Şimdi Ara

ZTK 2016-17 Son 16 Turu | Medipol Başakşehir - Galatasaray | 4 Şubat | 20.30| (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
478
Cevap
0
Favori
17.986
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen öyle bende yazdım kaç kere ama bunu biz söyledikmi çocukça ağlama fener diyorlardı şimdi ağlama gs demek istemiyorum ama agliyacaksiniz bakin buraya yaziyorum ligde aleyhinize bir karar bjk'ye her zamankimden lehine bir karar verilecek ve sizide ligden koparip bjk şampiyon yapacaklar ama korkarimki siz yine anlamiyacaksiniz.

Bu arada BŞFK hakkinida yiyemem sabaha kadar oynansa gs bu maçi alamazdi benim.anlatmak istediğim başka bisey umarim anlatabilmisdir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umix353

quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

Son dk'daki gol harici bitane pozisyonunuz yok hakem de hakem diye başlamışlar yine :D

Ulan yuh arkadaş...

İlk gol ofsayt, Emre dirsek atıyor kırmızı... Yani bu iki tane hata, kötü oynadınız zaten diyerek nasıl geçiştirilir. Adam ortasahdaki faule penaltı verse zaten kötü oynadınız diyeceksiniz be arkadaş bu Beşiktaşlılardaki yüzsüzlük nedir anlamış değişim.

Gerçi Mete sizin biricik hakeminiz unutmuşum

Beşiktaş'ı falan bırakta haftaya Kayseri'yle derbiniz var ona odaklanın. Dikkat edin size de 4 tane pastırmayı yedirmesinler.

• yakın dönemde fener ve gs nin (dursunla olmaz tabi) birlikte hareket edeceğini düşünüyorum.yoksa pastadan reyting getirmeyenler büyük kaymağı koparacaklar.bu bir futbol kavgası değil.pastadan pay kapma kavgasıdır.

a.yıldırım arkasındaki taraftar gücünü az çok kullanıyor ama dursunda o hiç yok.çünkü o koltuğa oturtmuşlar.hiçbir gücü yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sudafed

Bu maçta hakem konuşulmaz yok sen oyna hakemide yem yok pozisyon yok hakem kötü olsa ne olur diyen arkadaşları anlamıyorum.2 maçtır takım doğranıyor halen durumun farkında değilsiniz.Tamam takım çok iyi oynamamış olabilir ama bu hakemin yanlış kararlarını silmez.Ofsaty verse Emre yi atsa sonra kazansak herkes Başakşehir i yendik çok iyi değildik ama galibiyet güzel denilicekti.Hakem maçta çok büyük hatalar yaparak maçın kaderini değiştirdi.Kimse olayları küçümsemesin.

Tamam.
  • Alt tarafı ofsayt olan toptan haksız yere gol yemişiz. Bide köküne kadar Fenerli Rıdvan'ın bile kırmızı dediği Emre'nin pozisyonu sarı ile geçiştirilmiş. Yetmemiş dirsek yiyen oyuncumuz da aynı sarıyı almış. Bunlarda ne var ki. Yani 60 dk 10 kişi kalan takıma 0-0'la mücadele edeceğin oyun dururken 1-0 haksız yediğin gol ile başlıyorsun. Ne var ki bunda. İroni yapıyorum. Bunu açıklamamın sebebi de bazı yorumcuların bu ironiyi anlayacak dahi zeka seviyesinde olmadıkları izlenimi vermelerinden kaynaklanıyor.

