Şimdi Ara

Zulum Eden Bana Acı Neşreden İnsan [supriz sonlu aşk acısı içerir]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler size hayatımı mahveden kızı anlatıcam, böylece kızların ne denli tehlikeli olabileceğini anlayacaksınız.

Sene 2012 yazı üniversite 2 sınıfın yazı.Yaz boş boş geçiyor.Dedim bu böyle olmaz sıkılıyorum bari ehliyet alıyım dedim.Kursa kayıt için merkezdeki ehliyet kursuna gittim.Saha sola bakınıyorum kime sorucaz derken o anda onu görmemle aşık olmam bir oldu.Özdemir Asafın; "Sende gördüğümü görecekler diye ödüm kopuyor" lafını orda çok iyi anladım.Elimden geldiğince tarif ediyim kisa sari saçlari yaradanın bilinen ve bilinmeyen en hassas ölçü birimine kadar muazzam bir titizlikle yarattığı gül yüzünün güzelliğini tamamlarcasına ancak çene hizasına kadar geliyordu.Tenin kusursuzluğu en fiyakalı ipeği paçavra gibi atardı köşeye.Bembeyaz dişleri bulutlardan bir parça gibiydi.İşte tüm bunlarin bütünlüğü beni büyüleyen melek vari varlığı oluşturuyordu.Dünyadaki en kıymetleri hazineler bile bu varlığın yanında ehemmiyetini yitirdi benim için o anda.İşte ben o kapıdan içeri girdiğim salisede bunlar geçti aklımdan.

Yoruldum okuyan olursa 15dk sonra devam edicem.

Beyler devam ediyorum.

Iste bu ilk şoku atlatan adama kamyon çarpsa para etmez.Şükür ediyorum meczup olmadığıma.Demek ki meczuplar böyle şoklari atlatamayanlarmış.Herneyse malak gibi baka kalinca ben bana bakıp güldü sık başına geliyor herhalde o halime şaşırmadı.Beyler bu dakkadan sonra düşüne bildiğim tek sey açlıkti.Gollum nasıl yüzüğe açsa, thorin meşekalkan nasıl vatanında yaşamaya açsa bende bu varlığın yanında olmaya bakın sahip olmaya degil yaninda bir salise bile ayrilmamak üzere sonsuza kadar malak gibi ona bakmaya açtım.Bu açlık dünyevi arzularimi yok etmiş sadece ve sadece bu amelime ulaşmam için beni bundan sonraki sürece hazırlamıştı bile.Benim güzelliğim, tipim, zenginliğim, onun ailesi, sevdiği var mı yok mu hiç umrumda değildi.Amerika, Rusya, çin'i birakin tum insanlik tüm kahinat tüm izlenebilir evren gelse bu amelden vucudumun tek bir zerreciğini vaz geçirmek bir yana dursun içine bir kurt bir vesvese bile sokamazdi.İşte o gün büyünün gerçekliğini sorgulamayı bıraktım bu büyü değil de nedir.Bana suanda bu satırları yazarken bile tesir ediyor o günün laneti.

Telefonda yaziyorum yoruldum sigaradan sonra devam.

Evet beyler devam ediyorum.

Kendime geldikten sonra bu kapı dan içeri girmeden önce ki herşeyi beyin bünyesinden atip sadece ve sadece onu düşün meyi kendine vazife etti.Bu amaç la yapılması gerekenler için olabildiğince az enerji ve zaman harcamaya başladı.Nasıl kayıt oldum ne kadar ödeğimi hatırlamıyorum.O anki gayem şuanki lanetim bu durumun farkına varmış olacakki ilk andan itibaren bana göster memesi gereken yakınlığı göster di.Sağlıklı her beyin bunun anormal olduğunu fark edebilir ama benim beyin, beyincik ve vücudumun her molekülü durumun verdiği hazdan nerdeyse safi serotonin olacak şekilde form değiştirmişti.Olmamasi gereken bir şekilde çok kısa sürede yakınlaşma gercekleşmiş ve birlikte benim o an için hiç mi hiç umrumda olmayan pahalı aktiviteler yapacak seviyeye gelmiştik.Bu süreçte anormal sekilde para harcayışım müptezel ben hariç herkesin dikkatini çekmişti.Ve iş dönemin en fikayali telefonunu almam için kredi çekmeme bile varmıştı.Çok mu zekiydi bilmiyorum beni bu duruma beni zekasıyla getirmedi zaten ruhuma kanca atan beni düşünemez hale getiren tam olarak neydi bilmiyorum ama bildiğim beni bu duruma sokan o esrarengizlikti.Bu esrarengizlik eşliğinde beni kredibilite maksimum eşiğine ulaşana kadar bir güzel sömürdü.Ve işi bittiğinde ortalikta yine var oluşu gibi esrarengiz biçimde yok oldu.Yine gelse yine ayni duygular eşliğinde bir ömür borçlu kalacak sekilde yaşarmısın diye sorsaniz gözümü kirpmam yaşarım arkadaş.Olaydan sonrasini merak edenler için bu büyülü süreç 27 gün sürmesine karşın.Ben borçları ancak 4 ay önce bitirebildim 2012 agustostan varın hesap edin.Bu olaydan sonra sigara ve içki ye baslamamda bonus oldu.Kızın adını merak edenler için konu başlığının kelimelerinin ilk harfinde gizledim.Beni okuduğunuz için teşekkürler içimi boşaltmak iyi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atmin -- 3 Şubat 2017; 23:27:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Neler yaşanmış neler, söz sanatları dehşet, devam

• kisa sari saçlari yaradanın bilinen ve bilinmeyen en hassas ölçü birimine kadar muazzam bir titizlikle yarattığı gül yüzünün güzelliğini tamamlarcasına ancak çene hizasına kadar geliyordu.Tenin kusursuzluğu en fiyakalı ipeği paçavra gibi atardı köşeye.Bembeyaz dişleri bulutlardan bir parça gibiydi.İşte tüm bunlarin bütünlüğü beni büyüleyen melek vari varlığı oluşturuyordu.

