Şimdi Ara

ZTE H267A Modem (62. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.402
Cevap
55
Favori
300.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ben Airties modemi mesh network özelliği ile zte ye bağladım. Eger ip alma ya da network e cikma sorunu yaşıyorsanız wireless ap de, ana modem ile ap nin wifi kanallarının ayni olduğundan emin olun. Her ikisinin de otomatik ayardan çıkarılıp Manuel set edilmesi gerekiyor. Bazen ne hikmetse zte, kanalı otomatik e getiriyor o zaman ap den İnternete çıkamıyorum sizin de dediğiniz gibi. Ayarlardan tekrar Manuel set edince düzeliyor ama. Bu modeme ben bir türlü ısınamadım bu cast sorunundan ama İnternet bağlantısı açısından en sorunsuz deneyimi sunan bu modem oldu benim için. Daha önce huawei 253s var idi aboneliği üstüme alınca benim isteğim dışında zte takıldı . Artık böyle idare ediyoruz simdi değişim olsa başka sorunlar yasamaktan korktuğumdan böyle devam edeceğim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firmware güncellemeyi nereden yapıyoruz

• ZTE H267A Modem

Firmware dosyasını indirdikten sonra modem arayüzünden resimde belirttiğim sekmede güncelleme menüsü var. Önceki sayfalarda verilmişti firmware linki de sanırım.

• Bende bu modemden var. Lan üzerinden güçlü bir routera bağlıyorum cat 5e kablo ile ve aldığı hız 50mbps, sanki half duplex ile sınırlanmış gibi çünkü wan hızı 100mbps, ve bilgisayara lan2de gigabit kablo ile ile bağlı ve 1 gigabit bağlantı sağlıyor...

Full duplex nereden açılıyor göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chembond -- 16 Nisan 2021; 20:41:23 >
  • Chembond kullanıcısına yanıt

stock olarak çıkışlardan full duplex veriyor. bildiğim kadarıyla root girişi ile bile sınırlaması yok bunun. ancak qos açıksa traffic shaping kısmından ayar yapıyorsanız oluyor. lan için direkt half / full duplex diye bir seçenek yok.

• smart tv alıp wifi kopma sorunu yasayan var mı

superonline da modem de yok yenisini vermiyorlar dısardan modemde kabul etmiyorlar

telekome gecsem su wifi kopması düzelir mi gercekten sıkıldım

• ethernet portları gigabit mi bu ürünün? yoksa 100 mü veriyor

• TheContact kullanıcısına yanıt
    ZTE H267A Modem
  • sokrat68 kullanıcısına yanıt

Teşekkürler.

• sokrat68 kullanıcısına yanıt

superonline da böyle dısardan modem kabul etmiyor teknosa falan alacagım olmaz diyorlar arkadas sizin modemleriniz

iş görmüyor bu neyin inadı wifi kopup duruyor lanet HG255s modemde zte verin dedim elimizde yok 2 aydır bekliyorum yeni modemi gercekten böyle acaip bi düzen olamaz router vs çözüm olmaz mı su wifi kopmasına allahını seven bir yardım etsin

• theturkson kullanıcısına yanıt

sorunu çözebildiniz mi telekoma gececegim bu gidişle turkcell gercekten çöp oldu

• murat18100 kullanıcısına yanıt

dısardan modem calısmıyor letgodan zte modem aldım calıstıramadım ücreti dahilinde bunu ayarlayın dedim kabul etmediler

• Arkadaşlar cihazı tutupda en kuytu köşeye koyarsanız WiFi tabii kopar. Yada 1 odaya koyarsanız en gerideki odada tabii kopar. WiFi cihazını evin her odasını rahat bişekilde görecek yere koymalıssınız

• Bu modem takılıp yeni taahhüt aldıktan sonra wifi ile whatsapp'tan bildirim alamamaya başladım.Bazen mesajlarımda geç gidiyor, dosyalar geç yükleniyor.Bazı sayfalarda model güvenlik duvarı ayarları ile alakalı yazılmış.Bu konuda bilgisi olan var mıdır?Güvenlik ayarları nasıl olmalı sorunsuz kullanım için.

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Superonline dedİklerine bakmayin ben sahsen evimde 5 6 aydir superonline verdigi modem disinda modem kullaniyorum wifi kopmasida olmuyor wifi kopmasinin nedeni wifi yongasinin paket hatasi vermesi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dexter342 kullanıcısına yanıt

çözümü nedir peki üstadım?hangi modemi aldınız yanı alayım diyorum ayarlamayız diyorlar siz nasıl ayarladınız

• Hocam size soyle soyleyim iki turlu yontemi var birincisi superonline kullanici adi ve sifresini ogrenmek superonline sifreyi vermedigi icin onu elde etmeniz lazim onuda asagidaki videodan nasil yapildigini izleyebilirsiniz
    https://www.youtube.com/watch?v=W8kOC4CSLP8&feature=youtu.be

Yada iknici yontem bir tane keenetic extra router aliyorsunuz eger bana pahali geliyor bu cihaz derseniz keenetic city oneririm ikisinide kullaniyorum cunku burada yapmaniz gereken sey superonline modeminin wifisini kapatip yeni aldiginiz cihazi superonline cihazina ethernet girisine takiyorsunuz hocam sonra alidiginiz cihazi genisletici moduna aliyorsunuz artik wifi baglantisi keenetic uzerinde oluyor

• dexter342 kullanıcısına yanıt

bir deniyeyim hocam sagolasın gecmiş sayfalarda biride bu sekilde çözmüş sorunu

https://www.hepsiburada.com/tenda-ac5-ac-1200-mbps-kablosuz-dual-band-access-point-ve-router-p-HBV00000TI0ZR?magaza=Teknorya

suda işimi görür mü dikkat etmem gereken nokta 1200 Mbps-Mbps ibaresi sanırım ne kadar cok olursa daha cok ag oluyor dogru mudur

internetten 2.el zte modem almıstım superonline ürünü lakin arayüze hiç bir sekilde giremiyorum internet yok diyor

şifre girecegim bi alan bulamadım yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 3 Mayıs 2021; 12:57:15 >
  • Merhaba bu modemi kullanan ve interneti superonline olan biri modem ayarı yapmalı mıdır? Oyunlar oynayan birisiyim hiç ayar yapmadım daha önce. Öneriniz var mı? Kablolu oynuyorum

• Hakan.. kullanıcısına yanıt
    Valla hocam cihaz hakkinda bilgim yok ama superonline modeminden daha iyi olacagi kesin

Keenetic onermemin sebebi ciihazi kullandigim icin biliyorum

İkincisi cihaz surekli guncelleme aliyor

Bide wpa3 sifrelemesini destekliyor keenetic tenda o ozellik yok

Tabi ben standart kullaciyim diyorsaniz tenda olabilir karar size ait

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.