Hadi futbol konuşun şimdi. Her şey güllük gülistanlık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

quote:

Orijinalden alıntı: Ulubatlı07

Başakşehir sezonun başından beri çok güzel top oynuyor. Bu maçta da aynı güzelliği devam ettirdiler. Kupa ve Lig de ciddi şampiyonluk adayı olduklarını her maç gösteriyorlar. Sağa sola hakaret edeceğimize futbol konuşalım, futbol tartışalım.İyi oynayan taraf Başakşehirdi ve onlar kazandı.

futbol mu konuşalım?

saha dışında o kadar garip şeyler oluyorki futbol konuşmak biraz mantıksız oluyor.bir belediye takımı profesyonel futbol kulübü kuruyor.sonra taraftarı olmayan takıma lüx bir stad yapılıyor.hazır bir şehre yerleştiriliyor.bunlar sana mantıklımı geliyor?

herşey suni kurulmuş.halkla hiçbir bağlantısı yok.normal şartlarda olmaması gereken bir takım şampiyonluğa oynuyor.

vede başakşehir maçları takip edilmediği için hakemlerin desteğini bilemiyoruz.ama karabük deplasmanında kazandıkları beleş penaltı ve bu maçtaki hakem yönetimi başakşehirin diğer maçlarında da soru işaretleri doğurtuyor.

Ben izledim neredeyse bütün maçlarını. Sezon başı 1-2 maç kollandılar. Ama Adana maçında nizami olmayan golle berabere kaldılar ve hak etmedikleri şekilde 2 puanı kaybettiler. Bizle yaptıkları maçta da verilmeyen 3. gol tartışmalı. Kalkavan bugün 2 tane hatayla maçın kaderini Başakşehir lehine etkiledi ama lig maçlarında bir şaibe görmedim ben.

Bu arada Osmanlıspor'a da aynı imalar büyüklere çelme taktığında yapılıyordu adamlar deplasmanda Villareal yenip AL'de gruptan çıktı. İyi top oynayanın hakkını teslim etmek lazım. Bugünkü maçta hakem adaletli olsaydı büyük ihtimal GS turlardı o ayrı mesele.

• Son 2 senedir sadece avrupa maçlarıyla , derbileri izledim.gram futbol zevkim kalmadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu arada ben taraftarı olmayan suni kurulmuş yapılara sempati ile bakamıyorum.birşey taraftar(halk)için yapılır.yapılmalı.

başakşehirin şampiyon olduğunu düşün.kim sokaklara çıkıp kutlayacak?yok

100-200 godaman kendi aralarında kutlama yapacak.halkta bu godamanları izleyecek.çoh enteresan
  • Beyler asıl simdi takımınıza sahip çıkma vakti gidin stada hakemi etki altına alın yapacak birşey yok bizim ligde işler böyle yürüyor aynı şey bizim takım içinde geçerli çok sık hakem hatalarıyla karşılaşıyoruz burda hakemi eleştiriyoruz ama boşa eleştiriyoruz tek çare stada gitmek

• quote:

Orijinalden alıntı: Roose Bolton

quote:

Orijinalden alıntı: 3arbar

quote:

Orijinalden alıntı: Ulubatlı07

Başakşehir sezonun başından beri çok güzel top oynuyor. Bu maçta da aynı güzelliği devam ettirdiler. Kupa ve Lig de ciddi şampiyonluk adayı olduklarını her maç gösteriyorlar. Sağa sola hakaret edeceğimize futbol konuşalım, futbol tartışalım.İyi oynayan taraf Başakşehirdi ve onlar kazandı.

futbol mu konuşalım?

saha dışında o kadar garip şeyler oluyorki futbol konuşmak biraz mantıksız oluyor.bir belediye takımı profesyonel futbol kulübü kuruyor.sonra taraftarı olmayan takıma lüx bir stad yapılıyor.hazır bir şehre yerleştiriliyor.bunlar sana mantıklımı geliyor?

herşey suni kurulmuş.halkla hiçbir bağlantısı yok.normal şartlarda olmaması gereken bir takım şampiyonluğa oynuyor.

vede başakşehir maçları takip edilmediği için hakemlerin desteğini bilemiyoruz.ama karabük deplasmanında kazandıkları beleş penaltı ve bu maçtaki hakem yönetimi başakşehirin diğer maçlarında da soru işaretleri doğurtuyor.

Ben izledim neredeyse bütün maçlarını. Sezon başı 1-2 maç kollandılar. Ama Adana maçında nizami olmayan golle berabere kaldılar ve hak etmedikleri şekilde 2 puanı kaybettiler. Bizle yaptıkları maçta da verilmeyen 3. gol tartışmalı. Kalkavan bugün 2 tane hatayla maçın kaderini Başakşehir lehine etkiledi ama lig maçlarında bir şaibe görmedim ben.

