Şimdi Ara

A3 Sedan 1.6 TDI Aldım (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
7.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Silent Guardian kullanıcısına yanıt
    Yok hatır bekarımda zaten yaş 20

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun, Allah kaza bela vermesin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Segmentinde kalite bazında en iyisi. Hayırlı olsun güzel seçim. Fakat genç olmanız neticesinde HB almanız daha iyi mi olurdu diye düşünmedim değil. Benim gözüm tsi act HB olanda bakalım hayırlısı.

TSİ act ve Tdi arasındaki yakıt farkı reel olarak nedir.katolog değerine bağlı kalmadan reel kullanımda

Şehiriçi Ankara Istanbul gibi yerlerde reelde en az 2 lt farkeder bence. Uzun yol 1 lt belki.

• Passenger kullanıcısına yanıt
    Sağolun, inşallah :)

• quote:

Orijinalden alıntı: baykara3

Tam bilmiyorum ama tahminime göre normal bi kullanımda tsi 7.5-8 litrelerde tdi ise 5-5.5 arası olcagını düşünüyorum

Fabrika verisi 5.9 lt olan bir motorun 8 lt yakması çok zor. Seri kullanmak lazım bunun için. Silindir kapatma ve start stop olduğundan yakıtı dediginiz kadar yüksek olmayacaktir

• Bence fiyat fazla ambition paket olmalıydı o paraya

• icemy İ kullanıcısına yanıt
    CLA'nın kullanıcı kitlesi sıkıntı. Yeni bir Scirocco vakası geliyor Merc tarafından.

Ayrıca tasarım ve kalite anlamında A3 Sedan daha derli toplu geliyor bana. Coupe-sedan formu bu segmentte eğreti duruyor. O yüzden A3 Sedan'ın sedan ağırlıklı tasarımı daha hoş olmuş gibi :)

• C sınıfı premium sedanlarda en beğendiğim araçlardandır kendileri.

Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın.
  • ŞAHİNDE DOĞMUŞ ama audi satıyor helal...
  • Aracınız hayırlı olsun,ancak a3un o parayı hak ettiğini düşünmüyorum

• Hayırlı olsun kazasız belasız. 2010'da ben de sıfır A3 almıştım ama Sportback idi (o zamanlar sedan yoktu) 1.6 benzinli S-Tronic. Pek ısınamayıp senesi dolmadan satmıştım oldukça avantajlı fiyata gitmişti ikinci elde güldürdü yüzümü. Görüyorum ki 2010 dan bu yana bazı şeyler değişmiş en baştaki o 113 bin TL'lik etiketi. Ha bide 105lik TDI olmuş 110 Kusura bakmayın ama 113 bin TL'ye bana kimse 110 HP gücünde 200 km/h hıza ittir kaktır çıkan bir otomobil aldıramaz açıkçası
  • hayılrı olsun aracanın otomatik vites mi hocam?

bende 2014 hb 1.6 dizel almayı düşünüyorum bir ay kadar içinde 90 bin civarı da parası var.

tavsiye eder misin acaba?
  • 20 yaşındasın ama bravo harika bir araç almışsın çok şanslısın.. Gerçekten güzel seçim...
    Allah kaza bela vermesin lütfen alkollü ve emniyet kemersiz araç kullanma kardeşim...
  • Hayirli olsun kazasiz belasiz kullan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok beğendiğim bi araba hayırlı olsun

• İyi halt ettin. Kızma şimdi bu lafımı görünce. Güzel anlamda dedim. Konu başlığa A3 SEDAN 1.6 TDI ALDIM olunca bende esprili bir şekilde iyi halt ettin yazdım.
    Bence harika bir araba almışsın. Segmentinin iyisi bence. VW, Toyota, Honda, Opel, Ford, Renault vb. gibi markaların C segmenti modelleri ile karşılaştırınca onlardan gayet kaliteli bir arabadır A3. Hele de sedan versiyonu ne zaman görsem dönüp bir daha bakıyorum. Bazı arabalar vardır, HB versiyon ile hit olmuştur. Sonradan sedan versiyonu çıkar ve sırıtır. Sonradan bagaj eklenmiş gibi gelir ve beğenmeyiz. A3'de öyleydi. HB olarak hit olmuştu. Ve bu sedan versiyonu sanki yıllardır üretiliyormuş da HB'si ondan sonra çıkmış gibi. Bir HB'ye sedan karoser bu derece yakışır. Fiyat olarak 90 bin liradan başlıyor yanlış hatırlamıyorsam. Ama kimine göre değer, kimine göre değmez. O kişiye kalmış. Kimi der o fiyata 2. el 3 kasa BMW alırım, kimi der o paraya 2. el Volvo alırım. Tercih meselesi. Bende olsam o paraya gidip A3 sedan alırdım. Olsa yani durumum hiç düşünmem şahsen.
    Renk olarak nefis bir renk bence. Biraz da ben maviyi sevdiğim için olsa gerek. Çok güzel bir araba almışsın. Güle güle kullan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CAD34 -- 20 Ağustos 2014; 8:31:35 >

• Gule gule kullanin

• Hayirli olsun hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: baykara3

320İD fiyat olarak beni aşıyordu. 3.16i m paket bir araçla ilgileniyodum ama araç 2012 modeldi. 3 serisi güzel olabilir ama bana göre benim aracımın yanında biraz sönük kalıyor( Kişisel Tercihler) ve vazgeçmemdeki en önemli tercihte arkadan itiş olmasıydı. Ve eklemeliyim herköşe başında olan araçlar benim ilgimi çekmiyor. Bence insanın arabasıyla bütünleşmesi ve bir farklılık yaratması lazım. O yüzdende bu rengi seçtim

2012 model BMW sifirmiydi yoksa ikinci el miydi birde sidir ise hangi bayide var bu arac

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.