Şimdi Ara

ZTK 6.Maç Beşiktaş - Sivas Belediye / 28.01.2016 - 20.15 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
1
Favori
3.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: UltraFast

quote:

Orijinalden alıntı: Ragnar -_-

quote:

Orijinalden alıntı: UltraFast

Gökhan'la Cenk'in verkaçını yapabilcek başka takım yok tr de. İşte bu yüzden bu sezon şampiyonuz.

Hucüm organizasyonlarında rakibimiz yok. Gol yiyebiliriz. Ama anında cevap verebilecek kanatlar ortasaha ve forvetler var.

Ulan defans yoksa istersen 5 tane at daha fazla yersin.

İstseydik bir düzine atardık. Maçta stres yok ki zaten çıkıyorlar bi üst tura.

Alakası yok gücü yetmedi istediler 3-2 yaptılar 4-3 olunca da gücü yetmedi beşiktaşın.İsteseydik muhabbetini boşa çıkardı maç.

• İyi gülsüm yav bari bundan da elenseydik 😂😂😂😂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sivas belediye napmis oyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kobrakai

Sivas belediye napmis oyle

Beşiktaş keyif almış da Belediye ne yapmış bilmezük
  • beşiktaş doğru yolda bence.hatırlayın terimli galatasarayda çelsiden 5 yemişti.uefa kupasını kazanmadan hemen önce.hücum oynayan mutlaka bir gün kazanır aga.ayrıca şu maçta 10 kişiylen 4. golü çok rahat bulabilirdi beşiktaş .o zaman farklı yorumlar olacaktı burda.
  • Önemsiz bi maç ve Rize ile oynamaktansa Buca ile oynamak bir bakıma iyi oldu sayılır ama ben oynadığımız oyunu yine de beğenmedim, bu oyun anlayışını lige de yansııtırlarsa şampiyonluk hayal olur. Neyse ben bu maça oyuncuların antrenman maçı olarak baktığını düşünüyorum, istedikleri zaman iyi oynayabiliyorlar. Gomez, Atiba, ve yeni trasferlerimizle şampiyon olucaz inş.
  • 3arbar kullanıcısına yanıt
    4. Sayfada barca dedigin takim sivas belediyeden 4 gol yedi:)

Chelsea ile Sivas Belediye bir mi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: wiuo

Fenerli arkadaşlar fark 8 oldu sevinin

Çok inceydi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oğuzhansız, Gomezsiz, Ersansız ve en önemlisi "kalecisiz" bir maçta (hani tam kadroymuşuz ya ondan saydım) 2 stoperimiz de yokken 4 gol yemeyi senin gibi taraftarların anlamasını beklememek gerekir. Sen merak etme 1 ay sonra hesabınızı keseceğiz sizin az kaldı az. Sesiniz bir daha çıkamayacak inşallah.

• Maçın özeti : "Al arkadaşım sen at, yok abi olmaz sen at. Yok ben attım zaten O zaman o atsın. "

Laubali futbolcuların kulakları çekilmeli.
  • Belediyeden kendi sahanda 4 yemek nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: RakiBalikKavun

4. Sayfada barca dedigin takim sivas belediyeden 4 gol yedi:)

Chelsea ile Sivas Belediye bir mi :)

bazen enteresan yorumlarım oluyor.barca dediğim takım belediyeden 4 yedi.çoh enteresan

ama barca da yakın zamanda a.bilboadan 4 yemişti.oluyo futbolda böyle şeyler.
  • şenol hocanın bucayı istediği quaresmayı sokup veliyi çıkarttığı an belli oldu. biraz zeki olan bir insan evladı anlayabilirdi, arkasından gelen rhodolfo beck değişikliği falan bunlar hep "amaaan sivas yensin" değişiklikleri, seçim doğrumu yanlışmı ben bilmem fakat beşiktaş gibi büyük bir takımın bile bile kaybetmesini en azından teknik direktörünün beşiktaş kaybetsin diye saçma sapan 2 tane oyuncu değişikliği yapmasını açıkcası çok gereksiz ve ayıp buldum söylemeden geçemeyecem şenol hocayıda gayet severim aslında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drizzy.

şenol hocanın bucayı istediği quaresmayı sokup veliyi çıkarttığı an belli oldu. biraz zeki olan bir insan evladı anlayabilirdi, arkasından gelen rhodolfo beck değişikliği falan bunlar hep "amaaan sivas yensin" değişiklikleri, seçim doğrumu yanlışmı ben bilmem fakat beşiktaş gibi büyük bir takımın bile bile kaybetmesini en azından teknik direktörünün beşiktaş kaybetsin diye saçma sapan 2 tane oyuncu değişikliği yapmasını açıkcası çok gereksiz ve ayıp buldum söylemeden geçemeyecem şenol hocayıda gayet severim aslında..

alakası yok.beşiktaş 3-2 öndeyken 4. golü bulması işten bile değildi.kaç defa kaleciyle karşı karşıya kaldılar.atamadılar.sonra atamayana atarlar oldu.maçın kırılma anı beşiktaşın 4. golü atmada oldukça beceriksiz davranması.10 kişiylen hücum futbolu oynadılar.normaldir bu kadar defansif zaaflar vermesi.beşiktaşın 10 kişi olduğu unutuluyor sanırım.

• Abi bu nedir ya? Sivas'ı tebrik ederim iyi mücadele etti adamlar ama, neden bu kadar rahat oynuyoruz? İlk yarı bir sürü pozisyon boşa harcandı. 3.golü bulunca yine aynı şekilde.
  • Futbol cahilleri 4 golu gorup dalga gecmeye calisacaklardir Besiktasli arkadaslarima tavsiyem bunlara "Yav he he" deyip gonderin
    Senol hoca takim 3-2 onde iken Rhodolfo'nun dinlenmesi adina kendisini oyundan cikarip Beck'i oyuna aldi ve 10 kisi olmamiza ragmen stopersiz devam ettik oyuna. Skor 3-4 iken oyuncular kendi arasinda sakalasiyordu Ne Senol hocanin ne de oyuncularin umrunda oldugunu zannetmiyorum skorun.
    En onemlisi Besiktas'im memleketime gelecek, umarim tam kadro cikariz sallariz Izmir'i

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada bu teknik adam da dikkatleri çekti bence.kariyerde fena sayılmaz.başakşehirde avcının yardımcılığını yapmış uzun dönem.sadece defans yapmaya çalışan kaybetmemeyi birinci hedef sayan bir çok süper lig hocasının yerine bu hocayı tercih ederim.futbol hücum oynayan hocalarla biryerlere gelir aga.

http://www.transfermarkt.de/zafer-turan/profil/trainer/21816
  • 3arbar kullanıcısına yanıt
    Ah hadi inanmis olayim sana burda satirlar boyu anlatmayayim :)

Ama chelsea ile sivas belediyenin ayni durumda oldugunu gostermen de ilginc

• Oha lan

• quote:

Orijinalden alıntı: RakiBalikKavun

Ah hadi inanmis olayim sana burda satirlar boyu anlatmayayim :)

Ama chelsea ile sivas belediyenin ayni durumda oldugunu gostermen de ilginc

aynı demedim zaten.ama mantık aynıydı.sürekli hücumu düşünen bir takım vardı o zaman.hatta çelsi maçında yanlış hatırlamıyorsam 10 kişi kalmıştık.sürekli defansı öne doğru orta sahaya çıkarıyordu terim.dortmund maçını hatırlarım.çok defansın arkasına sarkıyorlardı.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.