Şimdi Ara

A3 Sedan 1.6 TDI Aldım (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
7.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DolceVita.

CLA'nın kullanıcı kitlesi sıkıntı. Yeni bir Scirocco vakası geliyor Merc tarafından.

Ayrıca tasarım ve kalite anlamında A3 Sedan daha derli toplu geliyor bana. Coupe-sedan formu bu segmentte eğreti duruyor. O yüzden A3 Sedan'ın sedan ağırlıklı tasarımı daha hoş olmuş gibi :)

Scirocco kitlesi hakkında çok doğru bir tespit olmuş. Daha geçen caddede orta refüje çıkmış Scirocco gördüm, saçları jöleli ve çakma Ray-Ban'lı acayip tipli adamlar içinden çıkıyordu.
  • Allah kaza bela vermesin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Orijinalden alıntı: ecay

Makyajdan sonra xenon led farlar advance paket ile birlikte geliyor.Ledsiz xenon yok diye biliyorum(makyajlıda)

Daha ülkemizde satışı 1 sene oldu ne makyajı

Ben A4 için sorulan bir soruya cevap vermiştim.
  • Dışarıdan bakınca hep albea anımsatan araç (benim için)bizim hanım beğeniyor araç alma arifesindeyiz ona biraz fikirlerinizi söylermisiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun ama fiyat çok pahalı aynı paraya daha iyi araçlar alınabilirdi.
  • dostum bu paralara cla180 alinabiliyor dusunenlere tavsiye
  • hayırlı olsun

• Bu arada teklif verenin ismini keeeess Şahinde doğmuş :D Audi satiyorsun şahinde doğuyorsun :D
  • şahinde doğmuşdaki de ayrı yazılır :D
  • Hayırlı olsun. Güzel araba, iyi günlerde kullanın.

• Güzel araç ama ben olsam hatchback alırdım , zevkler farklı tabi
  • Hayırlı olsun kazasız belasız binersiniz inş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgbayraktar

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Segmentinde kalite bazında en iyisi. Hayırlı olsun güzel seçim. Fakat genç olmanız neticesinde HB almanız daha iyi mi olurdu diye düşünmedim değil. Benim gözüm tsi act HB olanda bakalım hayırlısı.

TSİ act ve Tdi arasındaki yakıt farkı reel olarak nedir.katolog değerine bağlı kalmadan reel kullanımda

Şehiriçi Ankara Istanbul gibi yerlerde reelde en az 2 lt farkeder bence. Uzun yol 1 lt belki.

Uzun yolda 1 lt şöyle fark eder TDI ile 120 km ile gidersin ornek 4.8 lt yakar tfsi ile 90 ile gidersin 5.5 lt falan yakar
    Ben 105 ilk TDIjetta ile 4.3 lt yakiyorum 110 km ile tTSİ olsa 110 km ile 6.0 lt yi bulur tahminimce

Tsi ın uzun yolda 6 lt yakması için 130 un altına düşmemeniz gerekiyor.

• İyi günlerde kullanın
  • Makyajlı ikinci el c180 alınır fakat
    1.kasa bana hitap etmiyor
    2.kafanı nereye döndürsen var
    3.0 araba tadını yakalayamıyacaksın
    4.arkadan itişli olması
    Yüzünden hiç bakmadım bile

• Makaqop kullanıcısına yanıt
    Albeayla bu aracı benzetmek ilginç. Aöa bu aracı beğenen kadar beğenmeyende var mesela eşiniz ve siz.
    Bence eşiniz için güzel bi tercih olur hem aracın tipinden dolayı hemde sağlamlığından dolayı.

• quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

CLA'nın kullanıcı kitlesi sıkıntı. Yeni bir Scirocco vakası geliyor Merc tarafından.

Ayrıca tasarım ve kalite anlamında A3 Sedan daha derli toplu geliyor bana. Coupe-sedan formu bu segmentte eğreti duruyor. O yüzden A3 Sedan'ın sedan ağırlıklı tasarımı daha hoş olmuş gibi :)

Scirocco kitlesi hakkında çok doğru bir tespit olmuş. Daha geçen caddede orta refüje çıkmış Scirocco gördüm, saçları jöleli ve çakma Ray-Ban'lı acayip tipli adamlar içinden çıkıyordu.

Hayır araba güzel yani, gayet şık kombinasyonları kaldırıyor.

Ama kullanıcı kitlesi yüzünden zevk sahibi olgun Scirocco sahipleri de yaftalanıyor. Hatta arabayı beğenip de sırf kullanıcı kitlesi yüzünden yanaşmayan insanlar da vardır.

RCZ de aynı yoldan gidiyor. Orta direk coupe'lerin kaderi bu sanırım.

Ülkemizde okuyanların değil, şark kurnazlığı yapanların cebi para gördüğü için normal geliyor artık bu durum.

• 20 yaşında o parayı nasıl kazanabildiniz? :)
  • Açıkçası bu araç A4 parası yetmeyip illa Audi'ye bindim demek için alınmış bir araç havası veriyor bence.Çünkü araç cidden küçük ve güvensiz.Çok kilometre yapmıyorsanız bence dolu bir sıfır CC 100 bin TL alır kullanırdınız çok daha güzel bir araç.80 bin edecek arabaya 33 bin liralık farkı sırf 4 yuvarlağa binmek için ödediniz

• Hayırlı olsun hocam güzel araba Jantlarda bir değişiklik yaptınızmı hocam ?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.