Şimdi Ara

A3 Sedan 1.6 TDI Aldım (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
7.599
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CarBuyer C kullanıcısına yanıt
    A4e parası yetmemiş demwk saçma 115 veren insan birqzdaha bekler,sıkar alır istese a4ünüde. Biz nasıl garip insanlar oldukta a3 e bineni a4 e parası yetmemişte almış gibi yorum yapmaya başladık. Bu önyargı neden?
    Onu alsaydın bunu,alsaydın gibi yorumlar gereksiz sana göre coupe sedandan bozma cc iyidir bana göre bu araç iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yapmadım arabada tek gözüme batan yer orası aslında çirkin bi görüntüsü yok ama olsun nasip olursa gelecek yaza kadar kafama göre güzel takarım

• Hocam benim de düşündüğüm araçlar arasında, yaş 20 benim de. Ama ben volvo s60 da karar kılacağım gibi gözüküyor.

Hayırlı olsun
  • Pink Floyd kullanıcısına yanıt
    S60 bana göre çok büyük geldiği için tercih etmedim. Ama kasasını beğeniyorsan s60 da parasını hakeden güzel bi araba. Sana tavsiyem kırmızı rengi seçmen olur

• quote:

Orijinalden alıntı: baykara3

Yok hocam yapmadım arabada tek gözüme batan yer orası aslında çirkin bi görüntüsü yok ama olsun nasip olursa gelecek yaza kadar kafama göre güzel takarım

Bende ondan sordum hocam bu arabaya hiç yakışmıyor o jant Tekrar hayırlı olsun Rabbim kazasız belasız kulllanmayı nasip eylesin.

• Omer_Faruk. kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• hız sabitleme dahil mi bu fiyata ?ba
  • 1-Bu Paraya fistik gibi sifir full bir VW CC alinabilirdi.a3 yanlis tercih bana gore.

2-Baslikta ki "Aldim" kelimesinde hata oldugunu dusunuyorum.

3-Keyifli surusler

• Bu fiyatlar ne ya. Ben gecen sene a3 tdi ambiente yi 82 ye almistim o da 100 olmus bir sene icinde cok zam yemis. Attraction bildigim uzere baslangic paketiydi. Advance paket, zenon ve cam tavan haricinde bir opsiyon goremedim.

Ama fiyat iyi. Arabada iyi, omurluk araba hem daha az yakit hemde daha yuksek performans. Guzel secim. Kazasiz belasiz surusler.

• Valla yirmi yaşında nasıl bi arabaya bu paraları verebiliyorsunuz helal olsun, sıcak fırsatlara girince dahi kendimi fakir hissederdim bu bölümde iyice dibe vurdum...
    İyi günlerde kullanın...

• quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

quote:

Orijinalden alıntı: The Power of Faith

quote:

Orijinalden alıntı: DolceVita.

CLA'nın kullanıcı kitlesi sıkıntı. Yeni bir Scirocco vakası geliyor Merc tarafından.

Ayrıca tasarım ve kalite anlamında A3 Sedan daha derli toplu geliyor bana. Coupe-sedan formu bu segmentte eğreti duruyor. O yüzden A3 Sedan'ın sedan ağırlıklı tasarımı daha hoş olmuş gibi :)

Scirocco kitlesi hakkında çok doğru bir tespit olmuş. Daha geçen caddede orta refüje çıkmış Scirocco gördüm, saçları jöleli ve çakma Ray-Ban'lı acayip tipli adamlar içinden çıkıyordu.

Hayır araba güzel yani, gayet şık kombinasyonları kaldırıyor.

Ama kullanıcı kitlesi yüzünden zevk sahibi olgun Scirocco sahipleri de yaftalanıyor. Hatta arabayı beğenip de sırf kullanıcı kitlesi yüzünden yanaşmayan insanlar da vardır.

RCZ de aynı yoldan gidiyor. Orta direk coupe'lerin kaderi bu sanırım.

Ülkemizde okuyanların değil, şark kurnazlığı yapanların cebi para gördüğü için normal geliyor artık bu durum.

Leon'u da unutma.

Yalnız dediğin çok doğru, siyah ceket ve pantolon içine beyaz gömlek giymiş tesbihli ve kolonya kokulu adamların Mercedes'lere bindiği, ailesinin mal varlığının vermiş olduğu cesarete sığınarak BMW alanların çoğunluk kazandığı bir ülkede ben de böyle şeyleri normal karşılamaya başladım.

• Gule gule kullanin kazasiz belasiz

• Buradaki insanlar 20 yaşında biri böyle bir araba aldığında genelde fırça çekerlerdi ama size kimse birşey dememiş Hayırlı olsun araç çok güzel
  • Size tavsiyem 'aldım' kelimesini 'aldırdım' olarak değiştirmeniz,keyifli sürüşler.

• Baz Tdi için fiyat alan var mı ?
    Yani 2-3 donanımla en ucuza kaç paraya alabiliriz?
    Hayırlı olsun bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: baykara3

A4e parası yetmemiş demwk saçma 115 veren insan birqzdaha bekler,sıkar alır istese a4ünüde. Biz nasıl garip insanlar oldukta a3 e bineni a4 e parası yetmemişte almış gibi yorum yapmaya başladık. Bu önyargı neden?
    Onu alsaydın bunu,alsaydın gibi yorumlar gereksiz sana göre coupe sedandan bozma cc iyidir bana göre bu araç iyidir.

Aracın iyi olması sana göre bana göre olmaz.Daha yakışıklı dersen evet o görece bir kavramdır.Fakat CC her türlü yakışıklı bu arabadan.Konuya dönecek olursak.Az daha sıkıyım alıyım demekle olmuyor o.15 bin en az fazla vereceksin vergisi bakımı nispeten yakıtı daha pahalı olacak.Ayrıca A3'ü küçümsemiyorum.Fiyatından dolayı o damgayı yiyor araç.80 bine alsan aracı hayırlı uğurlu olsun ama onun dışında abartı bir fiyat.Ayrıca CC coupe sedan bozması diyosun ama araç zaten o platfomda confort coupe olarak üretilmiş araç

• Hayırlı olsun aracın içinden bir fotoğraf beklerim
  • Güzel araç hayırlı olsun.
  • Taytlı kadının arabası değil mi bu?
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.