Şimdi Ara

A3 Sedan 1.6 TDI Aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
7.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkaşlar abiler yaşım 20. 120bine kadar performans gerektirmeyen konfor, görsellik ve donanım olması gereken önden çekişli (Afyon- Isparta gibi buzlu kış geçiren şehirlerde yaşadığımdan) bi araba arıyodum.Sonunda A3 sedan metalik mavi aldım.Görüntüsü pekte spor olmasada araç metalik maviyle birleşince çok asil ve elit gözüktü gözüme. Liste fiyatı 133Bindi ben 113.850bin Tl ye bugün aldım. Sizce iyi bi seçimmi yaptım. Araç neredeyse tam doludur. Opsiyonları altdadır ve araca ait gelişigüzel bi kaç resimde vardır. Bu arada resimde aracın rengi birqz soluk kalmış güneşe çıktığında daha güzel gözüküyor

A3 Sedan 1.6 TDI Aldım A3 Sedan 1.6 TDI Aldım A3 Sedan 1.6 TDI Aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykara3 -- 19 Ağustos 2014; 22:10:41 >

• Hayirli olsun . Kazasiz keyifli sürüşler
  • Hayırlı olsun güle güle kullan. 1.4 tsi fiyatlari nasildi peki
  • Hayırlısı olsun
  • Bence çok güzel bir seçim yapmışsınız. Özellikle rengi çok güzel. Hayırlı olsun. Kazasız belasız binersiniz inşallah.

Ben de benzer bir bütçeyle dönüp dolaşıp A3 Sedan'a geliyorum. İç mekan kalitesi çok hoşuma gidiyor. 3 kollu direksiyon ve yarı deri döşemeyle gerçekten çok kaliteli duruyor. İç mekanında bir fotoğrafını paylaşabilir misiniz acaba?
  • Kazasiz sürüşler dilerim güzel araç.
  • Takibimde olan oldukça güzel bir araç kim ne derse desin oldukça kaliteli hayırlı olsun
  • Çok teşekkür ediyorum.
    1.4tfsileri bayiler pek getirmiyor ve hiçde ilgilenmedim açıkcası bilmiyorum.
    İç mekan fotoğrafı yok malesef, ve ben pekte ilgilenmedim ama koktuklae kumaş siyah. Başka bi bayide deri kahve koltuklu içi daha güzel bi full araç vardı ama beyazdı. Sanırım yaşımdan dolayı aracın dış görünüşüne, iç mekandan çok daha önem verip kumaş siyah koltuklu ama metalik mavili aracı tercih ettim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykara3 -- 19 Ağustos 2014; 22:23:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baykara3

Çok teşekkür ediyorum.
    İç mekan fotoğrafı yok malesef, ve ben pekte ilgilenmedim ama koktuklae kumaş siyah. Başka bi bayide deri kahve koltuklu içi daha güzel bi full araç vardı ama beyazdı. Sanırım yaşımdan dolayı aracın dış görünüşüne, iç mekandan çok daha önem verip kumaş siyah koltuklu ama metalik mavili aracı tercih ettim :)
    Hayırlı olsun öncelikle A3 güzel bir araç daha canlı bi renkle daha spor olabilirdi tabi böyle bir niyetiniz varsa neyse değinmeden edemeyeceğim arabanın en başarılı tarafı konsolu o seviyede ki arabaya fazla bi konsol diyebilirim.
  • quote:

Çok teşekkür ediyorum.
    A4 fiyatı sanırım A3 sedana baya yakın forumda birisi 124e almıştı A4. bana baya pahalı geliyo o araç için iç tasarımını pek beğenmiyorum ama sizin zevkinize karışamam.
  • Beyaz veya siyah almayıp böyle çekici bir renk aldığın için tebrik ediyorum. Güzel araç.

Hayırlı uğurlu olsun..
  • quote:

Orijinalden alıntı: kahraman202

Beyaz veya siyah almayıp böyle çekici bir renk aldığın için tebrik ediyorum. Güzel araç.

Hayırlı uğurlu olsun..
    Hayırlı Olsun audi nin led farları gerçekten çok güzel gösteriyo aracı ayrıyetten çok güzel bir renk seçmişsiniz.
  • ozgur_gs_91 O kullanıcısına yanıt
    Bende 2 hafta önce 127 BinTL ye audi a4 alıcaktım hemde 2000€ olan navigaston paketi de araçta vardı. Fakat 127 binlik a4 de ne led var ne sunroff var. Ayrıca aracın kasası değişecek o yüzden tercih etmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian61

Hayırlı Olsun audi nin led farları gerçekten çok güzel gösteriyo aracı ayrıyetten çok güzel bir renk seçmişsiniz.

Alıntıları Göster
    araba güzel ama ben olsam bmw 3.20i ED alırdım.
  • quote:

Bende 2 hafta önce 127 BinTL ye audi a4 alıcaktım hemde 2000€ olan navigaston paketi de araçta vardı. Fakat 127 binlik a4 de ne led var ne sunroff var. Ayrıca aracın kasası değişecek o yüzden tercih etmedim

A4 te xenon ve led far standart değil mi?
  • r0x kullanıcısına yanıt
    320İD fiyat olarak beni aşıyordu. 3.16i m paket bir araçla ilgileniyodum ama araç 2012 modeldi. 3 serisi güzel olabilir ama bana göre benim aracımın yanında biraz sönük kalıyor( Kişisel Tercihler) ve vazgeçmemdeki en önemli tercihte arkadan itiş olmasıydı. Ve eklemeliyim herköşe başında olan araçlar benim ilgimi çekmiyor. Bence insanın arabasıyla bütünleşmesi ve bir farklılık yaratması lazım. O yüzdende bu rengi seçtim
  • cetiner19 kullanıcısına yanıt
    Hatıeladığım kadarıyla xenon standar fakat ledler standart değil
  • quote:

Hatıeladığım kadarıyla xenon standar fakat ledler standart değil
    Hayallerimin arabasını almışın Hocam, hayırlı uğurlu olsun, Allah kaza bela göstermesin. 2,3 sene sonra değiştirecek olursan müşterin hazır :))
  • BojanBogdanovic B kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim :) inşallah sizde binersiniz en iyilerine.
    Açıkcası bu aracı 7 -8 sene kullanıeım çünkü audinin led far teknolojisinden dolayı bu kasaların çok ilerki yıllarda bile bi albenisi olcağı kanaatindeyim :)
  • quote:

Teşekkür ederim :) inşallah sizde binersiniz en iyilerine.
    Açıkcası bu aracı 7 -8 sene kullanıeım çünkü audinin led far teknolojisinden dolayı bu kasaların çok ilerki yıllarda bile bi albenisi olcağı kanaatindeyim :)

eyvallah;)
    haklısınız, hem albenisini yitirmez, hem de sağlamlığından bişey kaybetmez. tekrar hayırlı olsun.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.