Şimdi Ara

A3 Sedan 1.6 TDI Aldım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
226
Cevap
2
Favori
7.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

Orijinalden alıntı: 207m

Segmentinde kalite bazında en iyisi. Hayırlı olsun güzel seçim. Fakat genç olmanız neticesinde HB almanız daha iyi mi olurdu diye düşünmedim değil. Benim gözüm tsi act HB olanda bakalım hayırlısı.

TSİ act ve Tdi arasındaki yakıt farkı reel olarak nedir.katolog değerine bağlı kalmadan reel kullanımda

Şehiriçi Ankara Istanbul gibi yerlerde reelde en az 2 lt farkeder bence. Uzun yol 1 lt belki.

Uzun yolda 1 lt şöyle fark eder TDI ile 120 km ile gidersin ornek 4.8 lt yakar tfsi ile 90 ile gidersin 5.5 lt falan yakar
    Ben 105 ilk TDIjetta ile 4.3 lt yakiyorum 110 km ile tTSİ olsa 110 km ile 6.0 lt yi bulur tahminimce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bunların full deri koltuklusu var mı?
  • 20yaşında 120 binlik araba
    Allah daha çok versin kardeş hayırlı olsun ne diyelim araç şahane

• Hayirli olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TMRT kullanıcısına yanıt
    Benim için performans en son planda olduğu için ve tüm isteklerimide birebir karşıladığı için bu araca yöneldim tabi herkezn fikrine saygım var ama bence gayette alınır ve yeterli performans

• CAD34 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür edweim
    Aracı seven kadar sevmeyende var tabiki. O paraya sadece mantıklı olarak s60da alınabilirdi. Ama ben bi arabaya 110bintl ler verip o araca severek,beğenerek binmedikten sonra parayı çöpe atmaktan farkım kalmaz. Dediğiniz gibi zevk işi birazda bu tekrardan sağolun :)

• FullDeri spor koltuk sunuluyor sanırım ama bence paranla işkence çekersin sıcakta yakar soğukta buz keser

• quote:

Orijinalden alıntı: baykara3

FullDeri spor koltuk sunuluyor sanırım ama bence paranla işkence çekersin sıcakta yakar soğukta buz keser

anladım ısıtmalı/soğutmalı olsa sorun olmaz sanırım , bu arada hayırlı olsun
  • FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    Araç otomatik. Tavsiye edermisin dersen ederim tabi ama senin araçtan ne beklediğinede kalmış

• Hayırlı olsun ,renkler ve zevkler tartışılmaz bu araba 50.000 bile olsa almam çok tipsiz bence sedanı

• çok güzel bir araç. verilen her kuruşuna değer.
    hayırlı olsun.
  • Teşekkür ederim herkeze sağolun

• oncelikle hayirli olsun

ben olsam 3.20d coupe alirdim

renk terchim de beyaz olurdu su audiye bi alisamadim arkadas
  • Koltuklara 3-4 bin desek ısıtmayada en aşşağı bintl desek eder sana 5bintl değermi ilk aylar keşke deri alsaydım dersin sonradan bi farkı kalmaz. Ama zevk meselesi bende renk için 4.500 tl verdim. Herkeze göre mantıksız gelebilir ama sırf bu renk için daha donanımlı beyaz araçtan vaz geçtim :):)

• kazasız belasız binin güzel araç

maaşallah
  • Banada 3coupe pek gözüme hitap etmiyor zaten etsede alamazdım arkadan itiş araba alamazdım.
    Audiyi bende giç düşünmüyordm ama showruma gittikten sonra filrim değişti ve şuan tüm eşime dostuma audi aldırırım diye düşünüyorum

• quote:

Koltuklara 3-4 bin desek ısıtmayada en aşşağı bintl desek eder sana 5bintl değermi ilk aylar keşke deri alsaydım dersin sonradan bi farkı kalmaz. Ama zevk meselesi bende renk için 4.500 tl verdim. Herkeze göre mantıksız gelebilir ama sırf bu renk için daha donanımlı beyaz araçtan vaz geçtim :):)

beyazıda hoş duruyor hele arka stopları hafif kararttınmı güzel duruyor
  • Bana göre mantıklı bir seçim olmamış, C sınıfı bir otomobile o kadar fazla para bağlamayı doğru bulmuyorum ama hayırlı olsun diyelim. Alınmış olan malın üzerine yorum yapmak çok doğru olmuyor.
  • hayırlı uğurlu olsun güzel seçim yapmışsın.
  • quote:

Koltuklara 3-4 bin desek ısıtmayada en aşşağı bintl desek eder sana 5bintl değermi ilk aylar keşke deri alsaydım dersin sonradan bi farkı kalmaz. Ama zevk meselesi bende renk için 4.500 tl verdim. Herkeze göre mantıksız gelebilir ama sırf bu renk için daha donanımlı beyaz araçtan vaz geçtim :):)

hayırlı olsun allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin hocam 20 yasında cok iyi malvarlıgına sahip oldun sen mi yaptın baban mı yardım etti
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.