Şimdi Ara

A3 Sedan 1.6 TDI Aldım (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
7.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam almis arabayi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipaly

hahaha o konudan çıkıp buna girdim bende

Hocam link atar mısınız
  • Kardes keyfine bak bosver.. Bende bu aracı cok düsündüm hatta alacaktım. Almak için gittim bayi ye benzinli 150 beygir act hiç bir yerde yok.sadece dizelleri doldurmuslar..
    ACT ler ne zaman gelir dedim biz getirmiyoruz siparise göre dediler.Acıkcası biraz garipsedim bunların dizel motordan karları daha fazla diye dizel satmaya calisiyolar belli cünkü ben act isrtiyorum zaten altımda sirket aracı var fazla yakıt kullanmıyorum o yüzden benzin daha mantikli diyorum ama bana hala yok yok size dizel verelim daha ekonomik diyor:)) bende keyfinize bakın dedim cıktım. gözümü karattip gidip 3.20 ied aldim. haftaya teslim edecekler.

Bu arada bu yorumlara takılma forum burası. bak sana sunu alsan daha iyi felan diyorlar ya banada keske gidip sedan a3 alsaydın 20bin tl cebinde kalırdı s60 alsaydın cc alsaydın:) s60 formunda da alan arkadasa keske biraz daha sıksan disini 3.20 i ed gibi bir makine alsaydın diyetnler var. ARACIN hayırlı olsun güle güle kullan iyi tercih
    jettaların focusların meganların 70 80 bin oldugu piyasada a3 e 110 binliraya binilir icin rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: isomiso

Kardes keyfine bak bosver.. Bende bu aracı cok düsündüm hatta alacaktım. Almak için gittim bayi ye benzinli 150 beygir act hiç bir yerde yok.sadece dizelleri doldurmuslar..
    ACT ler ne zaman gelir dedim biz getirmiyoruz siparise göre dediler.Acıkcası biraz garipsedim bunların dizel motordan karları daha fazla diye dizel satmaya calisiyolar belli cünkü ben act isrtiyorum zaten altımda sirket aracı var fazla yakıt kullanmıyorum o yüzden benzin daha mantikli diyorum ama bana hala yok yok size dizel verelim daha ekonomik diyor:)) bende keyfinize bakın dedim cıktım. gözümü karattip gidip 3.20 ied aldim. haftaya teslim edecekler.

Bu arada bu yorumlara takılma forum burası. bak sana sunu alsan daha iyi felan diyorlar ya banada keske gidip sedan a3 alsaydın 20bin tl cebinde kalırdı s60 alsaydın cc alsaydın:) s60 formunda da alan arkadasa keske biraz daha sıksan disini 3.20 i ed gibi bir makine alsaydın diyetnler var. ARACIN hayırlı olsun güle güle kullan iyi tercih
    jettaların focusların meganların 70 80 bin oldugu piyasada a3 e 110 binliraya binilir icin rahat olsun

bmw 3.20 ed sınıfında tartışılmaz çok iyi bir seçenek. mercedes severlerin bile kafasını karıştıran bir araç

neticede kimse geçip de s60 alsaydın da 20 bin cebinde kalsaydı falan demez .

sadece 1.6 dizel otomatik düşünen için s60 alınabilir duruma geliyor. aksi taktirde parası olana hertürlü bmw gider.

bmw de malum 1.6 dizel otomatik yok tek eksiği bu . buna da eksik denilir mi bilemiyorum. kapı gibi 3.20 d var

1.6 takıntısı olana eksiklik olur

ayrıca burası forum falan lafları ile olmuyor bu işler

otomobil konuşulan birçok yerde işi bilen arabadan anlayan adamlarla sohbet edersen a3 sedanın focus un 70 bin ettiği yerde 110 bin etmeyeceği yorumunu alabilirsin

daha önce de birçok kez söylediğim gibi bir üst sınıf araçların fiyatına satılan a3 sedan pahalı olmaktan öteye gitmez

hasbel kader a3 sedan bakıp daha sonra volvo s60 inceleyip test eden potansiyal alıcılar bu durumu net olarak görebilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

Orijinalden alıntı: baykara3

Sizin dediğinize göre MB C serisi, BMW 3 serisi almak yerine volvo s80 al diyosun. Gözlerini açıp etrafına bakman lazım. Neden alt segment bi araba alıyorlar millet. Böyle hesaplarla biyerlere varılmaz.
    Tasarım farkına 28-30 bin fiyat farkı veren adama, iç mekan kalitesi kalitesiz bir araca hiçbir eleştiri gösterilmezken benim seçimime eleştiri yapmak gerçekten garip.

Bazı insanları anlamıyorum mercedes E serisi alsam neden s80 almadın paran cebinde kalırdı diyecek insanlar var.
    Volvo premium olabilir fakat MB,AUDİ,BMW den bi tık düşüktür bana göre. Araca binip,sürdükten sonra anlaşılıyor.

Ben c serisi ya da 3 serisi yerine volvo s80 al falan demedim. gözlerini aç falan tarzı yazmana da gerek yok.

bazı gerçekleri kabullenemiyorsan karşındaki insana katılmıyorum dersin

aç gözünü de etrafa bak dersen farklı tarzda cevap alabilirsin. ben buna gerek görmüyorum .otomobil sohbeti yapıyoruz

geçip de a3 den a6 keyfi aldım diyen de çıkar ,bağımsız arka süspansiyon olmamasını net şekilde eleştirip octavia dan farkı yok diyen de çıkar

a3 sedanın fiyatını niçin gereksiz yüksek bulduğumu anlattım .

volvo s60 örneğini de vererek bunu destekledim. insanlar alt sınıf araç tercih ediyor gibi bir genellemeye de katılmıyorum

vergi sistemimimiz sebebi ile üst sınıf büyük motorlu araçlar az tercih ediliyor o ayrı bir konu

volvo s80 in kasası artık dinazorlaştı.

2015 sono çıkacak yeni kasa volvo s80 bir alt sınıf araçlardan çok daha pahalı olacaktır buna emin olabilirsin

yani 3 serisi niye aldın volvo s80 alsaydın diyemeyeceğiz.

volvo s60 ı uzun yol tecrübesine dayanarak ifade edebilirim ki a3 sedan dan açık olarak üstün bir araç sınıfı gereği de bu olmalı zaten

hocam guzel yorumalar yazmıssınız nerdeyse butun sayfaları okudum ve bazı konularda sıze katılamayacagım

oncelıkle a3 e verılen para fazla bu konuda hemfıkırız
    ancak audı ve volvo bence aynı sınıfta arac degıller takdır edersınızkı audı markası bır gomlek ustundur.(guvenlık konusunda volvonun barız bır ustunlugu olabılır)
    tavsıye ettıgınız 1.6 dızel s60 yaklasık olarak 1600 kg bos agırlıgı (nerdeyse kucuk bır tank :) ) ve yorumlar bu aracın hantal oldugu yonunde.(hiç kullanmadım)
    ayrıca 1.6 ford motoru kullanan bu araç cok sesli calısıyor.
    ve en buyuk husus volvo araclarında servıs ve parca sıkıntısı.

bu sebepler dısında arac cok sık a3 e verılen parayla gercekten dolu bır s60 alınabılır ama tercıh meselesı bende a3 sedanı sectım.bence parasını hak edıyor.

cogu yorumda bagımsız suspansıyon yok denmıs ancak ınanıyorumkı bu yorumu yapanlar araca bındıgınde altına bakmadan torsıyon cubugumu, bagımsız suspansıyonmu anlayamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ljames -- 25 Ağustos 2014; 11:55:03 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.