraz gezerek bu işi yapan kişilere ulaşabilirsiniz
  • Arkadaşlar;

Steamcardexchange botu Valve'in artık bu geliştiriciyle bir iş ilişkisi bulunmadığından Topluluk Pazarı'nda satın alınamaz veya satılamaz.

Şeklinde olan oyun kartlarını kabul ediyor mu? Yoksa onları sadece arkadaş arasında mı takas yapabiliyoruz? Ya da direk kullanıcı vs kullanıcı şeklinde trade yapılabilecek forumları siteleri mi kullanmak lazım bu tarz kartlar için.

Market dışı kart teklif ettiğiniz için kabul etmiyoruz dedi botlar. İlk sorunum cevabını öğrendim de ikinci sorum için hangi siteler var bilenler yazabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netvamp -- 16 Nisan 2017; 13:34:6 >
  • netvamp N kullanıcısına yanıt
    Pazarda satılamayan kartları bot kabul etmiyor.Kart takası yapan kişiler de bu kartlarla pek ilgilenmiyor açıkçası. 2:1 şeklinde kart toplayan botlar var onlara kitleyebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://www.steamtrades.com/trade/ZJRP5/h-games-w-trading-cards-last-update-11042017

Pazarda satılıp satılmadığına bakmıyor. Sen bununla iletişime geç, karta karşılık oyun istiyor aldığın oyunlardaki kartlarla telafi edersin açığı. Belki istediğin oyun bile olabilir listede.
  • Bende cs go ait fazla kartlar mevcut birde adventura capitalist ait 5 kart var bunların her biri pazarda 1.45tl steam card exchange ile takas yapmam mantıklı mı? elimdeki fazla kartları verip bende olmayanları almak istesem zarar edermiyim?
  • Yardımınız için teşekkürler birde ben bir site buldum arkadaşlar bilgisi olmayan için yazayım

http://steamtradematcher.com/

Bu sitede envanterinizdeki kartları tarıyor ve diğer kullanıcıların envanterleri ile karşılaştırıp kullanıcıya takas teklifi vermenizi sağlıyor. Benim hoşuma gitti elimdeki fazla olan bazı kartları takas yaptım.

Site güzel işe yarıyor elimde fazla olan kartlar var set halinde takas yapmak isteyen pm atabilir.
  • Arkadaşlar eelimde 1000 tane kart var ben bunlarla tek tek uğraşamam ne yapmak lazım acaba

http://steamcommunity.com/id/lnspector/
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Arkadaşlar eelimde 1000 tane kart var ben bunlarla tek tek uğraşamam ne yapmak lazım acaba

http://steamcommunity.com/id/lnspector/

Yaa sizler bu kartları yani bu kadar çok kartı nasıl topluyosunuz nerden düşürüp böyle 100 120 seviye falan olabiliyosunuz.. Yani nasıl bu kadar çok kartı toplayabiliyosunuz.. Bunun bi kısayolu bi ipucu bi tarifi var mi yani..

• -K@- kullanıcısına yanıt
    Elinizde 150 civarı kart var 1000 tane değil ( satmadıysanız eğer), kullanmadığınız arkaplanlarınızı alabilirim Kartları satıp oyun alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HankMoodies -- 25 Nisan 2017; 16:39:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HankMoodies

Elinizde 150 civarı kart var 1000 tane değil ( satmadıysanız eğer), kullanmadığınız arkaplanlarınızı alabilirim Kartları satıp oyun alabilirsiniz.

kardeş çoğunu sattım listelenen de 500 den fazla var sen sadece duranları görüyorsun.
  • Arkadaşlar bu steam card trade botlarını biz kendimiz kurabilir miyiz? Hep bakıyorum birebir takas yapan botlar var yok 20 tane key setine karşılık anahtarla takas yapan botlar var bunların dosyalarını nereden buluruz internette public olarak var mı?

Yoksa hepsi para ile mi yazdırılmış şeyler bunların? Çok fazla bot var ortamda. Merak ettim benim de kurasım geldi. :)

• 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.