Bu arada Osmanlıspor'a da aynı imalar büyüklere çelme taktığında yapılıyordu adamlar deplasmanda Villareal yenip AL'de gruptan çıktı. İyi top oynayanın hakkını teslim etmek lazım. Bugünkü maçta hakem adaletli olsaydı büyük ihtimal GS turlardı o ayrı mesele.

sezon başı 1-2 maç kollandılar demişsin.ilk yarının sonlarına doğruda karabük maçında penaltı ile kazandılar.o maç enteresandı.çünkü karabük yenseydi yukarıya doğru büyük bir adım atmış olacaktı.

demekki karabük ilk yarıda hakemler tarafından doğranmasaydı başakşehirin yerinde karabük ün olması işten bile olmazdı.

zaten ligde biraz iyi ve organize olmuşsan hakemlerin ufak dokunuşları ile zirveye doğru yol alabiliyorsun.

• Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    Bu maçta hakem demiyeceksek sizde d. kiev maçında demiyeceksiniz
  • Tüm klüpler birleşip ortak tepki vermez ve öz eleştiri yapmaz ise Türkiye'de ki hakem faciaları hiç bitmez.

Herkes başkasına yapılan hataya;

Ban bana gülüyorsun şimdi senin de başına geldi.Oh iyi oldu gözüyle bakıyor.

Her hafta hata bir başka takıma yapılıyor.

Büyüklerden aleyhe en fazla,lehe en az hata yapılan takım şampiyon oluyor.

Bu iş yıllardır böyle gidip geliyor.

Fenerbahçeliyim.

Gs ye oh iyi oldu kaybetmeleri ama Emre'ye net kırmızı ve ilk gole ofside demeyecek kadar da gör değiliz.

• Sigara kullanmak kanser eder derler ama yine insanımız sigara içer. Bu misal gibi bizim lig gibi her açıdan şaibeli pislik kokan bir ligi takip etmek adamı delirtir ama izliyoruz işte. En güzeli ligi hiç izlemeyeceksin. Sadece avrupa maçlarına ve yabancı liglere bakacaksın. Kafam rahat olacak futbola doyacaksın. Paranda cebi de kalacak. İşte huzur.

• İlk gol ofsayt ama ofsaytı görememeyi anlarım. Anlık bir olay. Ama emrenin dirseğini görmemek bak görememek değil görmemek paha biçilemez....

• Mactan once muslera sakatlandi. 5.dakikada sneijder. Direkten dönen topumuz sonra ofsayttan gelen gol. Ustune emrenin hareketine es gecilen kirmizi kart. Tum bunlar oldugunda dakika 20 yi gosteriyordu.

Sonra diyorlar ki takim kotu oynadi. Ulan sunlar basina geldikten sonra nasil iyi oynayacaktik keraneden direk maca mi geldiler anlamadim valla

• ligte en son şampiyon olan yabancı teknik direktör Zico. Sene 2007, yani 10 yıl önce.

ısrarla bu Fener ve GS'deki yabancı teknik direktör hayranlığını anlayamıyorum. Kimisinin Ali Bilgin sevdası oluyor, kimisinin Ceyhun Gürselam. Kimisinin Pektemek sevdası oluyor, kimisinin Selçuk İnan. tanımıyorlar aga yerli oyuncuyu. olmuyor yani.
  • evropa fatihimiymiş
  • bu akşam gs deki futbolcuların hepsi gereksiz insanlar topluluğu olmuş.
    5 yıldır avrupa şampiyonası hariç futbol maçı izlemedim. en az 10 yıl daha izlenmez bu lig
  • drserk kullanıcısına yanıt
    Bugün önce chelsea arsenal sonra barcelona bilbao maçını izledim onlar futbolsa bizimki ne bilmiyorum gerçekten..
  • Bence futbolun iki devi sosyal medyadan kaçak yayın linki paylassınlar bak bakayım o zamam hakemler nasıl düzeliyor

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.