Güzel paragraf sorusu çıkar buradan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son partlarda CSB cikacak gibi, bekliyoruz.

• Beyler devam ediyorum.

Iste bu ilk şoku atlatan adama kamyon çarpsa para etmez.Şükür ediyorum meczup olmadığıma.Demek ki meczuplar böyle şoklari atlatamayanlarmış.Herneyse malak gibi baka kalinca ben bana bakıp güldü sık başına geliyor herhalde o halime şaşırmadı.Beyler bu dakkadan sonra düşüne bildiğim tek sey açlıkti.Gollum nasıl yüzüğe açsa, thorin meşekalkan nasıl vatanında yaşamaya açsa bende bu varlığın yanında olmaya bakın sahip olmaya degil yaninda bir salise bile ayrilmamak üzere sonsuza kadar malak gibi ona bakmaya açtım.Bu açlık dünyevi arzularimi yok etmiş sadece ve sadece bu amelime ulaşmam için beni bundan sonraki sürece hazırlamıştı bile.Benim güzelliğim, tipim, zenginliğim, onun ailesi, sevdiği var mı yok mu hiç umrumda değildi.Amerika, Rusya, çin'i birakin tum insanlik tüm kahinat tüm izlenebilir evren gelse bu amelden vucudumun tek bir zerreciğini vaz geçirmek bir yana dursun içine bir kurt bir vesvese bile sokamazdi.İşte o gün büyünün gerçekliğini sorgulamayı bıraktım bu büyü değil de nedir.Bana suanda bu satırları yazarken bile tesir ediyor o günün laneti.

Telefonda yaziyorum yoruldum sigaradan sonra devam.

• Sen bir erkeksin. Monogami senin genlerinde/içgüdülerinde yok. Böyle bir varlıkken, bir dişiden bu şekilde bahsetmen o kadar saçma ki.
  • te Allam ya

• Evet beyler devam ediyorum.

Kendime geldikten sonra bu kapı dan içeri girmeden önce ki herşeyi beyin bünyesinden atip sadece ve sadece onu düşün meyi kendine vazife etti.Bu amaç la yapılması gerekenler için olabildiğince az enerji ve zaman harcamaya başladı.Nasıl kayıt oldum ne kadar ödeğimi hatırlamıyorum.O anki gayem şuanki lanetim bu durumun farkına varmış olacakki ilk andan itibaren bana göster memesi gereken yakınlığı göster di.Sağlıklı her beyin bunun anormal olduğunu fark edebilir ama benim beyin, beyincik ve vücudumun her molekülü durumun verdiği hazdan nerdeyse safi serotonin olacak şekilde form değiştirmişti.Olmamasi gereken bir şekilde çok kısa sürede yakınlaşma gercekleşmiş ve birlikte benim o an için hiç mi hiç umrumda olmayan pahalı aktiviteler yapacak seviyeye gelmiştik.Bu süreçte anormal sekilde para harcayışım müptezel ben hariç herkesin dikkatini çekmişti.Ve iş dönemin en fikayali telefonunu almam için kredi çekmeme bile varmıştı.Çok mu zekiydi bilmiyorum beni bu duruma beni zekasıyla getirmedi zaten ruhuma kanca atan beni düşünemez hale getiren tam olarak neydi bilmiyorum ama bildiğim beni bu duruma sokan o esrarengizlikti.Bu esrarengizlik eşliğinde beni kredibilite maksimum eşiğine ulaşana kadar bir güzel sömürdü.Ve işi bittiğinde ortalikta yine var oluşu gibi esrarengiz biçimde yok oldu.Yine gelse yine ayni duygular eşliğinde bir ömür borçlu kalacak sekilde yaşarmısın diye sorsaniz gözümü kirpmam yaşarım arkadaş.Olaydan sonrasini merak edenler için bu büyülü süreç 27 gün sürmesine karşın.Ben borçları ancak 4 ay önce bitirebildim 2012 agustostan varın hesap edin.Bu olaydan sonra sigara ve içki ye baslamamda bonus oldu.Kızın adını merak edenler için konu başlığının kelimelerinin ilk harfinde gizledim.Beni okuduğunuz için teşekkürler içimi boşaltmak iyi geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Kvnç

te Allam ya

Noldu kardesim.

• Adam hiç üşenmemiş gecenin bir yarısı hikaye yazmış. Helal olsun valla.
  • Kızın adı zebani mi yani

Bu hangi csb türü oluyor

Bu arada öyle cümleler kurmuşun ki direk ygs soruları geldi aklıma

• Lan beklemiyodum ben boyle ya :(

• vay anam vay neler donmus serhat ya

• OKUMAYIN ZEBANİ..

• rez bakalım
  • güzel
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ebu l-Feth

güzel

Eyvallah

• Atmin 10 numara olmus begendim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hatsune Miku -- 29 Ocak 2017; 19:0:37 >
  • Devlette çalışan bir lise edebiyat ogretmeni gibisin lakin bir felsefeci degilsin kullandigin söz sanatlari güzel fakat o sanat kullandigin sözlere uygun degil

• Yogmi okuyan.Durumunuz mu okuyamiyorsunuz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.